מה דעתכם על הנגנים הבאים: IPOD Video 30GB VS Iriver H340 VS ZEN Vision M 30GB - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם על הנגנים הבאים: IPOD Video 30GB VS Iriver H340 VS ZEN Vision M 30GB

itaycohen

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

משלוש האופציות שהבאת ה- ZEN Vision M 30GB הוא הבחירה המוצלחת ביותר. מתרחק כמו מאש מ- iPOD, וה- H340 עבר זמנו.

אבל, כבעלים של X5L 30GB, מחזק את כל מי שהמליץ לך עליו. איכות הקול שלו גבוהה מאוד, ויש לו משך בטריה ארוך יותר.

קצת נסחפתי בתיאורים עליו בת'רד הבא: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=197601.40

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתרחקו מה ZVM

יש אותו לידידה שלי והאיכות סאונד על הפנים.

חיברתי את האוזניות שלי ה HD477 ועל העוצמה הכי גבוהה בקושי שומעים.

ושומעים מלא רעשים ובאיכות ירודה, ממש לא התלהבתי.

שמעתי את ה MICRO הקטן והאיכות שלו הייתה מדהימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה איפוד זה חרא כי זה עולה הרבה כסף ?

על איכות משלמים אין מה לעשות...

איפוד לדעתי זה הנגן הכי טוב שיצא עד עכשיו...

שילמתי עליו המון אבל אני מרוצה מכול רגע

הדבר היחיד שלא טוב איתו זה האוזניות :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחחחחחחחחחח.....

א. יש נגנים פי 10 יותר יקרים מהאיפוד (אז הוא לא הכי יקר!)

ב. זה חרא כי זה חרא ולא כי הוא עולה הרבה כסף!!! (האיכות שלו על הפנים יחסית למתחרים)

ג. "הדבר היחיד שלא טוב בו" זה האוזניות, כי זה הדבר היחיד שאתה מקבל עם המכשיר!!!(בסדר אז גם כבל של 2 שקל) קמצנים בטירוף!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתרחקו מה ZVM

יש אותו לידידה שלי והאיכות סאונד על הפנים.

חיברתי את האוזניות שלי ה HD477 ועל העוצמה הכי גבוהה בקושי שומעים.

ושומעים מלא רעשים ובאיכות ירודה, ממש לא התלהבתי.

שמעתי את ה MICRO הקטן והאיכות שלו הייתה מדהימה.

או שהZVM דפוק או שאתה מוזר כי הסאונד שלו הכי טוב ששמעתי בנגן ושמעתי בIPOD בX5L ובH340

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממ גם אני.

אם איזה אוזניות? כי זה משנה מאוד

ואיזה שירים?

באיזה איכות?

באיזה פורמט?

האם שמעת את אותם שירים בשני הנגנים או ששמעת שירים שונים אם איכויות שונות?

האם השתמשת בEQ לכל שיר וסוגו (זה משנה את איכות הצליל ואת ההדגשות)?

סורי שיש לי הרבה שאלות אבל זה מאוד חשוב כדי להשוות נגן עד הסוף ולהגיד שיש נגן יותר טוב ממנו, אם לא שומעים את אותם שירים באיכות כמו בAAC ואם ב150$+ (אתה מבין אותי נכון, הכוונה לאיכותיות-) אז אי אפשר להגיד דבר כזה.

אני יותר אהבתי את הIPOD כי:

הוא יותר קטן

בכל מיקרה אי אפשר לראות בדברים האלה אז צבעים לא כל כך מעניינים

לIPOD יש תאורה ממש אבל ממש חזקה

לIPOD יש הרבה תוספות וכל הזמן יוצאים עוד ועוד

לIPOD יש איכות צליל מדהימה ורק אודיופילים אמיתיים ירגישו את ההבדל בין הנגנים (ZVM IPOD)

יש לו זמן בטרייה סבבה (כן לא הכי הרבה אבל מספיק ביותר ומדהים לגודל שלו)

ואפשר לרוץ איתו בלי שום בעיה והוא גם מאוד חזק

כן כן הZVM יותר טוב אבל הוא יותר גדול יותר יקר, פחות תוספות, אין לך אחריות בין לאומית, ואתה לא יכל לרוץ איתו בלי שתהרוס את הנגן (ובIPOD אפשר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שאמר שאיכות הסאונד של הZen גרועה לא יודע על מה הוא מדבר ,

יש לי אותו ואני מאזין למוזיקה עם האוזניות Audio-Technica A900 ( די איכותיות , הרבה יותר מהHD 477 ) ואיכות השמע היא מעולה .... ( לפני זה היה לי את הH120 ולדעתי הZen עובר אותו ) .

