האם יפסיקו מתיישהו לקדם את הגארפיקה???? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יפסיקו מתיישהו לקדם את הגארפיקה????

naoriko

Recommended Posts

ברגע שיגיעו לרמה גרפית של פוטוריאליזם (עמו למשל בסרט של פיינל פאנטזי) שמחשב ביתי יוכל להציג אותה (לא נראה לי ב20 שנה הקרובות לפחות) אז הדבר ההגיוני שיעשו הוא שיתחילו לעבוד על כל ה"סביבה של המשחק" הדברים הקטנים, פיסיקה ריאליסטית ביותר, תנועה מציאותית של דמויות, אינטיליגנציה מלאכותית ראויה סוף סוף,שילוב זיהוי קולי במשחקים, היקפי מותאם THX בכל משחק, אורך משחק ארוך יותר, עלילה יותר מעניינת.

בקיצור אחרי שלא יהיה יותר לאן לקחת את הגרפיקה (וזה עוד שנים רבות כמובן) יש עוד מספיק על מה לעבוד בחווית המשחק הכוללת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד אפשר יהיה לקדם את הגראפיקה, זה לא יעצור לדעתי, אבל אני מאמין שנגיע למצב בו לא נבדיל בין גראפיקה ממוחשבת למציאות.

אני אומר את זה, בגלל שבמציאות לא קיימים פיקסלים (כלומר, אין סוף פיקסלים), ובמחשב לעומת זאת אי אפשר להגיע למצב של רזולוציה אין-סופית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, מישהו כבר אמר פעם - הראייה של בני האדם לא משתפרת.

מצד שני, יש עוד הרבה דברים שהיום לא מסוגלים לעשות ב- real-time . הרבה מהם בתחום ה- global illumination (שכולל צללים רכים, שבירה/החזרה/מיקוד/פיזור אור, sub- scattering ועוד).

לאלמנטים האלה בדרך כלל מממשים פתרונות חלקיים (כלומר כאלה שנראים דומה פחות-או-יותר, אבל מחושבים בצורה הרבה יותר פשוטה מהדבר האמיתי) שנראים יותר טוב מכלום, אבל פחות מהפתרונות המלאים (שהחישוב שלהם הרבה יותר כבד, ובמקרים מסוימים עם סיבוכיות אקספוננציאלית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישפרו עד שתראה את עצמך במשחק כמו שאתה רואה את עצמך רגיל במראה ..

יש מבין ...

עד אז יש הרבה אבל הרבהההההההההה מאוד זמןןן ...

גם המשחק אם הגרפיקה הכי טובה קיום רואים שזה מחשב למה זה?

בגלל התנועות הרבוטיות שלהם ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב ( ומקווה ) שמתישהו יפסיקו לקדם ולהתמקד בגרפיקה ויתרכזו בלפתח דברים חדשים, דברים כמו שכאשר אתה זז אז גם השחקן שלך במשחק זז, ואתה כאילו ממש ממש נכנס למשחק, זה מתחיל למען האמת, תראה את הקונסולה של ה-, אבל זה ממש ממש ההתחלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט: גם המשחק אם הגרפיקה הכי טובה קיום רואים שזה מחשב למה זה?

בגלל התנועות הרבוטיות שלהם ..\

זה נכון מה שאמרת וגם לזה יקח להם עוד המון זמן להגיע שהדמויות יזוזו כמו באמת

וחוץ מזה לבנתיים הגראפיקות של המחשבים הן הכי טובות יותר מה PS וגם מהXBOX

אופס אופס אופס.... בטעות עשיתי שתיי תגובות אחת אחריי השנייה... במקום לעשות עריכה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון מה שאמרת וגם לזה יקח להם עוד המון זמן להגיע שהדמויות יזוזו כמו באמת

לא מדויק. יש לא מעט משחקים (אני יודע לפחות לגבי כמה מהמשחקי של EA) שמתמשים בסינתוז תנועה על בסיס Motion Capture, ומגיעים לתוצאות מאוד טובות של ריאליזם בתנועה. לצורך העניין, גם ב"נסיך הפרסי" הראשון התנועה היתה מאוד ריאליסטית (אומנם לא היו הרבה תנועות, אבל עדיין...)

המחקר בנושא הזה (Realistic motion synthesis) מאוד פעיל בשנים האחרונות, ולא נראה לי שייקח הרבה זמן עד שציבור השחקנים יכלול את זה כדרישה הכרחית בכל משחק שמתיימר להיות ריאליסטי. (כאמור, EA כבר עושה את זה כמה שנים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהמשחק היחידי שמתיימר להראות אנימציות באיכות גבוהה(למרות שעדין רחוקות משלמות) הוא ספלינטר סל האחרון, עבודה מוצלחת עשו שם והאנימציות של הדמויות השונות זורמות חלק ובאופן מציאותי, חוץ ממנו לא זכור לי משחק דומה שעשה שימוש מוצלח בלכידת תנועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DOGMA - אני התייחסתי למה שנעשה בשנים האחרונות.

למעשה, לפני שנתיים העברתי הרצאה בסמינריון על סינתוז תנועה על-בסיס motion capture (לפי שני מאמרים מ- SIGGRAPH שבדוגמאות שלהם התנועה נראתה מאוד ריאליסטית).

אני לא ממש יודע על איזו "התחלה" אתה מדבר. אולי זה היה כשרק התחילו להתעסק עם זה ועשו הרבה שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...