BT vS NINJA אחת ולתמיד - הדיון הגדול! :) - עמוד 15 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BT vS NINJA אחת ולתמיד - הדיון הגדול! :)

Void

מה יותר טוב?  

1399 הצבעות

1. 1. מה יותר טוב?

Recommended Posts

בהחלט!!!

אבל שלא תבין לא נכון, הנינג'ה לא מרעיש, אבל הוא לא שקט כמו ה-BT.

תסביר לא מרעיש , אם הוא לא מרעיש בכלל אז אין בעצם הבדל משמעותי בינו ובין הBT , כך או כך לא יישמעו אותם , ולעומת זאת עם את הBT לא שומעים ואת הNINJA שומעים קצת , משמעו שהוא מרעיש גם לאנשים ולא רק למכשיריי מדידה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 251
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ה-BT חרישי, הנינג'ה שקט, שומעים אותו אבל שקט.

ואם יש לך מארז עם מאווררים ממש מרעישים אז לא כלכך ישמעו אותו.

אבל אל תסתבך, ה-2-3 מעלות האלה לא כאלו חשובות, לך על ה-BT החרישי וזהו ( לפי דעתי )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שבדלת יכניס אליו והמעבד של המעבד נושף על הסינק ככה שהוא מספק לו אויר טוב מבחוץ

תודה.

אם היו נותנים לך לבחור בן הטייפון לזלמן 9500, בלי קשר למחיר ובלי קשר לרעש, מה היית לוקח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביג טיפון כי אפשר להחליף לו מאוורר והוא יותר טוב לפי הביקורות

יותר זול :nixweiss:

פחות רועש :nixweiss:

קל לנקות אותו

וקירור פצצה סה"כ

אולי היתי לוקח 9500 מוכר וקונה ביג טיפון

יש עוד פטים שאני שוכח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביג טיפון כי אפשר להחליף לו מאוורר והוא יותר טוב לפי הביקורות

יותר זול :nixweiss:

פחות רועש :nixweiss:

קל לנקות אותו

וקירור פצצה סה"כ

דר"א איזה מאוורר כדאי לשים לו כדי שיהיה ממש טוב....

ישברשותי זלמן F3, האם מאורר זה יתאים לו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן קישור לF3

מאוורר טוב יהיה סמארט פאן או בכינויו נויזפאן חח

SMARTFAN BY TT

באתר של הזלמן אין פרטים אודות כמות האוויר שהוא מספק, אבל שמתי אותו במארז ויש לומר הוריד לי את הטמפ בכ 3-4 מעלות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במארז איפה ? איזה גודל הוא ? 8 סנטים ? 12 סנטים ?

או שזה קירור כמו ה 9500

במארז מקדימה ומאחורה, גודל 120ממ.

ותגיד בהנחה שלא מחליפים מאווררים, הזלמן 9500 והטייפון אותו רמה? או שזהזלמן מקרר יותר טוב? לא חשוב לי רעש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-ZALMAN יקרר טוב יותר את המעבד בממש קצת, אבל הוא הרבה יותר מרעיש והרבה יותר יקר ( ב-100 שקל יקר יותר ).

אם אתה רוצה ללכת על הזלמן כי הרעש לא חשוב לך ( שלדעתי זה טעות ) אז כבר תיקח את הנינג'ה, כי הוא מקרר טוב יותר מהזלמן ושקט ותר מהזלמן וגם זול ממנו ב-100 שקל.

בקשר למאוורר של ה-BT, אתה בעצמך יכול לשנות לו כיוון אם אני לא טועה וכך להחליט.

אם אתה רוצה להחליף מאוורר, אני לא מציע לך להחליף למאורר של TTY כי הנתונים שלהם לא הכי אמינים , אולם אמרו לי בעבר שהמאוורר שמגיע עם ה-BT לא של TT, ותיהיה בטוח שהוא שקט כמו שאומרים זה לא שקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-ZALMAN יקרר טוב יותר את המעבד בממש קצת, אבל הוא הרבה יותר מרעיש והרבה יותר יקר ( ב-100 שקל יקר יותר ).

אם אתה רוצה ללכת על הזלמן כי הרעש לא חשוב לך ( שלדעתי זה טעות ) אז כבר תיקח את הנינג'ה, כי הוא מקרר טוב יותר מהזלמן ושקט ותר מהזלמן וגם זול ממנו ב-100 שקל.

בקשר למאוורר של ה-BT, אתה בעצמך יכול לשנות לו כיוון אם אני לא טועה וכך להחליט.

אם אתה רוצה להחליף מאוורר, אני לא מציע לך להחליף למאורר של TTY כי הנתונים שלהם לא הכי אמינים , אולם אמרו לי בעבר שהמאוורר שמגיע עם ה-BT לא של TT, ותיהיה בטוח שהוא שקט כמו שאומרים זה לא שקר.

הנינגה זה ממש בעיה להשיג כיום כי הוא לא במלאי של היבואן ואין לאף חנות מלאי שלו כרגע.

אז נשאר להחליט בין הטייפון ללא החלפת מאוורר ובין הזלמן 9500.... שניהם באותו מחיר של כ 260 ש"ח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...