בחירת לוח אם וזיכרון למחשב חדש שישלימו את הקונרו E6600 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירת לוח אם וזיכרון למחשב חדש שישלימו את הקונרו E6600

k-o-b-y

Recommended Posts

שלום לכולם

אני קונה מחשב חדש אותו אני מתכנן להזמין השבוע או בשבוע הבא. התקציב למפרט כולו (ללא מסך וציוד הקפי) הוא כ-8000 ש"ח.

המעבד יהיה קונרו E6600 עליו אני סגור ואני זקוק להמלצה ללוח אם וזכרון תואמים.

אני יודע שהיו די הרבה ת'ראדים בנושא אבל רובם היו עבור אנשים שמתכננים לעשות OC, ואני לא מתכנן לעשות OC.

בהתחלה חשבתי ללכת על הזכרון PQI 1GB x 2 667Mhz:

http://www.gibornet.co.il/?page=shop/flypage&product_id=677&category_id=8b2b34017f973a54cd7b609110e8351a&

אבל אז ראיתי דיון בנושא בו נאמר שעדיף לקחת 533 עבור מי לא עושה OC אז האם באמת עדיף לי לרדת ל 533? כי אני לא רוצה להתפשר על איכות

הזכרונות במפרט של 8000 ש"ח.

ובקשר ללוח אם: ראיתי פה הרבה המלצות על DFI 975x שעולה 1060 ש"ח. השאלה שלי היא האם הוא לא overkill עבור מישהו שלא מתכנן OC?

המחיר שלו קצת יקר אבל השאלה היא האם ישנה חלופה זולה יותר אך מבלי לפגוע בביצועים?

נ.ב את רוב המפרט אני קונה מנועה, ואת המעבד מ gibornet (הוא עולה שם 1999 ש"ח) אבל אני גר בפרדס חנה אז אפשר גם מפנדה.

תודה רבה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי לדון על זה פה כי כבר יש לי כיוון על שאר המפרט וההתלבטות העיקרית שלי היא בנושא לוח האם והזכרון ולא הייתי בטוח עד כמה יוכלו לעזור לי שם בנושא הזה.

אז כמה כסף אתה חושב להוציא על וזיכרונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע, עם הזכרון 2GB של PQI והלוח DFI 975X, המפרט (עליו אפתח דיון בהמשך היום בפורום מפרטים) קצת חורג אבל לא נורא.

בחנות gibornet הזכרונות והלוח יוצאים ביחד 2138 ש"ח ככה שזה הסכום המקסימלי לשניהם (וגם הוא הרבה יותר גבוה ממה שתכננתי בהתחלה). השאלה שלי היא האם ישנן חלופות זולות יותר למי שלא עושה OC אך מבלי לפגוע בביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת אנצל 800Mhz אם אני לא עושה oc? כי ראיתי בת'ראד האחרון שנאמר (ע"י ליאור נדמה לי) שעדיף אפילו 533 בסטוק אם לא עושים oc.

ובקשר ללוח: אני לא ארגיש ירידה בביצועים אם ארד ללוח המבוסס על 945? ולא מצאתי את הלוח הזה בנועה יש לך קישור (אולי פספסתי)?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת אנצל 800Mhz אם אני לא עושה oc? כי ראיתי בת'ראד האחרון שנאמר (ע"י ליאור נדמה לי) שעדיף אפילו 533 בסטוק אם לא עושים oc.

ובקשר ללוח: אני לא ארגיש ירידה בביצועים אם ארד ללוח המבוסס על 945? ולא מצאתי את הלוח הזה בנועה יש לך קישור (אולי פספסתי)?

תודה

לפי מה שזכור לי לוחות שמבוססים על 945P אינם יכולים לעשות דואל צ'אנל עם זיכרונות 800, או בכלל לא מותאמים לזיכרונות במהירות 800.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנישם כל פעם אומרים משהו אחר פעם עדיף 533 עם לא עושים OC פעם קחו 800

משיהו יכול להכריע בסוגייה למחשב ללא OC עם באס של 1066

ההבדלים בביצועים זניחים בין סוגי הזכרונות , השיקול החשוב במקרה הזה זה המחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי טוב בשביל מעבדי הקונרו הוא לעבוד עם ביחס 1:1 שזה ללא OC 533.

אם רוצים לעשות OC ולהמהיר את המעבד אז מהירות הזכרונות תעלה בהתאם, (אם רוצים להשאר ביחס 1:1) ואז יש צורך ב667 או ב800 אפילו.

ואז יש צורך כמובן בלוח תומך, בין במהירות הבאס שעולה מעל המוצהר, ובין תמיכה בזכרונות במהירות החדשה, במקרה שלנו 800, שלא כל הציפסטים תומכים בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...