מי הולך לקנות את ה-BF2142? - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי הולך לקנות את ה-BF2142?

kfirlion

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

why buy a DICE game? im not dumb enough to pay for somthing that's barly qualified to be released as a beta.

EA - Fail Everything

Dogma FTW

If you manage to get this game to actually run it's preatty good.

BF2142 and BF2 both have the same graphic engine, if you run BF2 you would run 2412.

I assume 2142 will be a bit heavier because it will have more fx, laser explosions and stuff but it won't make a big difference

טוב, אם אתה לא רוצה אל תאמין אבל תדע לך שזה משחק מאוד מצליח והרבה אנשים משחקים בו, זה לא אומר אם יש הרבה באגים אז זה משחק גרוע ולא טוב, כך דוגמא: בקונטר-סטרייק יש הרבה באגים יותר מבאטלפילד 2 (יצאו איזה 20 פאטצ'ים) ועדיין הרבה אנשים משחקים בו, אנשים משחקים כי כ-י-ף להם ולא בגלל איזה כמה באגים מסריחים, אז תהיה בטוח שמשחק קונים בשביל הכיף שבו ולא חשוב עד כמה יש בו באגים, יש כאלה שאוהבים באגים, אז אל תדאג....

FFS אתה מדבר רק BS אתה לא יודע מה אתה אומר!! :bash:

אל תגיד דברים שאתה לא יודע!! אתה אפילו לא יודע על מה אנחנו מדברים בקשר ל BF2.

ב CS יש אולי באגים שאפשר לשים את הפצצה ככה שלא יראו + ישמעו אותה, דברים כאלה, אבל המשחק עובד מצויין חוץ מזה! כל המשחקים של בנויים בצורה מצויינת, מקצועית, לא כבד, אין את ה LOADING TIMES המטורפים האלה, כל מה ש DICE עושים מתקלקל!! אי היציבות מטורפת, כמו שמישהו הזכיר פה טילים לא פוגעים, ה Nades של ה GL לפעמים קופצים כשהם פוגעים, לפעמים נעלמים, אתה לא יודע כמה!!

וחוץ מזה יש מלא באגים מסוג אחר, לא רק פיזיים, ועוד מלא בעיות שאי-אפשר לתאר בכלל. כמה CTD's!! עם 1GB לוקח 2 דקות לעלות את המפה ו to verify data. מה זה!??!

כאילו DICE זה חבורה של לא יוצלחים, ש EA אמצה אותם או משהו.

אז תקרא קצת לפני שאתה מדבר שטויות.

הם חארות, הקטע הכי הורג אותי, שהם משנים את המשחק, סבבה שישנו אבל למה בסוף ? למה לשנות את כל הצורת המשחק אחרי שנה ? וואלה אין עכשיו באני הופינג שהיה פעם אבל הנה כבר רובנו מסתדרים בלי זה אבל ב1.4 יהיה דלאי ורוב השחקנים צועקים ושונאים את EA על זה.

כי עובדה, אם הם היו עושים ת'דילאי בפאצ'ים הראשונים או בהתחלה, סבבה אחרי שנה היינו יכולים לחיות עם זה, אבל עכשיו זה ישנה את כל צורת המשחק, כל הוותיקים ואנשים כמונים שרגילים לשחק עם זה, ומשחקים עם זה כל הזמן לא יוכלו, יצתרכו למצוא משהו אחר, שיטה אחרת.

ושלא נדבר על PB, שהוא גם חרא בפני עצמו, קיבלת באן, PB אף פעם לא יגיד שהוא טעה, הוא יאשים אותך ויגיד לך שתקנה CDKEY חדש, ועובדה התומכים שלהם לא יוכלים לעשות כלום, חוץ מלהגיד לך, השתמשת בצ'יטים וזהו, אנחנו לא עושים טעויות (AKA GOD)....

ועוד משפט חכם על EA:

Noobs Crying - EA applying....

צודק בהחלט! אני אמנם לא שיחקתי לפני 1.3, אבל בפורומים של EA ואחרים מדברים שם כל כך על זה, כאילו BF עדיין בתהליך בטא, ו DICE המסריחים האלה שינו את המשחק לחלוטין, פעם הוא היה ממש כיף, עכשיו זה חרא. Thanks to Dice.

כמה שטויות ב2 וחצי שורות... קודם כל לקאונטר סטרייק אין 20 פאצ'ים, ולBF2 יש הרבה יותר. דבר שני, יש מקרים נדירים בהם באגים יכולים לשנות את שיטת המשחק ולהפוך משהו למהנה, לא כך בBF2 איפה שטילים נכנסים לתוך רכבים ולא גורמים להם שום נזק, יריות לא פוגעות באנשים, קוד הרשת מחורבן ביותר וגורם ללאגים וגורם לעומס מיותר על המחשב וכו' (אבל אולי בשבילך זה כיף, בשבילי זה תסכול ועצבים). זה נראה כאילו בכל פאץ' חדש המשחק מתחרבן יותר ויותר. הם מנסים לתקן בעיה, הבעיה לא מתוקנת ומופיעות 5 חדשות. בגלל זה אני לא הולך לקנות משחקים מEA הרבה מאוד זמן.

רק חיזקתי את דבריך ^

למרות של EA לא ממש איכפת אם לא תקנה מהם... זה לא שחסר להם.

זה הבאסה, ש EA הם גוף כל כך עצום, שאי-אפשר לעשות כלום בעניין.

גם את תשכנע את כל לא לקנות שום דבר של EA, זה אולי ישפיע, אבל לא יגרום לסגירת החברה.

