זכרונות DDR2 800MHZ ואוברקלוק לקונרו E6300. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זכרונות DDR2 800MHZ ואוברקלוק לקונרו E6300.

dennis14

Recommended Posts

אני עומד לקנות את המעבד - E6300 ואת הלוח GIGABYTE 965P DS3 ואת הזיכרון MUSHKIN XP2 6400 2X512MB DDR2 800MHZ 4-4-3-10. לינק - http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_271_2165_2166&products_id=14276

השאלה שלי היא: האם באמת יש לי צורך בזכרונות יקרים וטובים כאלה כדי למצות את יכולות האוברקלוק של הלוח והמעבד שלי? (כי לפי מה שהבנתי הלוח יגביל אותי לפני הזכרונות)

או שאפשר לקנות 800MHZ זולים יותר שלא יגבילו אותי באוברקלוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני עומד לקנות את המעבד - E6300 ואת הלוח GIGABYTE 965P DS3 ואת הזיכרון MUSHKIN XP2 6400 2X512MB 800MHZ 4-4-3-10.

השאלה שלי היא: האם באמת יש לי צורך בזכרונות יקרים וטובים כאלה כדי למצות את יכולות האוברקלוק של הלוח והמעבד שלי? (כי לפי מה שהבנתי הלוח יגביל אותי לפני הזכרונות)

או שאפשר לקנות זכרונות 800MHZ זולים יותר שלא יגבילו אותי באוברקלוק?

הלוח הוכח שיכול להגיע לתדרי באס גבוהים במיוחד, מעבר לתדר הזכרונות.

לכן, במידה ואתה מתכנן "כבד" קח את הזכרונות הטובים ביותר שאתה יכול להרשות לעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך זיכרונות כל כך טובים, אתה יכול לקנות את אלו:

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=5822

עם הזיכרונות האילו אתה בטוח מגיע לבאס של 425, מה שאומר שמעבד שלך יהיה על כמעט 3 ג'יגה הרץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, עד עכשיו קיבלתי שתי תגובות שכל אחת אומרת בערך את ההפך. אז אני לא קיבלתי תשובה משכנעת עדיין ומחכה לשמוע עוד תגובות.

רציתי גם לשאול עד כמה באס ה - 965P DS3 מסוגל להגיע, כלומר מהו הבאס המכסימלי שהגיעו איתו אליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי איך שאני מבין את המצב אז ככה

אם אתה מתכנן להגיע ב OC לבאס של עד 400 כל 800 מגה הרץ יספיק כי אתה למעשה לא עובר את המהירות שלהם

אם אתה עובר את ה 400 באס אז אתה למעשה גם עושה OC לזיכרון ואז תצטרך זיכרונות טובים יותר שיעמדו בזה

אתם מוזמנים לתקן אותי אם אני טועה או מטעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התגובות שקיבלת לא הפוכות אמרו לOC 'כבד' תיקח הכי טובים שאתה יכול להרשות לעצמך

לבאס עד 425 ואפילו קצת יותר הזיכרונות מנועה שהציעו לך מספיקים

כשמדברים על קונרו אפילו שהבאס בסטוק הוא266 באס 400 לא נחשב לקיצוני ובגלל זה הוא נחשב אוברקלוקר אדיר

יש פה בחור שהגיע לבאס 420 עם זיכרונות גנרים של CEON אז הזכרונות מנועה בטח יספיקו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה

באיזה אתה הולך להשתמש בשביל האוברקלוק?

בהתחלה בקירור סטוק ולאחר מכן אחסוך כסף ואם אצטרך אקנה SCYTHE NINJA PLUS.

לפי מה שהבנתי ה - E6300 הוא מעבד קריר למדי והטמפרטורהשלו היא הדבר האחרון שיגביל אותי באוברקלוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) רציתי לשאול עד כמה באס ה - 965P DS3 מסוגל להגיע, כלומר מהו הבאס המכסימלי שהגיעו איתו אליו?

2) וכמה באס נחשב לאוברקלוק "כבד" בשביל הקונרו E6300 ?

1) אני חושב ש-500 אבל לא בטוח.

2) אמממ 500 :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) רציתי לשאול עד כמה באס ה - 965P DS3 מסוגל להגיע, כלומר מהו הבאס המכסימלי שהגיעו איתו אליו?

2) וכמה באס נחשב לאוברקלוק "כבד" בשביל הקונרו E6300 ?

1.בחוברת כתוב שהוא נותן בערכים עד באס 600 כמובן שלא תגיע עליהם בחיים

2.בו נגיד שבאס 420(הערכה גסה) כל אחד יכול להגיע אפילו אם קירור ומתחים סטוק

מעבר לזה זה כבר מתחיל להיות יותר מסובך(קירור,מתחים, מהירים וטובים וכו..)

אני חושב שלהגיע לבאס 420 זה מספיק בהחלט (OC של 35%) אלא אם אתה מנסה לשבור שיאים ואני מניח שאתה לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שלהגיע לבאס 420 זה מספיק בהחלט (OC של 35%)

זה אובר של כמעט 60%!!!!

ושוב, הלוח לפי מה שאני ראיתי לא יגביל אותך עד לפחות 480.... הזיכרונות לא יגבילו אותך עד לפחות ל-430 אז הדבר היחידי שיכול להגביל אותך זה בעצם המעבד (עד כמה שזה נישמע מוזר). תדאג לקירור טוב (בכסף שחסכת פה תיקנה טוב, משהו בסיגנון ביג טייפון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...