Oh my God! He killed Duffy! The Bastard!!! - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Oh my God! He killed Duffy! The Bastard!!!

Merrymoon

Recommended Posts

הנה עוד משהו שעשיתי, אבל רק קוים. עשיתי טעות קטנה בציפורניים ביד אחת כשעשיתי את הקוים ב-2 פיקסל ולא ב-1.

Bikini2copy.jpg

מציירת יפה !! אהבתי מאוד...

כן, התמונה המקורית עם הברווז - אמיתי לגמרי. בסוף הוא באמת שחט את הברווז... הוא שלח את התמונה המקורית למגזין גברים נורווגי ואמר שהוא לוקח את הברווז כבן ערובה ושוחט אותו אם הם לא כותבים עליו ועל הלהקה שלו. הם לא כתבו, הוא שחט את הברווז (ועוד שלח לי ... הוא לא הכי בסדר בראש :screwy:) ובחודש אחרי זה הוא קיבל את תואר "מכתב הקוראים של החודש" ותמונתו באמת פורסמה שם. חשבתי לעבוד על טכניקת ציור שונה ממה שאני עושה בד"כ ולהמחיש את הרעיון ללהקה, כי הם רוצים שאני אצייר להם משהו, וזה מה שיצא, קצת מיהרתי וזה יכל להיות יותר טוב אבל רק רציתי להעביר רעיון. שלחתי את זה לסולן גם במייל שיתעודד קצת - עכשיו הוא רק אופה עוגות, סורג תחרה ומחליף חיתולים במקום להופיע. :lol:

התמונה עם הבקיני, גם זה מתמונה אחרת. זאת השיטה בעצם לצייר בפוטושופ. זה לא פריהנד, פריהנד אתה יותר יוצר דברים. עם אתה יותר מעבד תמונה.

z7shysterical.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זואת תמונה שאפשר להוריד מהאימיול שרושמים סקס או משהו כזה איזה צירת ואיזה נעלים

וואלה! עכשיו אנחנו יודעים מה אתה מוריד כל היום באימיול, יא מאונן כפייתי שכמוך.

זה שאתה לא יודע לא לצייר ולא לפרגן זה דבר אחד, אבל לטעון שאני לא ציירתי את זה... well, sir, you're an asshat.

הנה התמונה המקורית שממנה ציירתי את הבחורה ובחרתי בה בגלל ריבוי קוים וקוים זורמים וזויות וכל השיט הזה:

75246People-_Girls-_Hot_Blonde_In_B.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח :)

מגוגל?

אני פשוט מחפש כאלו בשביל להתחיל לעבוד אליהם בפוטושופ...

מה ה-keyword?

סתם חיפשתי בחורה בבקיני אז הקשתי "בקיני".

יהיו עוד יצירות, אני יותר בקטע של לעשות דברים שטותיים כאלו. ביקשתי מהלהקה הזאת לשלוח לי גדולות ומפוקסלות לעיבוד שאני אעשה עם זה שטויות אבל אני שומעת מהם רק פעם בכמה ימים, עדיין מחכה. כשיהיה לי אני אעשה משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...