גיוס קרבי - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גיוס קרבי

Gilo2005

Recommended Posts

לIG אני מצטער שאני מכליל לגבי ג'ובניקים, זה משהו שאני כבר לא ממש שולט בו,

גם לי יש חברים עתודאים שאני רואה איך הם קורעים את התחת, וחברים בממרם שעובדים שעות על גבי שעות בלי הפסקה,

אני דיברתי על ג'ובניקים שכל המטרה שלהם בצבא זה ת"ש ושכונה, אלה שבאים לצבא לכמה שעות ואין לי בכלל כוח לפרט על זה, אבל אתה בטח יודע על מה אני מדבר.

ולצ'ונג האפס שכל המשפחה שלו היו בסיירות

אתה ילד אפס, אתה לא יודע מה זה M16, וכל המשפחה שלך על הזין שלי, כי מי שניהל את המלחמה הזו ומי שנהרג זה החירנקים והשיריונרים,

הפכו את הטנק של המ"פ שלי לגבינה שוויצרית מרוב נ"ט שהוא חטף, הנהג שלו נשרף בחיים, והמפ חטף רסיסים וטיל ישירות אליו ומת במקום

אז אתה צריך להבין שמלחמה זה לRA2 ולא GENERALS,

במיוחד פה בצהל ששולח את החיילים שלו למות כמו צאן, שולחים טנקים כמו מטווח ברווזים לקורנטים של החיזבאללה, שבכלל לא היה לנו מושג שיש להם אותם.

דבר ראשון תכבד מבוגרים ממך, שבזמן שאתה גלשת פה בHW הם ישנו בתוך טנק או על הקרקע, ונשמו עשן סולר ואבק שריפה יותר משהם נשמו אוויר, וראו את חברים שלהם חוטפים כדורים, ועולים על מטענים.

קיצר תכניס לעצמך כאפה ממש חזקה, ותצא מהשוק, כי לרוב אנשים כמוך שרק מלכלכים על היחידות ה"פשוטות" ורואים את עצמם במקומות מובחרים, מוצאים את עצמם בסוף במקומות מסויימים, וחוטפים הרבה מהאנשים ה"פשוטים", ונשארים מסכנים כל השירות הצבאי.

ורק להוסיף משהו לIG, אני יודע שכל הפיתוחים וכל המחקר מאוד מאוד חשוב וזה דבר שמחזק אותנו כמעצמה, אבל לדעתי אתה לא יכול להשוות את זה ללוחמים,

אמצעי לחימה אפשר לקנות, לוחמים אי אפשר, לכן תמיד לדעתי בסופו של דבר הלוחמים עושים את העבודה החשובה ביותר, והקשה ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לו זכות מלאה, ועכשיו דווקא נעבור הודעה הודעה ונוציא אותך טיפש

אותי :s05: למה?

HoT-DoG, תאמין לי שאתה לא רוצה להסתמך על פיתוחים ממקומות אחרים... לצה"ל יש דרישות משלו, והוא לא ממש מסתפק לדברים הסטנדרטיים שהאמריקנים מציעים... לדוגמא, עכשו במחלקה שאני לומד בה האוניברסיטה יש מחקר על ייצור חומר שיקל את האפוד הקראמי פי 3 בערך, ויהייה יעיל יותר בעצירת כדורים.

אני אישית לא עושה הבחנה בין החשיבות של הלוחמים ושל הג'ובניקים המועילים (רק במיקרים שמישהו מתחיל לתפוס תחת...), כי בסופו של דבר, בגלל שחירניק אי אפשר להחליף, הג'ובניקים דואגים לשמור עליו חי.

שלדג זה כן ראשי תיבות של שרות ללא דאגות

:lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי :s05: למה?

HoT-DoG, תאמין לי שאתה לא רוצה להסתמך על פיתוחים ממקומות אחרים... לצה"ל יש דרישות משלו, והוא לא ממש מסתפק לדברים הסטנדרטיים שהאמריקנים מציעים... לדוגמא, עכשו במחלקה שאני לומד בה האוניברסיטה יש מחקר על ייצור חומר שיקל את האפוד הקראמי פי 3 בערך, ויהייה יעיל יותר בעצירת כדורים.