איכות צפיית התמונות בzen היא מעולה גם היא , תקרא בכל ביקורת עליו מספרים על כמה נהדר הן נראות , בנוסף אפשר לצפות וידיאו בקלות ,

שברוב המקרים אין בכלל צורך להמיר ( תומך בxvid ) וככה אתה חוסך לעצמך המרות ...

אחסון גדול - 30 ג'יגה ....אמור להספיק לך .

זמן סוללה טוב - 12 שעות נגינה , 4 שעות וידיאו ( לעומת שעתיים וחצי בIpod ) ככה שתוכל לראות בלי דאגה שהמכשיר יסגר לך :) .

לדעתי כדאי לך לוותר על הH340 גם כי הוא מיושן וגם כי הוא נראה כמו בלוק , חח .... למרות שהוא מכשיר די מעולה , לדעתי אתה צריך ללכת על מכשיר חדש ,

והZen הוא בין הכי טובים בשוק , אם לא הכי טוב .

תהנה מכל מה שתבחר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אמרתי שה איכות של ZVM חרא של אמרתי שהוא יותר יקר והוא לא שווה את תוספת המחיר ההבדל כל כך קטן (שיפור באיזה אחוז וחצי) שזה ממש לא משתלם.

והIPOD בא אם הכל חוץ ממטען נורמאלי, הוא בא אם מגן, חיבור USB, אוזניות ודיסק עם ITUNS ויש לו גם תמיכה בעיברית.

ותאמינו לי הוא מאוד חזק ומאוד דק, ואני לא פאן בוי אני מציאותי, אם יש לי נגן יותר טוב (אני לא צריך רדיו והרבה צבעים חחח), יותר קטן, יותר חזק, יותר זול ויותר יפה (לדעתי) אני יקנה אותו ולא נגן יותר גדול (בהרבה) כי יש לו רדיו ויותר צבעים זה ממש טיפשי.

וitayze האוזניות שלך דורשות מגבר רציני כדי לשמוע בהם באיכות האמיתית שלהם. וגם הZVM לא מגיע לשיא האיכות של האוזניות האלה, הוא לא מגיע אפילו לשיא האיכות של הICANS שלי בלי מגבר חחחח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים שאייפוד זה אחלה נגן. פשוט אנשים מסוימים אוהבים לשחות נגד הזרם. הם מרגישים שזה הופך אותם ליותר חכמים. הם נדבקים ליתרונות חסרי משמעות (רדיו וטייפ מנהלים, לדוגמא) כסיבה לקנות נגנים מתחרים. אני לא אומר ש-iriver או iaudio גרועים, חס וחלילה, אבל אין להם שום יתרון משמעותי על פני אייפוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שסינכרון ללא תוכנה וסידור לפי תיקיות לא נחשב אצלך ליתרון?

וitayze האוזניות שלך דורשות מגבר רציני כדי לשמוע בהם באיכות האמיתית שלהם. וגם הZVM לא מגיע לשיא האיכות של האוזניות האלה, הוא לא מגיע אפילו לשיא האיכות של הICANS שלי בלי מגבר חחחח.

אל תדבר שטויות

לATH A-900 יש התנגדות של 40ohm

40ohm זו לא התנגדות שדורשת מגבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממ כן אבל עדיין אפשר לשפר את איכות הסאונד שלהן בהרבה אם אתה משתמש במגבר!!

וכן זה לא יתרון, ITUNS מאוד נוח לשימוש אני לא יודע מה הבעייה שלכם עם התוכנה הזאת אבל היא ממש קלה לשימוש, אפילו בת דודה שלי (היא בת שבע) יודעת להעביר שירים דרך ITUNS. ואפשר להעביר שירים גם בלי ITUNS!!! רק צריך לחפש . בחיפוש הכולל את הספריות המוסתרות (שזה ממש לא בעיה) ואז להעביר לשם שירים, קשה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...