אופציה נחמדה לקירור הגשר הצפוני - tt extreme spirit 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אופציה נחמדה לקירור הגשר הצפוני - tt extreme spirit 2

cupra

Recommended Posts

רוב הלוחות המבוססים על שבבי (כרגע האופציה השפויה למשתשי קונורו) משתמשים בגוף פסיבי, שקט מאוד אבל חם.

קירור הגשר הצפוני יכול בהחלט לתת עוד כמה מגה הרצים נוספים ל fsb ולשפר את מצב האוברקלוק.

כרגע יש היצע מוגבל יש בגופי טובים לגשרים הצפונים, אבל הנה אחלה אופציה שצפויה בקרוב להגיע לארץ:

tt spirit 2

גוף עשוי נחושת כולו עם 2 פייפים חמודים, שקט יחסית - 19DB, קל להתקנה ויושב על ציר מסתובב ככה שהוא אמור להתאים

לרוב הלוחות הקיימים בשוק - בעלי ה dfi ultra/sli - אין לי שמץ אם הוא יתאים ללוח שלכם בגלל הכרטיס מסך.

ניסיתי בדקתי, מדובר בגוף טוב, על האינטל הוא הוריד לי 7 מעלות לעומת הגוף המקורי + מאוורר 80, ונתן עוד כמה MHZ .

המחיר: בחול הוא עולה סביב ה 20-25 דולר, בארץ הוא אמור לעלות סביב ה 140 ש"ח לדעתי, אמור להגיע בקרוב.

כמה והמקסימום שהצלחתי למשוך את ה e6700

21ij2.jpg

1ka0.jpg

2rg1.jpg

3om2.jpg

מקסימום pi על 4.46hmz:

pi446ud9.jpg

יציב 24/7 - 4 גיגה:

4ghz32pin2nc3.jpg

4ghzprimesb3.jpg

best:

cupra :beerchug:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מתאים רק ללוחות בהם התפיסה של הקירור לצ'יפסט היא עם ברגים?

או שיש מצב לתפוס אותו גם על צ'יפסט 865pe (תפסיה עם קליפסים ממתכת קפיצית) ללא אלתורים מיוחדים?

בכל מקרה, נראה נחמד ואחלה ביצועים... תתחדש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מתאים רק ללוחות בהם התפיסה של הקירור לצ'יפסט היא עם ברגים?

או שיש מצב לתפוס אותו גם על צ'יפסט 865pe (תפסיה עם קליפסים ממתכת קפיצית) ללא אלתורים מיוחדים?

בכל מקרה, נראה נחמד ואחלה ביצועים... תתחדש :xyxthumbs:

הוא מתאים גם ללוחות אם ברגים וגם אם ווים - האינטל 975 שלי גם עם ווים, עובד אחלה.

בכלל קשה לי לראות לוח שהוא לא יתאים עליו למעט ה DFI שהכרטיס מסך יושב מעל הגשר, אני ינסה לבדוק את זה בכל אופן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מתאים גם ללוחות אם ברגים וגם אם ווים - האינטל 975 שלי גם עם ווים, עובד אחלה.

בכלל קשה לי לראות לוח שהוא לא יתאים עליו למעט ה DFI שהכרטיס מסך יושב מעל הגשר, אני ינסה לבדוק את זה בכל אופן.

תודה רבה על התשובה... תהיה לנו בריא.. כל פעם משהו חדש אתה מביא לנו.. תמשיך ככה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...