מה דעתכם על הנגנים הבאים: IPOD Video 30GB VS Iriver H340 VS ZEN Vision M 30GB - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם על הנגנים הבאים: IPOD Video 30GB VS Iriver H340 VS ZEN Vision M 30GB

itaycohen

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ממ FLAC זה כמו AAC וOGG יש רק איזה אחוז אחד מכל השירים (וגם FLAC וAAC) אז למה לדבר שטויות וITUNS זה בדיוק אותו דבר אתה פשוט גורר לIPOD

אתה לא יכל להגיד שזה לא נכון כי ככה מעבירים שירים לIPOD מהITUNS גוררים אותם, אפילו את כל התיקייה ואם פורמט בשיר אחד לא מתאים אתה יכל לשנות אותו לAAC ואז הוא לא מעבד שום דבר.

אז שוב מה ההבדל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע Ep-120 לפי התגובות שלך זה נראה פשוט שאתה נחוש להגן על הIpod ,

אם היית באמת מבין לא היית סתם אומר מה שאמרת על המגבר לאוזניות ..... אני שומע רוב הזמן ב17-19 ( מתוך 25 ) ברמת ווליום ,

בנוסף אתה יכול אפילו לשאול בHead-fi , הדגם שלי לא הכי מרוויח ממגבר ....

לדעתי לכל הנגנים היום יש ממשק די נוח וקל להעביר , ככה שזה לא צריך להיות הוויכוח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שאני רציתי להסביר, שזה מאוד קל להעביר שירים בכל הנגנים.

טוב בקיצור , אני לא חושב שהZVM שווה את המחיר שלו. וכל סוג של מרוויח משהו ממגבר ובישבילי זה הבדל גדול אפילו אם זה 20% שיפור (שזה גם די הרבה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שאני רציתי להסביר, שזה מאוד קל להעביר שירים בכל הנגנים.

טוב בקיצור , אני לא חושב שהZVM שווה את המחיר שלו. וכל סוג של מרוויח משהו ממגבר ובישבילי זה הבדל גדול אפילו אם זה 20% שיפור (שזה גם די הרבה)

zvm עולה 1800 ש"ח ובתמורה אתה מקבל נגן איכותי עם מסך טוב,איכות טובה ביותר,איכות ווידאו טובה,באנדל מלא(כמעט) וזמני נגינה טובים(עכשיו בטוח מישהו ייקפוץ ויגיד iaudio x5l,אבל אסור לשכוח שהמסך שלו לא כזה חד בסרטים,מנסיון).

ipod עולה אותו דבר פחות או יותר אבל מציע פחות מבחינת הבאנדל ,המסך וזמני הנגינה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל לIPOD יש יתרון אחד מאוד גדול, אפשר לרוץ איתו!!! ולא יהיה שום בעיה או גימגום, ואילו הZVM יכל לההרס אם אתה רץ איתו.

והוא עולה 1600 ש"ח והוא בא עם הכל. כן אני מגן עליו כי הוא יותר טוב בZVM בהרבה, ZVM זה סתם חרא, אני ראיתי אחד והשתמשתי בו איזה שעתיים אם UE 10 PRO (אני חושב שזה השם המלא) מול הIPOD אם אותן והיה הבדל כל כך קטן שזה ממש לא שווה אפילו עוד 50 ש"ח ובנוסף לזה אי אפשר ליראות במסך הזה שום דבר (שלא נדבר על של הIPOD חחח גם חרא) המסכים בנגנים האלה קטנים מדיי ואין מספיק צבעים או אורך בטרייה כדי שיהיה שווה ליראות בזה משהו.

וזמן הבטריה של הIPOD הוא 12.5 שעות (בדקתי עם חוזק נורמאלי) שזה חצי שעה פחות מהZVM (או משהו בסביבות). טוב בקיצור אם אתה רוצה הרבה שטויות בנגן, סורי תוספות, לך על הZVM, אם אתה רוצה נגן חזק לך על הIPOD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה עם אפשר לרוץ ועם ZVM לא?

שניהם מבוססים HD

שניהם אותו דבר מהבחינה הזאת

הזמן בZVM זה 16 או 14 שעות

לא 13

ראיתי את הIPOD והשתמשתי בשניהם אחד מול השני

הממשק אפשר להגיד שהוא אותו דבר בדיוק

חוץ מזה יש הבדל רק בסאונד לטובת הZVM ובדבר המציק שנקרא ITUNES (גם בZVM יש תוכנה אבל יותר נוחה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל לIPOD יש יתרון אחד מאוד גדול, אפשר לרוץ איתו!!! ולא יהיה שום בעיה או גימגום, ואילו הZVM יכל לההרס אם אתה רץ איתו.

