E6400 או E6300 עם קירור? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

E6400 או E6300 עם קירור?

סער_שי

Recommended Posts

ובכן, ל-E6400 ייקח זמן להגיע :(

אני מתלבט אם לחכות לו או בכלל לקחת E6300 עם קירור. פחות בגלל ההמתנה ויותר כי אני חושש שה-E6400 לא יגיע למהירות שאני רוצה. השאיפה זה להגיע עם לוח DS3 לבאס 410-420. זה ייתן לו מהירות 3.28-3.32GHZ ואני לא יודע אם הוא יכול להגיע לזה בסטוק. העדויות סותרות.

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קונה מפנדה כמו שאני זוכר, לא?

היום הייתי שם, קניתי מחשב לדודה שלי...

מחר מגיעים 6 יחידות של E6400 ו4 מתוכם שמורים (אחד שלי! :P), בדיוק שהייתי שם היבואן התקשר. :)

ובוא נגיד שהE6400 היה מגיע רק עוד שבועיים....

אז מה?

קצת סבלנות, חאלס, לא יקרה כלום תאמין לי... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שמכיוון שהE6300 והE6400 מאותה סדרה אז הגבול העליון שלהם זהה, כך שבאופן תיאורטי ניתן דוגמא שניהם יכולים להגיא רק עד 4 גיגה, ואז עדיף לקחת את המכפלה הנמוכה יותר כדי להעלות את מהירות הלוח הזכרונות והFSB, במקום שהמעבד יגביל את שאר החלקים.

מה אתם אומרים

א. האם לשניהם אותה מגבלה במגה הרצים?

ב. והאם היא שוה גם למגבלה של הE6600, ששמתי עליו עין..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד בספק אם שניהם יכולים להגיע לאותה מהירות. אין ספק שה-E6400 יותר חזק, ומסוגל להגיע למהירויות יותר גבוהות - מכפלה או לא.

אני לא קונה מפנדה אז תרגיש חופשי לשמוח לאיד כי אני בכל מקרה אקבל את המחשב ביום ראשון. סתם ציינתי שיש עוד עיכוב. אני מחכה למחשב הזה כבר חודשיים. זה לא מה שישפיע על השיקול שלי, אמנם.

אבל הנה, יש כאן חילוקי דעות.

אני לא חושב שאני אשדרג את המחשב הזה. אני חושב שעוד שנתיים אני פשוט אמכור ואקנה חדש. לפיכך השקעתי בזכרונות 800 ובלוח DS3. הכוונה היא להגיע לבאס של 410-420 (מעשי בהחלט בלוח הזה), כך שהזכרונות (MUSHKIN VALUE) יקבלו OC קטנטן של 20 עד 40MHZ.

אני פשוט מקווה שהמעבד יסחוב 410 באס, כלומר מהירות של 3.28GHZ, בקירור סטוק. לפי העדויות - כנראה שכן. בגלל שאני לא הולך להעלות את הבאס מעבר לכך (לא רוצה בעיות יציבות) אז כנראה שבאמת עדיף לי ה-E6400 כי הוא ייתן לי יותר מהירות-פר-באס.

מישהו חושב אחרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קונה מפנדה כמו שאני זוכר, לא?

היום הייתי שם, קניתי מחשב לדודה שלי...

מחר מגיעים 6 יחידות של E6400 ו4 מתוכם שמורים (אחד שלי! :P), בדיוק שהייתי שם היבואן התקשר. :)

ובוא נגיד שהE6400 היה מגיע רק עוד שבועיים....

אז מה?

קצת סבלנות, חאלס, לא יקרה כלום תאמין לי... :nixweiss:

ומתי יגיע המחשב שלך?

אני מחכה לקונרו הזה כבר שבוע ויותר , והחנות עדיין אומרת לי יגיע עוד שבוע :-\

סער, גם אני התלבטתי בנושא, החלטתי עדיף E6400. בכל מקרה תוכל גם להוסיף בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב כולו מגיע בראשון. ביום חמישי נוחת המעבד.

אני במגעים עם החנות כבר חודש ככה שזה די שמור לי. אני לא יודע אם תצליח להשיג מהמשלוח הזה.

וכן, אתה צודק, תמיד אפשר להוסיף, וגם בטח אפשר משהו די פשוט. אני פשוט שוקל להוסיף כבר עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומתי יגיע המחשב שלך?

מפנדה הכל כבר במלאי מחר.

מנעה הבנתי שרק הזכרונות והמארז צריכים עוד להגיע והמשלוח יוצא...

אני מקווה שעד יום ראשון בלחץ הכל כאן מוכן ומורכב. :xyxthumbs:

מאיפה קנית את ה6400 שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...