היי אני צריך מפרט לסרבר... - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היי אני צריך מפרט לסרבר...

Discover

Recommended Posts

אני מתכנן לקנות סרבר ואני מבקש את עזרתכם בהכנת מפרט לסרבר..

הסרבר צריך להיות חזק והחזיק כמה שיותר זמן דולק (רצוי לא?)

בנוסף הסרבר גם ישמש כמחשב ולפעמים גם יריץ משחקים...

אני לא יודע מה אמור להיות המחיר של סרבר לכן התקציב בינתייים מוגבל עד 15,000 ש"ח

תודה מראש!!! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שרת למה בדיוק? אתה צריך אותו rack? או אולי blade? או אולי תסכים לאפליינס? תגדיר לנו בדיוק למה, למי, ובאיזה עומס וחיבור הוא יעבוד. אם אתה רוצה סתם שרת לינוקס אז יש לוח + מעבד Via C3 עם הכל OB ב600 שקל, יחד עם מארז, , CD, פלופי, זה יוצא ב1350 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שרת למה בדיוק? אתה צריך אותו rack? או אולי blade? או אולי תסכים לאפליינס? תגדיר לנו בדיוק למה, למי, ובאיזה עומס וחיבור הוא יעבוד. אם אתה רוצה סתם שרת לינוקס אז יש לוח + מעבד Via C3 עם הכל OB ב600 שקל, יחד עם מארז, זכרון, CD, פלופי, זה יוצא ב1350 שקל.

אוי ווי

אתה יודע על מה אתה מדבר?

חוץ מזה אני צריך הגדרות של בדיוק מה אתם צריכים על השרת וכמה אתם מאכסנים ולאיזה מטרה בדיוק... של גיבוי או שאתה צריך scsi לפעולה מהירה של תעבורה של מידע כל הזמן....

בעיקרון אל תקח שרתים שממליצים פה לדעתי לך על או קומפאק או משהו כזה

אם אתה מתעקש אני יכול להכין מפרט לשרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שרת למה בדיוק? אתה צריך אותו rack? או אולי blade? או אולי תסכים לאפליינס? תגדיר לנו בדיוק למה, למי, ובאיזה עומס וחיבור הוא יעבוד. אם אתה רוצה סתם שרת לינוקס אז יש לוח + מעבד Via C3 עם הכל OB ב600 שקל, יחד עם מארז, , CD, פלופי, זה יוצא ב1350 שקל.

זה אמור להיות שרת שיחובר לשרת נוסף...

החיבור שיש הוא 8mb לשניה דרך נטויז'ן (חבילה עסקית מיוחדת...)

השרת אמור לרכז את כל המחשבים (36-37) בחלק הצפוני של המשרד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שרת למה בדיוק? אתה צריך אותו rack? או אולי blade? או אולי תסכים לאפליינס? תגדיר לנו בדיוק למה, למי, ובאיזה עומס וחיבור הוא יעבוד. אם אתה רוצה סתם שרת לינוקס אז יש לוח + מעבד Via C3 עם הכל OB ב600 שקל, יחד עם מארז, זכרון, CD, פלופי, זה יוצא ב1350 שקל.

חחחח תגיד לי איפה אתה חיי אולי זה 8mbit! אין שום קשר בארץ שמעביר 8 מגהבייט לשניה....

עכשיו שרת כזה צריך dualcpu ו1gigs של כמה הרד דיסקים של סקאזי וזהו בעיקרון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח תגיד לי איפה אתה חיי אולי זה 8mbit! אין שום קשר בארץ שמעביר 8 מגהבייט לשניה....

עכשיו שרת כזה צריך dualcpu ו1gigs של כמה הרד דיסקים של סקאזי וזהו בעיקרון...

?

אולי הכוונה היא לביט? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה אתה לא מבין מהחיים שלך, הא? (tazok) כל חיבור זמין, אם אתה מסכים לשלם.

מה הכוונה יחובר לשרת נוסף? כאילו לינק ישיר בין שני שרתים לסנכרון? נגיד יש לכם DB שצריך לסנכרן? במקרה הזה יש שרת אחד של סאן, ששמתי עליו עין, זה הסאן LX50, בארץ הוא עולה קצת יותר מ15K, הוא 1U, ומגיע עם סאן . ( כולם בטח אומרים 'בכזה כסף יש לי מפרט פי מיליארד' אז עזבו, אני לא אכנס להסברים בכלל, אבל אתם טועים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה אתה לא מבין מהחיים שלך, הא? (tazok) כל חיבור זמין, אם אתה מסכים לשלם.

מה??? מאיפה אתה ממציא את השטויות האלה החיבור הכי רחב שיש מהארץ לחו"ל לצרכן הפרטי הוא T3 שמסופק אם אני לא טועה הארץ בלעדית על ידי נטוויז'ן וכידוע לך T3 אפילו לא מתקרב ל8mb.....

רק אם אתה סופר מיליארדר אתה צריך לבנות את התשתית לבד לחו"ל ואז אולי יהיה ל8mb פחחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחברה בה אני עובד יש 16 מגה של תקשורת. ואין בארץ T3, יש Ex (שX זה מספר..) קשה לי להאמין שחברה שיש לה 8 מגה ביט, ישאלו דרך איזה מישהו בפורום, אבל ניחא. (בוא נראה, שלושה 2.5 ADSL, ועוד אחד של חצי בקואד-בלאנסינג... מעניין? כן. אמין? לא.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי דיי להיות קטנוני אתה יודע בדיוק כמוני שE=T רק שארופאים הסנובים רצו תקן שלהם...

עכשיו תדע שיש E1- בארץ לאוניברסיטת תל אביב יש את ה ולא אין להם יותר

עכשיו באיזה בדיוק חברה אתה עובד??? ואני מציע לך לבדוק שוב.... כי עוד פעם אני אומר לך זה כמעט בטוח לא נכון

זה בערך 50פלוס אלף שקל לחודש אם היה להם את זה...

חוץ מזה אתה בטוח שזה 16mb ולא 16mbit?!?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שזה ביטים... זה בפועל 2 מגה לשניה... וזה לא לגלישה... זה קו ישיר למיינפריים שלנו אי שם באירופה.

לא, E מהיר במקצת מT....

באיזה חברה אני עובד? מה זה עניינך?...

לבדוק שוב? אני מנהל הרשת, אני זה שבודקים אתו...

אז מה אם זה 50 אלף לחודש? אנחנו חברה גדולה... יש לנו כסף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שזה ביטים... זה בפועל 2 מגה לשניה... וזה לא לגלישה... זה קו ישיר למיינפריים שלנו אי שם באירופה.

לא, E מהיר במקצת מT....

באיזה חברה אני עובד? מה זה עניינך?...

לבדוק שוב? אני מנהל הרשת, אני זה שבודקים אתו...

אז מה אם זה 50 אלף לחודש? אנחנו חברה גדולה... יש לנו כסף...

אוקיי נו אז זה בדיוק מה תיקנתי אותי שזה mbit ולא mb

עכשיו ההבדל בין E לא T הוא מינורי....

וסודי איפה אתה עובד מה אתה משחק לי אותה... אתה רוצה שקל שאתה עובד בחברה גדולה אני לא מבין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...