L1970HR - לא מרוצה. - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

L1970HR - לא מרוצה.

סער_שי

Recommended Posts

א. יש ריצודים של נקודות לבנות בחלקים הכהים של המסך (כנראה רק שם ניתן להבחין בזה). כשהמסך שחור ממש רואים ריצוד נוראי של נקודות לבנות. ייתכן שזה הכרטיס מסך כי חיברתי למחשב הישן שלי וזה לא היה. מה יכולה להיות הסיבה?

ב. המסך לא עובד עם DVI. איך מתקינים את זה שהוא כן יעבוד איתו?

ג. למה לעזאזל כשיש תנועה של צבע על המסך, יש סוג של "הפרעה" בצבעוניות, כמו לוח שחמט של צבע דומה - השתבצות כזו של הצבע עצמו? זה קרה לי גם במסכים קודמים (AOC ו-MAG) אבל חשבתי שזה בגלל הזמן תגובה שלהם (8), אז איך זה ייתכן שזה ככה גם ב-LG

ולפני שמישהו קופץ - התקנתי את הדרייברים של הכרטיס מסך ואת הדרייבר של המסך.

:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לגבי סעיף ג אל תצפה שהמסך

שלך יהיה ברמת של ויוסוניק 930 או EIZO1931 או 970 תעשה לך כלל ברזל על פי רוב המחיר שאתה משלם משקף את טיב המוצר אן מציאות גם אים הנתונים על הנייר טובים יש לתת מישקל גם לעיבוד התמונה והמונטין של הדגם\היצרן וסוג הפנל.

לגבי שאר הסעיפים תשחק עים ההגדרות.

TASCAM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. יש ריצודים של נקודות לבנות בחלקים הכהים של המסך (כנראה רק שם ניתן להבחין בזה). כשהמסך שחור ממש רואים ריצוד נוראי של נקודות לבנות. ייתכן שזה הכרטיס מסך כי חיברתי למחשב הישן שלי וזה לא היה. מה יכולה להיות הסיבה?

ב. המסך לא עובד עם DVI. איך מתקינים את זה שהוא כן יעבוד איתו?

ג. למה לעזאזל כשיש תנועה של צבע על המסך, יש סוג של "הפרעה" בצבעוניות, כמו לוח שחמט של צבע דומה - השתבצות כזו של הצבע עצמו? זה קרה לי גם במסכים קודמים (AOC ו-MAG) אבל חשבתי שזה בגלל הזמן תגובה שלהם (8), אז איך זה ייתכן שזה ככה גם ב-LG

ולפני שמישהו קופץ - התקנתי את הדרייברים של הכרטיס מסך ואת הדרייבר של המסך.

:(

מה לא עובד עם dvi?? תחבר את הכבל dvi, כבל שחור גדול כזה....

לגבי א' וג' אתה תצטרך להסיר שוב כי לא הבנתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TASCAM איזה שטויות אתה מדבר

אהמסך הנ"ל הוא הרמה גבוה מאוד, לא נופל מהויוסוניק ומהסמסונג, רק האיזו יותר טוב

גם הויוסוניק וגם הסמסונג עובדים ב 8ביט צבעים אמיתי ומישתמשים בפנל הרבה יותר איכותי.

באתר הזה מקישים את דגם המסך ומקבלים את דגם הפנל

http://www.flatpanels.dk/panels.php

TASCAM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס מסך:

MSI 6200LE

מוח:

פועל

(כלומר - חיברתי את הכבל DVI לכרטיס ולמסך... המסך לא מקבל מידע. אני מניח שאולי זה קשור להגדרות של הכרטיס או משהו כזה. איפה בודקים?)

המליצו לי בחום על המסך הזה. בפורום הזה עצמו.

אני לא כל כך יודע איך להסביר את התופעות...

האחת זה כאילו יש איזו הפרעה. כמו שרמקולים נמצאים ליד פלאפון בזמן שיחה ויש רעשים - אותו דבר רק ויזואלית. כאילו רעש לבן כזה על המסך. ריצודים של נקודות לבנות.

השנייה היא משהו שהיה לי בכל מסכי ה-LCD שהיו לי. כשיש תנועה של צבע (למשל אם בסרט יש תזוזה מהירה על המסך או אם אני מזיז את החלון) אז כאילו יש blocks כאלה על הצבע עצמו, בצבע דומה, לסירוגין (כלומר בצורת לוח שחמט). זה סוג של טשטוש אבל לא נאבדת החדות אלא רק הצבע מתחרבש. זה לא כזה בולט כמו שזה נשמע. קשה להבחין בזה ואני מניח שלהרבה אנשים שהיו מסתכלים על זה לא היו מבינים מה אני רוצה מהם אבל לי זה מפריע וזה בפירוש קיים.

השאלה היא אם זה קשור לכרטיס מסך או למסך עצמו? אני עוד יכול להחליף את המסך תוך 14 יום אבל קשה לי להאמין שמישהו כאן ימליץ לי על מסך יותר טוב בתווך המחירים הזה.

הזמן תגובה מצויין (אמנם ציפיתי שלא יהיה מובחן בכלל אבל אני עדיין קצת מבחין) והניגודיות מדהימה. הבעיה זה רק הבעיות שציינתי למעלה. הבעיה הראשונה זה או תקלה במסך (לא הגיוני. חיברתי אותו למחשב אחר וזה היה בסדר, נראה לי) או משהו בהגדרות. זה לא צריך להיות ככה. לגבי הבעיה השנייה - אולי זה ככה במסך הזה. וחבל :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה להחליף ל neovo f419 בתקציב של עד 2000 ש"ח הוא המוביל בתמורה.

(ניסגר בפומביות ב 1400) ותישאר עים עודף או תישקול להוסיף לויוסוניק 930.

שווה לך ליראות בחנות את ה neovo f419 לטעמי הוא מצויין ביחס למחירו ויותר מיכך.

TASCAM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...