גיוס קרבי - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גיוס קרבי

Gilo2005

Recommended Posts

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

משקל זאת לא הבעיה

הקטע שבקצב של הירי שהיה עד הפסקת האש הסוללות ירו ללא הפסקה זאת אומרת כול היום לקחת פגז לרוץ לתותח להטעין או לתת למישהו שיטעין ולרוץ להביא תשני בנתיים יורים וכ'ו

יציאות של קרבי זה חרא יציאות אין ספק בזה ועצם זה שהתותחנים הם קרביים הם מקבלים את אותם יציאות חרא

חרא אנשים ? מצטער עם הכללתי אבל התכוונתי בכללי מגיעים לתותחנים כול הערסים שלא הצליחו להכנס לקרבי

סלח לי אבל אתה צעיר פעור ועדיף שלא תדבר על דברים שאתה לא מבין, אני יכול לשלול כמעט כל שורה מכל פוסט שאמרת בדיוק הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלדג + מטכל פשטו על הבית חולים בלבנון - מצבע חד וחלק

היו שמה גם לוחמי יהלום של הנדסה ועוד מספיק.

240 לוחמים אתה באמת חושב שכולם משלדג ומטכל וזהו? :s07:

במבצע אנטבה 95% מהחיילים היום צנחנים, אבל זוכרים רק את המטכליסטים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'וני, תנסה להכנס לגולני, גבעתי או צנחנים, זה יהיה תוספת מעולה אם תמשיך את הכיוון לצנחנים ליחידת דובדבן.

בפרופיל 82 רוב הסיכויים אם לא כולם בנסיבות למקרים אחרים, שאתה תהיה קרבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גיבוש צנחנים, אם הגיבוש עובר בהצלחה ואפשר להגיד שהוא היה מצטיין בגיבוש רק אז תהיה לו אפשרות אם אני לא טועה ללכת לגיבוש דובדבן.

אבל אני לא סגור על זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, לכל הסמרטוטים למיניהם

זה חרא איך אפשר להיות כל כך הרבה זמן בבסיס עם מיטות מעפנות עדיף להיות ג'ובניק לחזור כל יום ופה ושם לעשות תורנות שצריך וזהו

חחח היית מת בבסיס עם מיטות מעפנות

אולי בשטח עם שקי שינה?

ילד כאפות לך תהיה ג'ובניק שכל החיים יורידו לך כאפות, מי יגן על המדינה שלך הג'וניקים?

חחח אני כבר לא יודע מי זה מה אבל אני גר סמוך לשלומי וכול היום הסלוללות והקטיושות והטנקים ומה לא עושים בוומים ואי אפשר כבר מה לדעת מזה מה

ושמע ערסים צעצוע זה הערסים הכי מעצבנים עדיף ערסים אמיתים כי הם לפחות לא עושים פוזות

כמו שחכם לפני אמר אתה פעור צ'ונג בונג צעיר אחושרמוטה.

לגבי כל ההתבכייניות שלכם על תנאים ויציאות ועבודה קשה ככה זה קרבי, זה שאתם סמרטוטים שכל היום מביאים ביד וסביר להניח שזה מה שתעשו בצבא, לא מעניין פה אף אחד, אז תשארו עם הזין ביד.

ולELITE SNIPER החירניק הקשוח מגדוד שקד, בזמן שאתה טחנת כמו מאניק בעזה ולא עשית כלום, נחש מי ניהל 90 אחוז מהמלחמה

השיריונרים השמנים, והתותחנים המאוננים, כן תתפלא,

אז אל תזלזל, כי אין לך מושג על מה אתה מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HOT DOG זה שאתה בצבא ואתה גדול ממני זה לא נותן לך שום זכות לבוא ולהגיד לי שאני צעיר פתוח פה בסדר ?

האמת היא שזה בדיוק מה שנותן לו את הזכות לדבר אליך ככה

ואתה לא יכול ללמד אותו מזה קרבי גם אם אבא שלך זה ג'ק באוור.

קרבי זה משהו שאתה חווה בעצמך. זה לא משהו שאפשר לספר ולהעביר הלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שזה בדיוק מה שנותן לו את הזכות לדבר אליך ככה

האמת... לא...

