BT vS NINJA אחת ולתמיד - הדיון הגדול! :) - עמוד 16 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BT vS NINJA אחת ולתמיד - הדיון הגדול! :)

Void

מה יותר טוב?  

1399 הצבעות

1. 1. מה יותר טוב?

Recommended Posts

איפה אתה יכול להשיג את הזלמן ב-250? ואת ה-BT אתה יכול להשיג בזול יותר בכמה שקלים בכ-230 בערך.

שוב אני אומר, הזלמן מקרר קצת יותר טוב, אבל לדעתי זה לא מספיק לכפר על הבדלי הרעש בינו ל-BT.

אם רעש לא הכי משנה לך, הכי עדיף שתלך לחנות ותשמע את הזלמן פיזית, ותשמע את ה-BT ותחליט אם ההבדל משנה לך, אם כן לך על ה-BT, אם לא לך על הזלמן.

אם אין לך כוח, ורעש כן חשוב לך, אל תסתכן ותלך על ה-BT ( לפי המלצה שלי )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 251
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איפה אתה יכול להשיג את הזלמן ב-250? ואת ה-BT אתה יכול להשיג בזול יותר בכמה שקלים בכ-230 בערך.

שוב אני אומר, הזלמן מקרר קצת יותר טוב, אבל לדעתי זה לא מספיק לכפר על הבדלי הרעש בינו ל-BT.

אם רעש לא הכי משנה לך, הכי עדיף שתלך לחנות ותשמע את הזלמן פיזית, ותשמע את ה-BT ותחליט אם ההבדל משנה לך, אם כן לך על ה-BT, אם לא לך על הזלמן.

אם אין לך כוח, ורעש כן חשוב לך, אל תסתכן ותלך על ה-BT ( לפי המלצה שלי )

שמעתי וזה לא כזה נורא. מה גם שכרגע המאווררים שלי עובדים ב 34DB וזה בכלל לא מפריע לי.

העיקר אצלי זה הקירור ורעש לא ממש מפריע (כי זה לא חדר שינה או משהו זה חדר שיש בו רק מחשב).

ותגיד עם הזלמן כמה אמור להיות הטמפ הל E6400?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-BT חרישי, הנינג'ה שקט, שומעים אותו אבל שקט.

ואם יש לך מארז עם מאווררים ממש מרעישים אז לא כלכך ישמעו אותו.

אבל אל תסתבך, ה-2-3 מעלות האלה לא כאלו חשובות, לך על ה-BT החרישי וזהו ( לפי דעתי )

שכחתם שלנינגה אפשר לשים כלללל מאוורר שתרצו ? או אפילו בלי !

הנה טעימה ממנו, מחכה להתקין אותו על E6600 שיבוא כבר!

image00005hl8.jpg

image00004am6.jpg image00006ys9.jpg image00007ih4.jpg image00008wx0.jpg image00009un6.jpg image00001os4.jpg image00002vh7.jpg image00003xf9.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל גם ל-BT אפשר לשים כל מאוורר, ומאחר שלפי הרעש הזעום שהמאוורר של ה-BT נותן אפשר להניח שהחוזק שלו ממש נמוך, יותר נמוך מהמאוורר שמגיע עם הנינג'ה ( שזה 45cfm בערך ), לכן אם נחליף לנינג'ה מאוורר שקט כמו ל-BT אז הביצועים שלו ירדו וישתוו בערך ל-BT, אולם אם נחליף ל-BT מאוורר כמו שמגיע עם ה-נינג'ה אז הביצועים שלו יעלו כמו לנינג'ה בערך, וישתתוה ברעש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הדיון עדיין לא ננעל אני לא מבין.. :s07:

23 עמודים של ספאם ולא יותר מזה. דיון גדול שמיון גדול,חיפוש קצר בפורום פה או בפורומים בחו"ל היה עונה על כל שאלה אידיוטית שיש בדיון פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה כרגע עשוה זה ספאם יותר גדול מימה שכל אחד לא עשה פה

הבעיה לדעתי בקירור הזה זה לנקות אותו את הביג טיפון אתה מכבה את המחשב ומעביר קיסם בין הצלעות וזה מנקה סבבה ואם לא אז להעביר מיברשת בלי לפרק את הלוח או את הקירור בנינג'ה חיבים לפרק

בכל זאת נינג'ה ניראה אחלה של

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-ZALMAN יקרר טוב יותר את המעבד בממש קצת, אבל הוא הרבה יותר מרעיש והרבה יותר יקר ( ב-100 שקל יקר יותר ).

