לוח אם וזכרון לקונרו E6600 (עם OC בתכנון) - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוח אם וזכרון לקונרו E6600 (עם OC בתכנון)

kipi25

Recommended Posts

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עקרונית ראיתי ב-XS שG.SKILL רשמו מפורשות על הצמד הזה שלא אמורות להתעורר בעיות , אבל אני לא סומך עליהם יותר מדי...

אני חושב שהוא התכוון לזה שהוא לא סומך על אנשי G.SKILL שאמרו שלא אמורות להתעורר בעיות....

האם אפשר בזמן ההרכבה של המחשב להעלות את המתח לזכרונות ל- 2.0 כדי שה- NR יעבדו כמו שצריך?

ואם זה נכון, אז לאחר איפוס ביוס, המתח האוטומטי יורד חזרה ל- 1.8?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

G.Skill מספקים לאנשים שנתקלו בבעיות עם זכרונות אחרים שלהם PK כפתרון

בכל מקרה, אתה לא יכול להעלות את המתח עד שהמחשב לא נדלק, ואם הוא לא נדלק אתה לא יכול להעלות להם את המתח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שהתכוונתי לזה שאני לא סומך על אנשי , איזה אינטרס יש לי לא לסמוך על אנשים בXS.....

אז נמאס לי לחכות לתשובה חותכת כי כנראה לא תהיה כזו ... והזמנתי את הDELUXE , לאחר שראיתי המון אנשים בXS שמשתמשים בG.SKILL HZ ובלוח הזה.... בגדול כל אחד גם בXS וגם פה המליץ על הלוח הזה לפני הDQ6 , אז אני הולך עם דעת מומחים.

גם סחטתי הבטחה מהחנות שקניתי בה את הזיכרון והלוח אם שהצמד עובד כראוי ושהם מכרו המון כאלה ואף אחד לא פנה אליהם בבעיות , ככה שאם יהיו , אני יכול לחזור ולהחליף ללוח אחר/זיכרונות אחרים.

אני מקווה בעוד שבוע ככה שאני אוכל לתת תשובה סופית לגבי התאימות של הלוח לזיכרון הזה , ואולי לחסוך את הכאב ראש לעוד חבר'ה שמתלבטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור - התכוונתי שבמעבדה (בנעה, בזמן הרכבת המחשב) יסדרו את ההגדרות בביוס, כך שלא יהיו בעיות עם ה- NR.

פשוט ה- PK עולים עוד 130 ש"ח, וזה מצטבר לעוד תוספות מחיר פה ושם (הלוח, הכרטיס מסך ועוד ציוד היקפי), ככה שאם אפשר להסתדר עם ה- NR, אז מה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...