זה שהוא לא יכול לדעת מה זה קרבי זה דבר אחד, אבל זה שהנקניקייה מלכלך ככה על ג'ובניקים זה כבר לא מקובל עלי! >:(

בתור עתודאי אנו הולך לעשות שרות לא פחות חשוב, אם לא יותר, מכל קרבי שיש. למען האמת, חצי מהקרביים בערך צריכים להגיד תודה על זה הם חיים לג'ובניקים כמוני, שפיתחו להם אפודים, מיגון לרכבים השונים, מזל"טים, אמר"לים וכו.

זה שאני לא מסוגל לרוץ שעתיים כדי להסתער על גיבעה לא אומר שאני לא יכול לשמור על החיים שלך אחרי שידפקו בך כדור כשתגיע לגבעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו זכות מלאה, ועכשיו דווקא נעבור הודעה הודעה ונוציא אותך טיפש

אמממ אתה כול היום סוחב פגזים ומטעין אותם

ברור, חיל התותחנים או בשמו השני חיל הסבלות. יש אנשים שזה התפקיד שלהם ספציפיצת לסחוב פגזים, מן הסתם עוזרים להם, מן הסתם הפגזים נמצאים במרחק של מטרים בודדים מהתומ"ת, ומן הסתם אם הוא יהיה חי"רניק מגניב יהיה לו מאג+קנה ספייר+2 שרשירים שזה משקל אחושרמוטה

יורה לפי פקודה וקיצר סבלות עם חרא יציאות ובתנאים של קרבי

לאאא.... כי בחי"ר מותר לו להסתער מתי שבא לו, הוא שולח SMS "המפקד קבל כי אני נכנס לקאסבה בשכם, אני אדווח לך בהמשך. כחי"ר הוא גם יוכל לעשות מארבים מהנים של לשבת במקום במשך 12 שעות בכפור אימים.

היציאות של תותחנים הן כמו היציאות ברוב הפלוגות חי"ר

יענו גם סבל, גם בחרא תנאים, גם חרא משכורות, חרא אנשים,

שוב, אתה לא סבל, יש לך אותם תנאים, יש לך אותה משכורת.

האנשים.... זאת הטעות הכי גדולה. בתור חובב מחשבים רוב הסיכויים שתאכל כאפות בחי"ר. בתותחנים יש באמת אחוז גבוה של צהובים, אנשים קצת יותר איכותיים ומתוחכמים שאולי אין להם רעל מטורף (ולחלקם דווקא כן) אבל אתה יכול לפתח איתם שיחה מעבר ל"זה בזנט שחור, רוץ איתו קדימה ותצעק אש אש אש"

קיצר אני מעדיף לירות לעצמי עם תותח לראש מאשר לשרת שם

בבקשה

חרא אנשים ? מצטער עם הכללתי אבל התכוונתי בכללי מגיעים לתותחנים כול הערסים שלא הצליחו להכנס לקרבי

הערסים שלא הצליחו להגיע לגולני יגיעו לחירמ"כ או למג"ב, מתותחנים הם די מהר יפלטו לתומכ"ל ויבלו את שאר השירות שלהם בגירוז תומ"תים או במטבח של שבטה.

רק שתדע לך אחי כדאי לך לנסות להכנס לשלדג (הם עשו תפשיטה הענקית בלבנון)

למה לא, בנאדם שקיווה שיישלחו לו ממר"מ או מודיעין בשניה יתקתק את הגיבוש של שלדג, כי כל חובב חומרה שראה סרטון של סיירת באינטרנט הוא בעצם רמבו קטן שיסחוב שקי פק"ל, יקפוץ למים ושאר המשימות הפיזיות האלו בקלילות. שלא נדבר על כל הבירוקרטיה שצריך מראש של מדור עתודה, יום סיירות וגם להצליח.

שמים כסף ? בן דוד שלי בשלד''ג ודיברתי איתו מאז.

שלדג זה סוג של ציפור, לא ראשי תיבות

יש לי מספיק במשפחה שהם בסיירות ואני יכול ללמד אותך מזה קרבי !

שוב... פעם הבאה תבקש מהם מידע מדוייק ולא תקרא טקסטים מISAYERET

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהוא לא יכול לדעת מה זה קרבי זה דבר אחד, אבל זה שהנקניקייה מלכלך ככה על ג'ובניקים זה כבר לא מקובל עלי! >:(

הנקנקייה לא ליכלך על ג'ובניקים. הוא ליכלך על משתמטים.

אם כבר אז השני לכלך על הקרביים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...