מערכת קולנוע בייתית זולה עם רעיון חביב למדי... - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת קולנוע בייתית זולה עם רעיון חביב למדי...

yuvyuv

Recommended Posts

אחרי שסידרתי את החדר שלי מבחינת סאוונד עם ה- Creative Inspire 4400 וראיתי כי טוב. ולאחר שראתי כי טובה איכותם של ה- ATP3 של אחי הקטן ולאחר שראתי כי לא קיימת בסלון מערכת קולנוע בייתית, חשבתי על רעיון:

מה דעתכם על אחת המערכות של Altec כמו ה- 5100 (במחיר של 1500~ ש"ח) או ה- XA3051 (במחיר של 1700~ ש"ח) בשילוב עם מכשיר DVD רגיל בשביל קולנוע בייתי בסלון קטן יחסית ובמחיר זול עד כדי זנות...

דעתכם בנושא ?

עריכה: אפשרות גם למערכת זולה יותר בקניית ה- Video Logic ZXR-500 במחיר של 930 ש"ח.

עריכה 2: אפשרות גם ל- Creative inspire 5300 במחיר של 870.

ואפשרות גם ל- Altec Lansing ADA880 במחיר של 1150 ש"ח. ועליהם אי אפשר להגיד שהם חלשים...!

עריכה 3: עוד שתי תוספות:

Logitech 640 ו- LUXEON LX-V998H. שתיהן עולות בערך 1000 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אמיר, עופר, אנחנו מדברים פה על תקציב זול ביותר. גם ככה אין מצב למשהו אחר.

תנסה להרכיב לי איזה משהו שכולל איזה שני מעפנים של ADC עם רסיבר משומש שיגיע לאיכות של המערכת הזו. ושוב, אנחנו לא מדברים פה על עוצמה. לא רלוונטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שלא מדברים על עוצמה אבל זה ממש חלש שלא תוכל לשמוע את הסרט !

זה כמו שתקנה אוטו של 2.5 טון ותשים לו מנוע 35 כוח סוס !

אני אפילו חושב שמערכת מבוססת דרק כמו מה שאמרת (ADC PEERLES וכו) אפילו תיתן תוצאה יותר טובה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרשה לי לחלוק עליך...

אם ה- Inspire 4400 חזקים מספיק בשבילי אז אלו לא יהיו חזקים ?! על מה אתה מדבר ?!

אנחנו מדברים פה על איכות מעולה ומחיר זול (רק רסיבר פשוט עולה ככה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני לא יריב איתך על זה כי כבר החלטתה , אבל אני יגיד לך שעדיף לך לחכות קצת למבצעי פסח ואז אולי תוכל לקנות משהו מפוצץ יותר

בכסף קטן.

בלי קשר שתדע ש 18 W גם RMS זה ממש חלש וכל סרט לא ישמע טוב.

עדיף שתקנה סט של ב 200 דולר ואיזה מגבר ב 150 או להפך לפי מה שיש בדיוטי פרי !

פשוט באמת חבל לקנות כזאת מערכת לסלון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף לדעתך!

גם אני חושב (ועוד אחרי ששמעתי אצל חבר שלי) שפירלס ודומיהם יתנו לך תמורה יותר טובה!

ואם אתה נוסע לחול אז מה שיש בדיוטי פרי בכלל עדיף:

רמקולים 5.1 ELTAX

רסיבר JVC 5022

רמקולים 200$

רסיבר 200$

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלטתי...? ממש לא.

מה שכן זה שנראה לך שהרמקולים הללו של Eltax יכולים לרמקולים כמו ה- XA3051 או ה- ADA880 ?

ובכל מקרה, זה כבר יוצא הרבה מעבר לתקציב. בכל מקרה מדובר פה על סלון קטן למדי והעוצמה היא לא משהו רלוונטי כי רוב בני הבית לא אוהבים "לשמוע חזק"...

עריכה: עוד שתי תוספות:

Logitech 640 ו- LUXEON LX-V998H. שתיהן עולות בערך 1000 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יובל, אלו מתוכננים למחשב, ולסאונד מדיוק, לא עשיר, ולא חם. מה גודל החדר שלך? נגיד, 5*3? (לא יודע, מנחש) והסלון פי כמה מזה... זה חלש מדי. לדעתי תקנה כל פעם משהו. בהתחלה , אח"כ רסיבר, אח"כ זוג קדמים חביבים (לא חייבים להיות טאוארים! יכולים להיות הטאנוי MX2, למשל) אח"כ אחורים וסנטר אפשר לקנות איזה ADC. למה? כי הרעשים, האודיו מהאחורים לא כזה משמעותי. אם כי על הסנטר אני לא יכול להגיד אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יובל ממש לא, כמי שגם יש לו ATP3 ומערכת נורמאלית בהחלט בסלון אני יכול להבטיח לך כי כל רמקול שהצעת כאן שתשים בסלון שלך יבלע ללא כל אפקט מרשים, שפוט אין מצב אלא אם כן הסלון שלך קטן בצורה מפחידה... רעיון נחמד אבל לא הגיוני או מעשי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב אני רק מחזק את דעת כולם (גם את מה שאמרתי קודם) , אך אם בכל זאת תחליט ללכת על זה אז המערכת שנתת של

LUXEON נראה היחיד שמסוגל להוציא משהו , אבל שוב זה רק ממש אם אין ברירה !

באמת ההצעה הכי טובה זה לקנות בשלבים (ככה גם אני עשיתי ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החדר שלי הוא 4*2.6... הסלון (בשטח שבו תשב המערכת) הוא 4*5... אני פשוט לא מבין מה יכול להיות "רע" או חלש בלשים איזה ADA880 (והם ממש לא מתוכננים לסאוונד מדוייק אלא להפך) או LUXEON LX-V998H בסלון כזה...

עכשיו בקשר לאפשרות של רמקולים "רגילים". הטאנוי האלו מתחילים במחירים של בערך 210 ש"ח במכרזים... אפשרי לקנות שני סטים כאלו ול השתמש בהם גם כאחוריים וגם כקדמים ?. ועוד משהו... יהיה כלכך נורא אם נקנה משהו פשוט יותר (ע"ע פירלס) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...