BT vS NINJA אחת ולתמיד - הדיון הגדול! :) - עמוד 9 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BT vS NINJA אחת ולתמיד - הדיון הגדול! :)

Void

מה יותר טוב?  

1399 הצבעות

1. 1. מה יותר טוב?

Recommended Posts

• תגובות 251
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא חושב שאפשר להחליף מאוורר ועוד ליותר גדול כי גם הקירור עצמו לא כזה גדול..

בקשר לביצועים צריך לבדוק את העניין כי אם הוא מציג ביצועים דומים ולא נחותים מBT או נינג'ה אז שווה מאוד לרכוש אותו 146 ש"ח ב"למיר"

שמישהו יבדוק את העניין :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן..38 DB...גבוה..אבל עדיין הכי נמוך מכל המאווררים המקבילים...

בכל מקרה..השאלה היא כמה DB עושה המאורר של המעבד שלי בסטוק..אולי זה הפרש קטן ברעש אבל הפרש גדול בביצועים.. :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתרון של AC הייתי מגדיר אותו cost efficient, הוא יעיל מאוד ויחסית לסטוק שקט (אך לא מתאים ל-478).

בביצועים BT נופל בכמה מעלות מנינג'ה.

מבחינת שקט אז אם משווים מול המאוורר שממקבלים BT טיפה יותר שקט, אך אם משווים עם מאוורר זהה נינגה דורש פחות סל"ד ולכן יהיה השקט יותר (אם בודקים לפי טמפ'). יתרון נוסף של נינג'ה הוא שלא OC ניתן לעבוד איתו ללא מאוורר, כלומר פסיבית. זה כמובן יהיה תלוי גרומים נוספים כמו מארז, מאווררי מארז, ספק, ומעבד כמובן.

השאלה שלי היא, מה יהיה פתרון העלות-תועלת עבור 478 היות והפתרון המקביל של AC כבר לא קיים...

...המרטש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים שהפריזר יהיה בחירה מצוינת לתקציב, ואני חוזר לתקציב.

בקשר לBT מול הנינג'ה במאוורר זהה, אני חושב שה-BT אפילו ישווה את הביצועים לנינג'ה אם לא יעלה עליו מכיוון שאם ל-BT יש מאוורר חלש כלכך ( אני בטוח שהוא חלש יותר משכתוב כי אחרי הכול יש לו רק 16DBA ) והוא עדין קרוב מאוד לנינג'ה אז אם יהיה לו אותו כמו לנינג'ה אז בכלל...

וזה שהנינג'ה יכול להיות בלי מאוורר, תיקח אתה את הסיכון, אני לא מתכוון להשאיר למעבד שלי פסיבי מעפאן!!! :nono: כי בו נודה בזה, הנינג'ה ללא מאוורר פשוט גרוע!!! אבל עדין נשאר במחיר של 200 ומשהו שקל, שזה די הרב לקירור כזה צולע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים שהפריזר יהיה בחירה מצוינת לתקציב, ואני חוזר לתקציב.

בקשר לBT מול הנינג'ה במאוורר זהה, אני חושב שה-BT אפילו ישווה את הביצועים לנינג'ה אם לא יעלה עליו מכיוון שאם ל-BT יש מאוורר חלש כלכך ( אני בטוח שהוא חלש יותר משכתוב כי אחרי הכול יש לו רק 16DBA ) והוא עדין קרוב מאוד לנינג'ה אז אם יהיה לו אותו כמו לנינג'ה אז בכלל...

וזה שהנינג'ה יכול להיות בלי מאוורר, תיקח אתה את הסיכון, אני לא מתכוון להשאיר למעבד שלי פסיבי מעפאן!!! :nono: כי בו נודה בזה, הנינג'ה ללא מאוורר פשוט גרוע!!! אבל עדין נשאר במחיר של 200 ומשהו שקל, שזה די הרב לקירור כזה צולע.

מסכים , קרור ללא מאוורר לא שווה את השקט שבחדר ישתרר (חרוז עננננננק...) , ולטייפון אין מאוורר כזה חלש , אבל בכל זאת , לפי הביקורת הfreeZer עושה פחות או יותר אותו רעש ומייצר יותר קור ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להאמין.

קודם כל זה ידוע של-BT יש 16DBA, ול-פריזר אני לא זוכר בדיוק אבל 30 ומשהו DBA אז כבר בקשר לשקט אתה טועה ואתה לא יכול לומר דבר כזה!

בקשר לקירור, ביקורת אחת לא תמיד אומרת הכול, ואי לא בטוח לגבי זה בכלל, וגם זה לא בטוח שבדקו הכול על אותה מערכת, כי קשה לי להאמין שאתר אחד הצליח להשיג כמות ענקית של מאווררים למעבד ביחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...