גיוס קרבי - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גיוס קרבי

Gilo2005

Recommended Posts

די עם הדברים האלו של:"לא שירתת ולא ההית שם אין לך שום זכות להביע דעה"

אם כן אז סבבה

אסור לכם להביע דעה על אונס,בחיים לא אנסו אותכם

אסור לכם להביע דעה על רצח,לבחיים לא רצחו אותכם

בקשר להורדת הפרופיל-הכול נעשה מטעמים אגואיסטים,בין אם זה קרבי או בין עם זה הורדת פרופיל,אחרי הכול מי שמתגייס לקרבי עושה את זה מסיבותיו

אני עולה לי"ב,ואעשה הכול כדי להתחמק משירות קרבי מסיבות אידיאולוגיות

יש לכם בעיה עם זה?

אנשים ליברליים מבינים שמלחמות זה דבר ששייך לעבר,היום אנשים פציפיסטים עשו צעד אחד קדימה והבינו את זה

אף אחד לא חייב שום דבר למדינה הוא משלם מיסים והיא צריכה לשרת אותו

אם אתם רוצים לשרת בקרבי אז בכיף,אם לא כבדו את הדעות של האחר כי כול אחד ודעתו אז די

*אל תראו בהודעה הזאת עידוד להשתמטות או משהו

אז מי יגן עלייך אם כל אחד יגיד את זה?

יפה מאוד שאתה ליברלי אבל השכנים הערבים שלך לא יתחשבו בזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ועוד משהו, אתה נגד מלחמה, אתה לא תחזיק ביד ותהרוג אויב, אבל תכין לקרביים את האוכל או תסדר להם את הציוד במחסן.

אתה עדיין בורג במערכת ועוזר להרג, אפילו שאתה לא קרבי, אם כבר נוגד את האידיאולוגיה שלך אל תתגייס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא עושה הבחנה כי אתה ג'ובניק.

דעתי בנושא: ג'ובניקים הם כן עושים שירות חשוב מאוד בצב"א, הבעיה היא האנשים שמשתמטים או מורידים פרופיל על מנת להתנער מהשירות בקרבי או מהשירות בכלל.

תתרמו מה שאתם יכולים, אבל אל תבואו לצב"א על מנת להדליק ולכבות ממטרה פעם ביום וכל שאר היום תבלו בבית.

אני לא עושה הבחנה כי אני ג'ובניק שבגיל 19 חתם על 3 שנים קבע 3 שעות אחרי שמדד מדים בפעם הראשונה (הזונות בבקו"ם יבשו אותנו שם כמו כלבים :pissed:)

אני לא עושה הבחנה כי בשרות שלי אני ככול הנראה הולך לשרת בבסיס סגור אי שם, בעבודה של 12 שעות ביום אפילו, עם חומרים שאני לא רוצה להתחיל לחשוב על ההשפעות שלהם על הגוף...

אני לא עושה הבחנה כי אני הולך לעשות שרות לא פחות איכותי מכול חירניק, ולא משנה באיזה יחידה הוא משרת.

אז טעות, זה לא מצחיק כזה...

כן, זה כן מצחיק! :lol:

אז מי יגן עלייך אם כל אחד יגיד את זה?

יפה מאוד שאתה ליברלי אבל השכנים הערבים שלך לא יתחשבו בזה

מה איתך.. ערבים? זה אפרו- מזרח תיכוניים! והם אנשים מאוד פילנטרופים ומכבדים את כל בני האדם באשר הם, גם אם הם נוצרים או יהודים- כל עוד הם עמוק בתוך האדמה או אי שם מתחת לפני הים! מה, זה דרישה מוגזמת? :o

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא עושה הבחנה כי אני ג'ובניק שבגיל 19 חתם על 3 שנים קבע 3 שעות אחרי שמדד מדים בפעם הראשונה (הזונות בבקו"ם יבשו אותנו שם כמו כלבים :pissed:)

אני לא עושה הבחנה כי בשרות שלי אני ככול הנראה הולך לשרת בבסיס סגור אי שם, בעבודה של 12 שעות ביום אפילו, עם חומרים שאני לא רוצה להתחיל לחשוב על ההשפעות שלהם על הגוף...

אני לא עושה הבחנה כי אני הולך לעשות שרות לא פחות איכותי מכול חירניק, ולא משנה באיזה יחידה הוא משרת.

כן, זה כן מצחיק! :lol:

מה איתך.. ערבים? זה אפרו- מזרח תיכוניים! והם אנשים מאוד פילנטרופים ומכבדים את כל בני האדם באשר הם, גם אם הם נוצרים או יהודים- כל עוד הם עמוק בתוך האדמה או אי שם מתחת לפני הים! מה, זה דרישה מוגזמת? :o

:bash:

ואני יגיד שוב, אתה אומר את זה רק בגלל שאתה ג'ובניק, וזה מפריע לך.

אם זה לא היה מפריע לך, לא היה אכפת לך ממה שאחרים אומרים.

אתה לא יכול להגיד שהשירות שלך זה כמו של טייס שחותם קבע לכמה שנים, פשוט אתה לא יכול.

כמו שאמרתי לקרבי חירניק רגיל אתה יכול להשוות את עצמך, אבל... אם אתה מסיבות בריאותיות ג'ובניק, אז זה מובן.

