סקר בנושא: האם יש לכם אמון מלא בנצחונו של צה"ל? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר בנושא: האם יש לכם אמון מלא בנצחונו של צה"ל?

Guarding angel

האם יש לכם אמון מלא בנצחונו של צה"ל?  

1400 הצבעות

1. 1. האם יש לכם אמון מלא בנצחונו של צה"ל?

• אמון מלא בנצחון
    • אופטימים
    • חוששים

Recommended Posts

אני מקווה שצהל יצליח להשיג את המטרה הנוכחית בזמן שנותר לו.

כפי שאני רואה את זה המטרה היא להרחיק את המלחמה הבאה (והיא תבוא, עם ההסכם באום במצבו הנוכחי) עד למעבר לנקודה שבה תיהיה לנו הטכנולוגיה להתמודד עם כל איומי החיזבאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופטימית, אבל רק אופטימית. הצבא שלנו, בגלל קיצוצים שונים (לא בתקציב הבטחון, אלא בדברים ספציפיים בתוך הצבא) נאלץ הצבא לחסוך באימונים מה שגורם לי לחשוב שמצפות לנו אבידות רבות, גם לאש אוייב וגם לתאונות שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שצה"ל עשה עבודה מעולה

אבל הוא היה צריך ליכנס בהם חזק יותר..

או בכלל שחיל האוויר יכנס בהם ...

שיהפוך את ביירות למגרש חניה

אני עכשיו יודע שאתה שומע הרבה חדשות, למה?, כי זה מה שמנסים לדחוף בתקשורת לעם שכאילו נצחנו

מותק לא נצחנו בכלל, תסתכל על עיתונים בחו"ל לדוגמא ה Time, הם מנתחים את התבוסה של צה"ל

התקשורת בארץ שמאלנית בצורה מדהימה, עכשיו הם הולכים לקראת השלטון ועוזרים לו, אם זה היה ביבי היו קוטלים אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עכשיו יודע שאתה שומע הרבה חדשות, למה?, כי זה מה שמנסים לדחוף בתקשורת לעם שכאילו נצחנו

מותק לא נצחנו בכלל, תסתכל על עיתונים בחו"ל לדוגמא ה Time, הם מנתחים את התבוסה של צה"ל

התקשורת בארץ שמאלנית בצורה מדהימה, עכשיו הם הולכים לקראת השלטון ועוזרים לו, אם זה היה ביבי היו קוטלים אותו

אני עכשיו יודע שאתה שומע הרבה חדשות

קבוע.

אני רואה המון חדשות מאז תחילת המלחמה :P כן ו90% רק ערוץ 22

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז קרא לזה תמים שמושפע מהתקשורת

אני כמעט הקאתי מעצבים היום בבוקר, שכאילו ראיינו כל מניי אנשים מהרחוב שהם, הפוסטמות האלו אומרים "בטח ניצחנו במלחמה"

מנסים למכור את זה לאנשים התמימים במקלטים, למה הם היו צריכים להיות חודש במקלט לחינם, מה קרא הרגנו 500 חיזבללה

נו מחר יהיו עוד 5000, לא חסר, איז מין כבוד הכלב הזה אולמרט נתן למדינה,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד לצה"ל!

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3291205,00.html

ולמתקשים, תגידו מה שתגידו, אבל אם המילואימניקים האלה, שעזבו הכול באמצע החיים הלכו להילחם, דורשים להמשיך את הלחימה עד החזרת החטופים, לנו אין שום זכות להגיד משהו אחר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדאג תיכף יבוא נאום של הכאלב הזה אולמרט שיגיד יש לנו עם חזק בלה בלה בלה

אבל עדיין הוא אפס פחדן, אחרי החטיפה הזאת וכל מה שחיזבאללה ירה עלינו היינו צריכים להשמיד את האמא שלהם

אבל הוא יותר עסוק בלחלק שטחים זה יותר קל לקחת מיהודים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...