והוא עולה 1600 ש"ח והוא בא עם הכל. כן אני מגן עליו כי הוא יותר טוב בZVM בהרבה, ZVM זה סתם חרא, אני ראיתי אחד והשתמשתי בו איזה שעתיים אם UE 10 PRO (אני חושב שזה השם המלא) מול הIPOD אם אותן והיה הבדל כל כך קטן שזה ממש לא שווה אפילו עוד 50 ש"ח ובנוסף לזה אי אפשר ליראות במסך הזה שום דבר (שלא נדבר על של הIPOD חחח גם חרא) המסכים בנגנים האלה קטנים מדיי ואין מספיק צבעים או אורך בטרייה כדי שיהיה שווה ליראות בזה משהו.

וזמן הבטריה של הIPOD הוא 12.5 שעות (בדקתי עם חוזק נורמאלי) שזה חצי שעה פחות מהZVM (או משהו בסביבות). טוב בקיצור אם אתה רוצה הרבה שטויות בנגן, סורי תוספות, לך על הZVM, אם אתה רוצה נגן חזק לך על הIPOD.

מצטער ....אחרי התגובה הזאת ( להתסכל על החלק המודגש ) אני אמליץ בחום פשוט להתעלם מכל התגובות של המשתמש ...

מי שקורא לנגן חרא בלי סיבה ועוד לנגן שזכה ב Best Portable Audio & Video device לשנת 2006 בCes הוא לא בן אדם שהייתי ממש מסתמך על מה שהוא אומר .

ותיקון לתגובה קודמת שלי : הקריאטיב יכול לנגן 14 שעות אודיו ולא 12 ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער ....אחרי התגובה הזאת ( להתסכל על החלק המודגש ) אני אמליץ בחום פשוט להתעלם מכל התגובות של המשתמש ...

מי שקורא לנגן חרא בלי סיבה ועוד לנגן שזכה ב Best Portable Audio & Video device לשנת 2006 בCes הוא לא בן אדם שהייתי ממש מסתמך על מה שהוא אומר .ותיקון לתגובה קודמת שלי : הקריאטיב יכול לנגן 14 שעות אודיו ולא 12 ....

אני תומך בדעתך...

.

תקשיבו לי

יש לי ZVM

חרא הוא ממש לא

הוא הכי טוב

בתור אחד עם zvm אתה באמת מרוצה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת קצת התבלבלתי פה מכל הדיבורים פה, אני לא מבין גדול בנגנים כמו שאמרתי אני צריך נגן שנשמע טוב נפח גדול זמן בטריה גדול חשוב מאוד שיהיה אפשר לעביר ממצלמה לנגן כי אני טס לטייל בדרום אמריקה וככה זה יותר קל מאשר למצוא מחשב, ומומלצץ שיתמוך גם בעברית (איך שהנגן נראה ממש לא חשוב לי העיקר שיענה על הדרישות הנ"ל) אחרי התלבטויות החלטתי ללכת על H340 אך אני עדיין לא סגור על זה

אני מתכוון לקנות את אחד המכשירים בשבוע הקרוב

בכל מקרה בגלל שאני לא מבין גדול בבקשה אם משהו יכול לתת לי עצה איזה מהם לבחור ובדרך שאני יבין בלי סיסמאות ובלי ראשי תיבות של כל מני דברים שאין לי מושג בהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת קצת התבלבלתי פה מכל הדיבורים פה, אני לא מבין גדול בנגנים כמו שאמרתי אני צריך נגן שנשמע טוב נפח גדול זמן בטריה גדול חשוב מאוד שיהיה אפשר לעביר ממצלמה לנגן כי אני טס לטייל בדרום אמריקה וככה זה יותר קל מאשר למצוא מחשב, ומומלצץ שיתמוך גם בעברית (איך שהנגן נראה ממש לא חשוב לי העיקר שיענה על הדרישות הנ"ל) אחרי התלבטויות החלטתי ללכת על H340 אך אני עדיין לא סגור על זה

אני מתכוון לקנות את אחד המכשירים בשבוע הקרוב

בכל מקרה בגלל שאני לא מבין גדול בבקשה אם משהו יכול לתת לי עצה איזה מהם לבחור ובדרך שאני יבין בלי סיסמאות ובלי ראשי תיבות של כל מני דברים שאין לי מושג בהם

אם כך אז ללא ספק הנגן היחיד שייעשה את זה זה יהיה איריבר h340

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו אנשים,

בתור בעליו הגאה מאוד של 340,אני מוצא בו רק חיסרון אחד,וגדול.

הוא עובד על בטרית לי פולימר,הידועות באפקט הזיכרון הידוע לשימצה,ואי אפשר להחליף בקלות את הבטריה..

כל הנגנים האחרים שציינת,מצוידים בבטרית לי יון,שיש לה חיי כמעט אין סופיים,והיא לא סובלת מאפקט הזיכרון.

למרות שאני לא אוהב את איך שהX5L בנוי והתפעול שלו,ואני חושב שהוא בכללי נגן פחות טוב,אין ספק שהסוללה עושה את ההבדל והייתי ממליץ עליו ולא על ה340.

ה340 אני חושב שמת מזמן...למרות שאותי הוא די מספק.

בכל מקרה אני עדיין חושב שהZVM תהיה הבחירה הכי מוצלחת מבין כולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...