מערכת קולנוע בייתית זולה עם רעיון חביב למדי... - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת קולנוע בייתית זולה עם רעיון חביב למדי...

yuvyuv

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

וואלה... באמת כדאי לנסות את הקטע עם ה- Inspire 4400 בסלון... אני אבדוק את זה מתישהו היום...

תנסה אבל אתה חייב להבין את הקטע בו חיסכון בכסף הופך לזריקת כסף, כלומר אם אתה רוצה לחסוך ברמקולים ולמצוא אפשרויות שונות זה טוב, אבל לקנות משהו זול ובסוף להתאכזב יוצא זריקת כסף לשמה... דבר שבקלות יכול לקרות עם פירלס או רמקולי מחשב שונים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותך מ 5.1!

קנה סטריאו איכותי במחיר הזה..

ניתן לקנות ב 1700 ש"ח, זוג כמו הטאנוי MX2 שהוצעו כאן (לא MX1!) ולחבר לרסיבר (סטריאו) אנאלוגי ישן וזקן שניתן להשיג כיום במחירים מגוחכים!

עוד שווים בדיקה: מישן M70 וורפדייל דימונד 8.1.

אם תוכל להשיג רסיבר סטריאו ישן בחינם (קרוב משפחה שמאס בשלו), תשקיע את ה 1700 ש"ח ברמקולים כמו ה902 של Mordaunt-Short.

שיפור נוסף:

אם אתה ממש רציני,חסוך כסף וקנה DAC טוב חיצוני, חבר ליציאה האופטית\קואקסיאלית של כרטיס הקול או לחילופין לDVD הפשוט בבית (שמעגליו האנאלוגיים עלובים לעומת יכלותו של DAC חיצוני), ואת היציאות האנאלוגיות של הDAC חבר לרסיבר, ומעט דברים ישתוו לסאונד שתקבל בעבור המחיר הזה...

אם תיישם את מה שאמרתי לך כאן, האמן לי כי לא תרצה לחזור לקריאייטיב שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוודאי שנתן להשתמש ב4 טאנוי, או כמו שידידי עשה, MX2 מקדימה, MX1 מאחורה. אלו טובים מאוד. יחד עם רסיבר פשוט (דנון 1601) וDVD מינימלי (יונדאי. הם לא עשו פעם מכוניות?) זה נשמע מצוין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתחות לא צפויה בכלל...

חבר שלי בדיוק הציע לי את הטלויזה 21" שלו במחיר זנות של 400 ש"ח.

ואז חשבתי, במקום להביא את הרמקולים לטלויזיה, נביא את הטלויזיה לרמקולים... אני פשוט אשים את הטלויזיה בחדר שלי (מתאים לי בול אחרי הסידור החדש).

ועכשיו נשאלת השאלה הפשוטה, חיצוני - 700-800 ש"ח או פנימי למחשב 200-300 ש"ח שבו אשתמש גם ל- DVDrips למיניהם וגם להקלטות... מצד שני השאלה היא מה תיהיה האיכות של יציאת ה- TV-Out שעל ההרקולס שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתחות לא צפויה בכלל...

חבר שלי בדיוק הציע לי את הטלויזה 21" שלו במחיר זנות של 400 ש"ח.

ואז חשבתי, במקום להביא את הרמקולים לטלויזיה, נביא את הטלויזיה לרמקולים... אני פשוט אשים את הטלויזיה בחדר שלי (מתאים לי בול אחרי הסידור החדש).

ועכשיו נשאלת השאלה הפשוטה, חיצוני - 700-800 ש"ח או פנימי למחשב 200-300 ש"ח שבו אשתמש גם ל- DVDrips למיניהם וגם להקלטות... מצד שני השאלה היא מה תיהיה האיכות של יציאת ה- TV-Out שעל ההרקולס שלי...

אל תשווה לי בכלל בין שני הדברים הבדלים של שמיים וארץ, גם עם זול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...