עכברים חדשים מבית לוג'יטק... נראים מדהים ! - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכברים חדשים מבית לוג'יטק... נראים מדהים !

Chura

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא מוצא מה כל כך טוב בעכבר הזה, אפילו לוג'יטק אומרים שהעכבר הזה מיועד לעבודות משרדיות וכאלו.. לא יעיל לנו הגיימרים\המעריצים ה"נלבהים" של תחום הטכנולוגיה

ולילד השיכור שחושב שהוא יוכל להשיג את זה ב200 שקל, בהצלחה, תחכה כמה עשורים אולי המחיר ירד ל200 שקל :) עד אז כבר יהיה G550

ולרעיון של גלילה אחת לזום גלילה אחת לנשקים, אין שום סיכוי שבעולם,שתי הגלילות מתחברות לאותו קונטרולר שמשדר לדרייברים על מה אתה לוחץ, מבחינתו זה אותו הלחצן בדיוק עד כמה שאני מבין, ועל כן שום דרייבר לא יאפשר את זה.

וזה מוביל אותנו לעבודה ששום דבר חדש ומעניין לא נמצא ב"עכברים החדשים האלו", מתחיל להזכיר לי את מפת הדרכים של ATI, שכל מה שמוצג בה זה הכרטיסים החלשים יותר של הדור שכבר קיים...

-ג'ו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולרעיון של גלילה אחת לזום גלילה אחת לנשקים, אין שום סיכוי שבעולם,שתי הגלילות מתחברות לאותו קונטרולר שמשדר לדרייברים על מה אתה לוחץ, מבחינתו זה אותו הלחצן בדיוק עד כמה שאני מבין, ועל כן שום דרייבר לא יאפשר את זה.

???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Hyper-Fast Scroll Wheel לא כ"כ מעניין...

מעניין אותי הנוחות למה אם הMX1000 נוח אז העכבר הזה האמור להיות נוח בטירוף, ועוד במחיר כזה שהוא מחיר מעולה לדעתי הרבה יקנו אותו זה בטוח...אולי אני בעתיד הקרוב:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...