אני אישית לא עושה הבחנה בין החשיבות של הלוחמים ושל הג'ובניקים המועילים (רק במיקרים שמישהו מתחיל לתפוס תחת...), כי בסופו של דבר, בגלל שחירניק אי אפשר להחליף, הג'ובניקים דואגים לשמור עליו חי.

:lol: :lol:

אתה לא עושה הבחנה כי אתה ג'ובניק.

דעתי בנושא: ג'ובניקים הם כן עושים שירות חשוב מאוד בצב"א, הבעיה היא האנשים שמשתמטים או מורידים פרופיל על מנת להתנער מהשירות בקרבי או מהשירות בכלל.

תתרמו מה שאתם יכולים, אבל אל תבואו לצב"א על מנת להדליק ולכבות ממטרה פעם ביום וכל שאר היום תבלו בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא עושה הבחנה כי אתה ג'ובניק.

דעתי בנושא: ג'ובניקים הם כן עושים שירות חשוב מאוד בצב"א, הבעיה היא האנשים שמשתמטים או מורידים פרופיל על מנת להתנער מהשירות בקרבי או מהשירות בכלל.

תתרמו מה שאתם יכולים, אבל אל תבואו לצב"א על מנת להדליק ולכבות ממטרה פעם ביום וכל שאר היום תבלו בבית.

:smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די עם הדברים האלו של:"לא שירתת ולא ההית שם אין לך שום זכות להביע דעה"

אם כן אז סבבה

אסור לכם להביע דעה על אונס,בחיים לא אנסו אותכם

אסור לכם להביע דעה על רצח,לבחיים לא רצחו אותכם

בקשר להורדת הפרופיל-הכול נעשה מטעמים אגואיסטים,בין אם זה קרבי או בין עם זה הורדת פרופיל,אחרי הכול מי שמתגייס לקרבי עושה את זה מסיבותיו

אני עולה לי"ב,ואעשה הכול כדי להתחמק משירות קרבי מסיבות אידיאולוגיות

יש לכם בעיה עם זה?

אנשים ליברליים מבינים שמלחמות זה דבר ששייך לעבר,היום אנשים פציפיסטים עשו צעד אחד קדימה והבינו את זה

אף אחד לא חייב שום דבר למדינה הוא משלם מיסים והיא צריכה לשרת אותו

אם אתם רוצים לשרת בקרבי אז בכיף,אם לא כבדו את הדעות של האחר כי כול אחד ודעתו אז די

*אל תראו בהודעה הזאת עידוד להשתמטות או משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומרים , לא צב"א..

אני מניח שהתכוונת לצה"ל.

אז טעות, זה לא מצחיק כזה...

די עם הדברים האלו של:"לא שירתת ולא ההית שם אין לך שום זכות להביע דעה"

אם כן אז סבבה

אסור לכם להביע דעה על אונס,בחיים לא אנסו אותכם

אסור לכם להביע דעה על רצח,לבחיים לא רצחו אותכם

בקשר להורדת הפרופיל-הכול נעשה מטעמים אגואיסטים,בין אם זה קרבי או בין עם זה הורדת פרופיל,אחרי הכול מי שמתגייס לקרבי עושה את זה מסיבותיו

אני עולה לי"ב,ואעשה הכול כדי להתחמק משירות קרבי מסיבות אידיאולוגיות

יש לכם בעיה עם זה?

אנשים ליברליים מבינים שמלחמות זה דבר ששייך לעבר,היום אנשים פציפיסטים עשו צעד אחד קדימה והבינו את זה

אף אחד לא חייב שום דבר למדינה הוא משלם מיסים והיא צריכה לשרת אותו

אם אתם רוצים לשרת בקרבי אז בכיף,אם לא כבדו את הדעות של האחר כי כול אחד ודעתו אז די

*אל תראו בהודעה הזאת עידוד להשתמטות או משהו

תתבייש לך, זה כל מה שיש לי להגיד לך.

לפי האידיאולוגיה שלי לא צריך לשלם מיסים, אז מה? אני לא ישלם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...