רוצה לקנות LCD DELL 2407WFP אבל לא בטוח!! - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לקנות LCD DELL 2407WFP אבל לא בטוח!!

asaf999

Recommended Posts

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

pergola אפשר להוריד למסך את המעמד לגמרי ולתלות על הקיר,רק אתה צריך לקנות מיתלה בנפרד כדי לעשות זאת.

Nemesis תתחדש אחי ,אחלה מסך ,לי למשל היו ספקות בהתחלה לגבי אבל אחרי שקראתי אין סוף ביקורות מצויינות וראיתי את המסך במציאות לא הייתה לי בעיה להחליט ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו שווה לקנות מהם?

http://www.lcdtv.co.il/zoom.php?ln=en&item_id=242&PHPSESSID=9fa2490291a0d9efcbb138370a2fb1a6

יש לי גם אחריות, ואני יכול להוריד את המעמ שזה יצא בערך 4500 שקל.

ואם כן אז 6600GT עם 256MB יכול להריץ את האירו של וויסטה טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.---אגב, תוכן HDTV אמיתי 1080p בביטרייט נורמלי (~14 ג'יגה ל-90 דקות) נראה מטמטם לחלוטין על המסך.

שמה זה אומר??

2.חשוב לי שבסרטים בגלל שזה רחב זה לא ידפוק את האיכות של הסרט וזה לא ימתח לצדדים או משהו כי בד"כ תמיד ראיתי את הסרטים שלי בDVDRIP במסך רגיל

האם זה יראה גם נורמלי במסך רחב? או שזה ימתח ויראה מוזר?

3.וממש חשוב לי אם אתה בטוח שברזולוציה 1680 במשחקים זה נראה טוב ולא מתוח כי על הרזולוציה הזאת אני עומד לשחק..

4.איך הרזולוציה 1680 בווינדוס ואיך ה1920 מה עדיף? והאם ה1920 יהיה קטן מדי ויגרום לי למשל לעלייה במספר במשקפיים כי קשה לקרוא אותו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.---אגב, תוכן HDTV אמיתי 1080p בביטרייט נורמלי (~14 ג'יגה ל-90 דקות) נראה מטמטם לחלוטין על המסך.

שמה זה אומר??

2.חשוב לי שבסרטים בגלל שזה רחב זה לא ידפוק את האיכות של הסרט וזה לא ימתח לצדדים או משהו כי בד"כ תמיד ראיתי את הסרטים שלי בDVDRIP במסך רגיל

3.וממש חשוב לי אם אתה בטוח שברזולוציה 1680 במשחקים זה נראה טוב ולא מתוח כי על הרזולוציה הזאת אני עומד לשחק..

4.איך הרזולוציה 1680 בווינדוס ואיך ה1920 מה עדיף? והאם ה1920 יהיה קטן מדי ויגרום לי למשל לעלייה במספר במשקפיים כי קשה לקרוא אותו..

gעם כל התגובות שקיבלת על המסך , אני במקומך כבר הייתי מוותר .

אתה מעוניין במסך שישמש אותך למשחקים חבל לך להשקיע בדבר כזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמה זה אומר??

1. שזה נראה מדהים.

2. למה שידפוק את האיכות? אל תגדיר מתיחה בתוכנה של הצפייה. בסרטי 4:3 ישארו לך פסים שחורים בצדדים, ובסרטים רחבים יהיו לך מעט פסים למעלה, אם בכלל. אתה כמובן צריך סרטי HDTV ב-1080p בשביל להוציא את המקסימום מהמסך.

3. זה לא מתוח כלל.

4. 1920x1200 - הטקסט טיפטיפה גדול יותר מאשר במסך 17" ברזולוציה של 1280x1024. אם זה קטן או גדול לך רק אתה יכול להגיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים, יש 3 ת'רדים בנושא הזה לפחות שאני ספרתי, שניים פעילים, ואת אותם תשובות פרגולה וXHX קיבלו שוב ושוב ושוב, אבל משום מה אותם שאלות חוזרות על עצמם "זה יהיה מתוח, יהיו מריחות, איך זה במשחקים, הכרטיס מסך שלי יחזיק את הרזולוציה".

אז הנה התשובות בשפה שהם יכולים להבין:

לא יהיה מתוח אם תגדיר את זה נכון.

לא יהיה GHOSTING.

במשחקים זה לא יהיה אופטימלי אבל זה יהיה ממש יפה בכל מקרה, ולא, הכרטיס מסך שלך לא יחזיק את הרזולוציה לאורך זמן.

זהו, עכשיו אפשר להמשיך לנושא אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שאני לא נותן לת'רד הזה לנוח על משכבו בשלום.

אבל יש לי עוד שאלה.

אני גם מתכנן לקנות את המסך הנ"ל בקרוב,

ויש לי כרטיס מסך די חלש(6600GT) שאני בטוח שלא יחזיק שום משחק ברזולוציה הטבעית של המסך.

(אם זה לא ברור, אני לא קונה את המסך בשביל משחקים)

השאלה היא איך המסך נראה כשמזינים לו רזולוציה נמוכה(נגיד ממרחק של כמה מטרים), ואם מישהו ניסה לשחק ברזולוציות נמוכות ללא מתיחה(עם ריבוע שחור מסביב) ואם זה מציק מאוד, או שאפשר לחיות עם זה.

(בהנחה שלא משחקים כול-כך הרבה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ..המחיר חביב למדיי ...

הבעיה היא שוב :

כמו לקנות יגואר ...יופי קנית ...עכשיו תחזיק אותה ...(ביטוח ..חלפים...דלק)

אתה צריך לדאוג שיהיה לך מחשב חזק ועדכני כולל כרטיס גרפי חזק במיוחד ועדכני

וזה כסף ...והרבה כסף ..

אבל מסך חלומי פשוט אין ספק , עליו נראים כל כך טוב שזה מדהים ....במיוחד סרטי HDTV 720P ומעלה...(יש באי מיול למי שמחפש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...