דבר 1. רואים שאתה לא מבין במשחקים, אתה סתם מדבר Bullshit

2. ראיתי בעצמי כמה עדכונים יצא לקונטר-סטרייק סורס ויצאו (על בטוח) יותר מבאטלפילד.

3. אני יודע כי לעצמי יש לי את קונטר-סטרייק סורס ובאטלפילד 2 (אז תסתום ת'פה).

4. הפאץ' גורם לחיסרון וייתרון, זה נכון, אבל, צריך לדעת ש-EA עובדת עם ה- Community שלה, זה אנשים שבעצמם משחקים בבאטלפילד וכותבים מה צריך לשנות בו.

שוב אתה? :silly:

אחי זה החברה ה Superior של המשחקים, היא האלילה של כל החברות האחרות, אין, אין יותר גבוה מהאיכות של .

זה כמו ההבדל בין... אמממ... כוסית שאתה רואה בבריכה, לבין דוגמניות-על.

וכאן EA זה איזה סתם אחת שמנה מחוצ'קנת עם עור פגום קמטים כפלים שפם חד-גבה רגליים עבות עצבעות שעירות שער בבית-השחי.

כן, אבל קבל קטע מצחיק - רוב האנשים *לא* רוצים לשנות את מה ש-DICE משנים! מי לעזאזל צריך No Vehicles, ועוד Ranked?! ועם דיליי במעבר בין שכיבה לעמידה? אם הייתי רוצה ריאליזם הייתי משחק ב-AAO, שהוא גם *חינם*!

כן אה...

100 shadows of cloacked noobs on the wall 100 shadows of noobs

you headshot 1 down and he falls to the ground, 99 shadows of cloacked noobs on the wall...

L0lZ0r5!!1!1one!!eleven

לסיכום, RULEZ,

EA Games

Crash Everything

Bziouu (SFX)

C Electronic Arts TM bla bla bla C

תמיד יהיו ה EA FANATICS שיקנו, אנחנו לא יכולים לעשות כלום חוץ מלהפגין בפורומים שלהם, או לקוות ש DICE למדו לקח, ו 2142 יהיה סביר. אל תצפו למושלם, אבל סביר זה גם נחמד. רק היום היתה לי התקפת עצבים מלווה ב ארגג!!! קימוץ אגרופים והנפתם באוויר בגלל BF2.

אפשר לבקש מנסראללה כמילים אחרונות לעשות פיגוע בסניף הראשי של Dice Canada

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם עד עכשיו התלבטתי אם לרכוש את המשחק או לא (עם נטייה כבדה מאוד לכיוון השלילי), הרי זהו הקש ששבר את גב הגמל:

http://blogs.mercurynews.com/aei/2006/08/ea_dives_into_i.html

http://www.redherring.com/Article.aspx?a=18295&hed=EA+Gets+in+the+Ad+Game&sector=Industries&subsector=EntertainmentAndMedia

EA מתכוונת להכניס פרסומות לתוך 2142. אין מצב שאני אשלם 220 ש"ח בשביל לראות פרסומות. פשוט זנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם עד עכשיו התלבטתי אם לרכוש את המשחק או לא (עם נטייה כבדה מאוד לכיוון השלילי), הרי זהו הקש ששבר את גב הגמל:

http://blogs.mercurynews.com/aei/2006/08/ea_dives_into_i.html

http://www.redherring.com/Article.aspx?a=18295&hed=EA+Gets+in+the+Ad+Game&sector=Industries&subsector=EntertainmentAndMedia

EA מתכוונת להכניס פרסומות לתוך 2142. אין מצב שאני אשלם 220 ש"ח בשביל לראות פרסומות. פשוט זנות.

עזוב אותך BF2142, חכה ל ET:QW וUnreal 2007.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אחרי ששיחקתי כבר שעה בבטא זאת הדעה שלי.

התפריטים פשוט מעולים!! אין מילים באמת התפריטים ממש יותר טובים מBF2!!!

אחרי שהטעינה הראשונה לקח לי איזה 10 דק' אם לא יותר, התחלפה המפה ואז הטעינה השניה והשלשית היו ממש קצרת משהו כמו 5 שניות.

הגרפיקה, אין שיפור! מצטער, אני מריץ אותו על HIGH בדיוק כמו BF2, חלק בלי בעיות וכמובן כמו כל בטא יש באגים בגרפיקה.

כבר דברים שגילתי על התחלה ונקרעתי מצחוק!! אין רימונים, דיייי זה כל כך עלוב אין פשוט רימונים!! לשום קייט לשום דבר :( ועוד משהו, לא הבנתי איפה הדבר שמחייה אנשים במדייק :| לא הבנתי.

הנשקים נחמדים, אבל הריקו לא כל כך גרוע כמו שאמרו.

הכלי רכב? כעיקרון אין ממש משהו מיוחד, לא מצאתי מטוס אבל יש 2 מסוקים כאלו אחד כמו הבלאק הוק והשני כמו הקוברה, פשוט בסקין אחר.

גם ככה הטנקים וכו'...רק דבר אחד היה ממש מגניב וכייפי! אין הרובוט! אך פשוט אני אוהב לשחק איתו !! אין זה כל כך כייף ללכת איתו :D חחח הדבר היחיד שאהבתי במשחק.

כעיקרון, המטרה של המשחק זה ראנק, כל דבר פה זה ראנק זה פשוט דיי גועלי אפשר להגיד, אבל מה לעשות, ככה זה EA =\.

לסיום, משחק חביב, אבל לא התלהבתי ממנו כמו שהתלהבתי מדמו של BF2 שיצא....

נ.ב.

מישהו יכול להסביר לי WTF מה זה החבית הזאת שאתה עף ממנה לטיטאן ?:| חחח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...