Bad Day LA השיכפול התחיל - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Bad Day LA השיכפול התחיל

DS

Recommended Posts

המשחק Bad Day LA של אמריקן מקגיי יצא לשיכפול כבר אתמול ויגיע למדפים ב 1 לספטמבר.

מי שלא יודע המשחק מספר את סיפורו של אנתוני וויליאמס הומלס ברחובות LA כשגל אסונות שוטף את העיר.

כשאני מדבר על אסונות זה מתאונת רכבת קטנה ועד צונאמי.

בינהם תוכלו לראות בשלבים חוץ מהרכבת והצונאמי: מטאורים,רעידת אדמה,דליפה של גז מסוכן ועוד...

הדמו שהשתחרר לפני כמה שבועות הראה לנו שלב אחד מתוך המשחק והוא יהייה המשחק המצחיק ביותר לשנת 2006.

המשחק יוצא ל: PC-מחשב אישי, XBOX בלבד! כרגע אין פרטים על גירסאות לקונסולות הדור הבא, קונסולות ניידות או ה PS2

http://www.gamespot.com/pc/action/baddayla/screenindex.html - מהמשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק בדרישות.

לי היה 440 שידרגתי ל 9550. למה אתה לא משדרג זה חרא כרטיס?

אם אתה תחליף אותו ומהר. אתה יכול למכור אותו ב 120 אולי. את שלי מכרתי ב 120.

אני היה לי אותו רק חודש-חודשיים את ה 440 כי הוא בא עם המחשב אבל החלפתי אותו.

למרות זאת נראה לי שהוא יעבוד אבל יהייה מקוטע כי אני שיחקתי בדמו במחשב אחר עם 5200 וזה קרטע מוות אז די בטוח שזה לא יעבוד אצלך למרות שיש חלק מהמשחקים שעובדים יותר טוב על כרטיסים ישנים לא יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שמשחקים כמו זה יעבדו אצלי (GF4MX440) , אם זה לא יעבוד אז זה בטח תרמית של ATI או ...

נראה לי הוא יעבוד על HIGH ב326.

הגרפיקה נראת ממש זוועה =\ מצטער, אם הם עשו יכלו לעשות משהו יותר יפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי בדמו וממש ממש התאכזבתי, רעיון טוב אבל ביצוע גרוע, לא איכפת לי מהגרפיקה כי היא אמורה להעביר את האווירה של המשחק שאמור להיות מצחיק וקליל אבל אני מוצא אותו פשוט סתמי ומשעמם, לפי הדמו אני לא ממליץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זכותכם להגיד את זה אני חושב שזה משחק יפה.

סה"כ הוא לא אמור לצבור יותר מדי הייפ.

יש כאלה שאוהבים ויש כאלה שלא.

למשל יש הרבה שאהבו את ואת Counter Strike אני לא אוהב אותם, אה וגם את HL שונא את HL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...