האם יפסיקו מתיישהו לקדם את הגארפיקה???? - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יפסיקו מתיישהו לקדם את הגארפיקה????

naoriko

Recommended Posts

בדיוק, וכל פעם מתמקדים במשהו אחר ( לפי מה שאני רואה ).

קח לדוגמא את , שלא כלכך התמקדו בגרפיקה, אבל התמקדו במשחקיות ובשלט המהים שלהם של ה- ( אתה יודע על מה אני מדבר, נכון? )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק, וכל פעם מתמקדים במשהו אחר ( לפי מה שאני רואה ).

קח לדוגמא את , שלא כלכך התמקדו בגרפיקה, אבל התמקדו במשחקיות ובשלט המהים שלהם של ה- ( אתה יודע על מה אני מדבר, נכון? )

למה לקחת את הWII שעדין לא הוכיח את עצמו בתנאי שוק

שאפשר לקחת תנינטנדו DS שמכסח את הPSP במכירות מישחקים

וגם מציג מקוריות גיוון ומחיר זול על חשבון גרפיקה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה??? :s07::bash::s07:

מזה קשור??? אני לא מדבר איתך על מכירות, אני מדבר איתך על הקונסולה עצמה ועל השלט המיוחד שלה שלקח צעד חדש קדימה ב"עולם המשחקים".

אני לא סתם מזכיר את ה-Wii בגלל שיש לה גרפיקה גרועה יחסית לקונסולות החדשות ובכל זאת נראה שהרבה רוצים אותה, אני בכלל לא מדבר איתך על מכירות ולא רוצה להוכיח שהגרפיקה לא הכי חשובה, אני מדבר איתך על השלט המיוחד שיש לקונסולה, כדי להראות לך שהנה, מפתחים מתחילים ( המפתחים של לפחות ) פחות להתעסק בגרפיקה ( זה לא שהם לא יכלו לתת ל- גרפיקה טובה יותר ) ויור במשחקיות, והשלט שהם פיתחו פשוט לקח צעד ענק קדימה, ואני בטוח שבעוד כמה שנים יפתחו את זה לדבר יותר מתקדם ופחות יתמקדו בגרפיקה ( אבל כמובן עדין יעשו גרפיקה טובה ויפתחו אותה ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה??? :s07::bash::s07:

מזה קשור??? אני לא מדבר איתך על מכירות, אני מדבר איתך על הקונסולה עצמה ועל השלט המיוחד שלה שלקח צעד חדש קדימה ב"עולם המשחקים".

אני לא סתם מזכיר את ה-Wii בגלל שיש לה גרפיקה גרועה יחסית לקונסולות החדשות ובכל זאת נראה שהרבה רוצים אותה, אני בכלל לא מדבר איתך על מכירות ולא רוצה להוכיח שהגרפיקה לא הכי חשובה, אני מדבר איתך על השלט המיוחד שיש לקונסולה, כדי להראות לך שהנה, מפתחים מתחילים ( המפתחים של לפחות ) פחות להתעסק בגרפיקה ( זה לא שהם לא יכלו לתת ל- גרפיקה טובה יותר ) ויור במשחקיות, והשלט שהם פיתחו פשוט לקח צעד ענק קדימה, ואני בטוח שבעוד כמה שנים יפתחו את זה לדבר יותר מתקדם ופחות יתמקדו בגרפיקה ( אבל כמובן עדין יעשו גרפיקה טובה ויפתחו אותה ).

נו זה אותו דבר..

רק שהוא התכוון שהDS זאת דוגמה שיותר הוכיחה את עצמה כבר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו זה אותו דבר..

רק שהוא התכוון שהDS זאת דוגמה שיותר הוכיחה את עצמה כבר..

זה לא בדיוק אותו דבר אבל זה מספיק קרוב

וכן לזה יתכוונתי הDS לא יתמקד בגרפיקה ומאוד מצליח

ואני מחכה גם לWII אבל יקח זמן ליראות איך הוא ימכר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, אבל אני לא מדבר סתם על דברים שלא התמקדו בגרפיקה שלהם והם הצליחו, אני מדבר שהתמקדו במשהו אחר חדשני, כמו השלט של Wii, שלא היה כמוהו בעבר, וזה זה לא ש- סתם התעצלו בענין הגרפיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...