כמה בעיות עם התקנים על הלינוקס שלי: כרטיס קול ומסך - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה בעיות עם התקנים על הלינוקס שלי: כרטיס קול ומסך

alsal

Recommended Posts

התקנתי לינוקס מנדרייק 9 ועכשיו הוא לא זיהה לי את הכרטיס קול חיפשתי לו דרייברים ולא מצאתי, יש סיכוי לאיזה משהו שיעזור לזה או יגדיר אותו בתור GENERIC כמו בחלונות? או אפילו משהו שיפעיל אותו בצורה חלקית, ד"א יש לי כרטיס של Philips, Rhythmic egde דגם 703pcs, אולי יש איזה rpm שיעזור לי?

הנה דף שבו מוזכר הכרטיס שלי זה הדבר היחידי שמצאתי אפילו אינפומציה אבל אין: http://www.pcsound.philips.com/download.html

עכשיו בעיה שניה: שאני מפעיל משחק שהוא בתלת מימד פשוט הוא עובד לי לאט והFPS שלו ממש איטי (נראה לי אפילו 2) הקיצר הורדתי דרייבר מהאתר של (יש לי כרטיס Ge-Froce 2 400mx משהו כזה) לצערי היה שם למנדרייק 8.2 חשבתי שזה יעשה משהו אבל לא עזר בגרוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במנדרייק הכלי sndconfig לא בא בברירת מחדל.

במערכת הקונטרולסנטר אמורה להיות אפשרות לקנפג את הכרטיס קול בצורה גרפית (יש רשימה לבחירה, במקרה והכרטיס לא מזוהה אוטומטית, מה שבד"כ לא אמור לקרות).

תנסה להריץ את הכלי הזה של מנדרייק.

כשאני עבדתי עם מנדרייק, העדפתי את sndconfig ואני תמיד ממליץ על הכלי הזה.

כדי להשתמש בו, אתה תמיד יכול להתקין אותו מהדיסק של מנדרייק (אני מקווה שהוא עוד זמין במנדרייק 9... אבל לא יודע, כי לא ניסיתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...