אם אתה באיזה פרויקט מיוחד כמו גאמא, ממרם, שחקים וכדומה אז סבבה, אבל אם אתה בעל פרופיל קרבי והורדת אותו רק בשביל לא ליהיות הפראייר של המדינה זה פשע לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכותי :lol:;)

אה חשוב - שמישהו יתרגם כבר "צ'ונג"!!!(אם הייתי צריך לנחש, הייתי אומר שזה בא מלשון VC - אבל אנחנו לא בפסיפיק :-X)

עריכה:

אם אתה מסיבות בריאותיות ג'ובניק, אז זה מובן.

אם אתה באיזה פרויקט מיוחד כמו גאמא, ממרם, שחקים וכדומה אז סבבה, אבל אם אתה בעל פרופיל קרבי והורדת אותו רק בשביל לא ליהיות הפראייר של המדינה זה פשע לדעתי.

יפה אמרת :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IG - אני מניח שהתכוונת למוסלמים, אבל עדיין זה לא נכון לעשות הכללה כללית, כי בכל זאת לא כולם טרוריסטים..

ואגב - תפסיקו עם הג'ובניק והקרבי, ג'ובניק לרוב הפעמים זה לא מתוך בחירה, זה הפרופיל שלך - זה מה שאתה תעשה, יש את אלה שמנסים להוריד פרופיל כדאי

לא להיות קרביים, וזה כבר מגעיל, אם עושים דבר כזה, עדיף להם בכלל לא להתגייס..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח

אחלה אנשים, אמרתי את זה שתכיר במצב של היום.

אנשים מתעצלים ללכת לקרבי בגלל שהם לא רוצים את הפיזיות הקרבית או פוט לא רוצים לצאת פראיירים.

יש כאלה שלא מקובל בעיניהם לעשות סתם תפקיד רגיל והם לא מתגייסים, חשובים שהצבא (בלי "), הוא תוכנית כבקשתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי של חברים... :P

:-\

כל החברים שלי או עתודאים, או ממר"ם או קרביים...

ואני ניסיתי להוריד פרופיל- מ72 ל64, כי יש לי בעייה מסויימת שלא יודעים ממה היא, אבל אני בקושי יכול לרוץ 3 דקות רצוף, ועם פרופיל 72 יריצו אותי יופי אם היתי מגיע ליחידה קרבית. אבל זה לא הלך לי... רק כמה פטורים זמניים בינתיים...

עכשו אני לא יודע אם הפרופיל שלי יאפשר גיוס בכלל (לא בגלל הבעיה הזו, וממש לא בגלל שרציתי...) :-[

אם לא היו לי את הבעיות האלה, ולא הייתי מסוגל ללכת לעתודה ממש לא הייתי מתנגד לשרות קרבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:-\

כל החברים שלי או עתודאים, או ממר"ם או קרביים...

ואני ניסיתי להוריד פרופיל- מ72 ל64, כי יש לי בעייה מסויימת שלא יודעים ממה היא, אבל אני בקושי יכול לרוץ 3 דקות רצוף, ועם פרופיל 72 יריצו אותי יופי אם היתי מגיע ליחידה קרבית. אבל זה לא הלך לי... רק כמה פטורים זמניים בינתיים...

עכשו אני לא יודע אם הפרופיל שלי יאפשר גיוס בכלל (לא בגלל הבעיה הזו, וממש לא בגלל שרציתי...) :-[

אם לא היו לי את הבעיות האלה, ולא הייתי מסוגל ללכת לעתודה ממש לא הייתי מתנגד לשרות קרבי.

למה אתה חושב שיש לך בעיה?

שמע לא כולם מתחילים ב5 קילומטר אינטרוולים, יש מלא אנשים שלא מסיימים 2000, אז מתחילים ב1000 ואז 1500 ואז 2000 ואז 4000...

הגישה שלך לא נכונה, אתה יוצא מנקודת הנחה שיש לך בעיה ופשוט מתעלם ממנה,

כנראה פשוט בחיים שלך לא התאמנת, ולא משתפרים ככה באורך פלא,

גם לי היו תקופות שלא סיימתי 2000, ועכשיו אני עושה מדסים של 4000 ו6000, ועשיתי מסעות והכל,

לא כולם חייבים להיות סוסים,

חבל שלא הלכת לקרבי, היו משנים לך את הגישה שלך, והופכים אותך לבנאדם אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, שכן התאמנתי. במשך 8 שנים הייתי בחוגי שונים (טניס ואחרי זה חתירה אולימפית- כמו קייק, רק פי שניים ארוך יותר ושני משוטים ארוכים...), והתאמנתי לפחות פעמיים בשבוע, במשך שעתיים לאימון. אני יודע שזה לא הרבה, אבל זה גם לא בדיוק כלום.

הבעייה שלי נמשכת כבר 5 שנים לפחות, והיא לא בשרירים, כי את ה3 דקות ריצה אני יכול לרוץ עם עוד בנאדם של 70 קלו עלי (מניסיון :P). הבעייה היא שאחרי 3 דקות מתחילים אצלי כאבים בקרסוליים, כאילו מישהו דוחף לי מלחם לוהט לתוך הרגל, ואני פשוט לא יכול להמשיך... כנראה שיש לי בעייה במפרקים... אני צריך לעשות עוד בדיקות...

והבעיות שלי זה לא מעניינו של הת'ראד הזה, או הפורום בכלל, אז שאלות נוספות לפרטי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...