אם אתה רוצה ללכת על הזלמן כי הרעש לא חשוב לך ( שלדעתי זה טעות ) אז כבר תיקח את הנינג'ה, כי הוא מקרר טוב יותר מהזלמן ושקט ותר מהזלמן וגם זול ממנו ב-100 שקל.

בקשר למאוורר של ה-BT, אתה בעצמך יכול לשנות לו כיוון אם אני לא טועה וכך להחליט.

אם אתה רוצה להחליף מאוורר, אני לא מציע לך להחליף למאורר של TTY כי הנתונים שלהם לא הכי אמינים , אולם אמרו לי בעבר שהמאוורר שמגיע עם ה-BT לא של TT, ותיהיה בטוח שהוא שקט כמו שאומרים זה לא שקר.

המאוורר השקט בצורה פנומנלית שבא עם הBIG TYPHOON מיוצר במקור ע"י חברה בשם YATE LOON , אחלה חברה במוכרת גם לעוד הרבה יצרנים ברחביי העולם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פששש אחלה ... נראה טוב מסיבי משו

מאיפה קנית?

יש איזה אחד בצפון שמוכר נינג'ה ב170 שקל בערך (חדשים) הוא פירסם בטרייד זון באתר.. מישהו קנה ממנו?

חחחחח אתה לא תאמין מי :-)

אני !

הנה זה, ממש חדש לחלוטין.... כל הכבוד לו :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מזמין אותך לשים 20 מאווררים במארז מול מאוורר אחד בעל אותו דירוג רעש, ולראות אם יש או אין הבדל.

אני מוכן לחתום לך שיהיה הבדל.

אם אני אמרתי שלא יהיה הבדל אני דונלד דק. תלמד לקרוא.

אמרתי שזה לא מצטבר בצורה של 20+20+20 אלא על כל מאוורר נוספים כ-10 עד 15 אחוז מהרעש שלו. [יש מאוורר עם 20DB, תוסיף לו עוד מאוורר עם 20DB - עשירית מ-20 זה 2, ו-15 אחוז זה 3, הרעש שיתקבל יהיה כ- 2DB-3DB יותר].

קאפיש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהוא התכוון אליך בכלל, הוא התכוון למישהו מציק שאמר שה-DBA לא מצטבר בכלל, כאילו אם יש לך מאוורר אחד של 25DBA ועוד שלושה של 24DBA, אז לא תרגיש הבדל ברעש איתם ובילעדיהם. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני אמרתי שלא יהיה הבדל אני דונלד דק. תלמד לקרוא.

אמרתי שזה לא מצטבר בצורה של 20+20+20 אלא על כל מאוורר נוספים כ-10 עד 15 אחוז מהרעש שלו. [יש מאוורר עם 20DB, תוסיף לו עוד מאוורר עם 20DB - עשירית מ-20 זה 2, ו-15 אחוז זה 3, הרעש שיתקבל יהיה כ- 2DB-3DB יותר].

קאפיש?

למה הקפצת את הנושא די ניגמר פיניטו

זה שמוכר דבר איתי בפרטי מה בידיוק וכו'

יש למישהו עוד פרטים על החברה הזאת שמיצרת את המאוורר של הביג .?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הדיון עדיין לא ננעל אני לא מבין.. :s07:

23 עמודים של ספאם ולא יותר מזה. דיון גדול שמיון גדול' date='חיפוש קצר בפורום פה או בפורומים בחו"ל היה עונה על כל שאלה אידיוטית שיש בדיון פה.

[/quote']

בגלל זה קוראים לו דיון כדי לענות על כל השאלות, להיתווכח על כל הדברים, להעלות חסרונות יתרונות וכו' :) (סתם בשביל הפרוטוקול)

סליחה שאני עונה פעם בשבוע(ומקפיץ) אבל אני בצבא ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...