הסכם באו"ם על הפסקת אש - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסכם באו"ם על הפסקת אש

Rhx

Recommended Posts

הפעולה המושלמת היא הפעולה שלא בחרו בה, היא מושלמת מפני שהיא לא צריכה לעמוד במבחן התוצאה.

זה נורא קל להאשים את כולם שהם פעלו לא נכון, זה קל במיוחד בדיעבד

אבל זה הכי קל כי אי אפשר לדעת מה היה קורה אם היו נכנסים בכוחות גדולים בהתחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 124
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הדבר היה בדעות של אנשים זה שהכל תלוי מאיפה אתה מסתכל . מבחינת האום מבחינת החיזבאללה מבחינת אולמארט ומבחינת הררמטכ"ל שלנו שבכלל לא היה צריך להיות מחיל האויר אלה מאחת מפלוגות החיל רגלים רואים אפילו ברעיונות שהוא מעניק לתקשורת הוא פשוט לא היה בשדה הקרב ...הוא טייס מה טייס עושה יוצר מנחית פצצות וחוזר זהו נגמר ... אין לו פשוט מושג מה זה להיות בקרב פנים מול פנים וזה חבל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל האויר של אולמרט כמה שהוא דיבר על החטופים שיחזרו הביתה הוא מאשר את ההפסקת אש בסדר להפסיק את האש רק חבל שזה

לא כלל את הבחורים שלנו לך תדע באיזה מצב הם .נכון זה קל להאשים ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפעולה המושלמת היא הפעולה שלא בחרו בה, היא מושלמת מפני שהיא לא צריכה לעמוד במבחן התוצאה.

צודק. על זה אני לא מתווכח.

אבל אחרי 10 ימים~שבועיים שטקטיקה מסויימת לא מצליחה, שלא לומר נכשלת כישלון חרוץ, מישהו הייה צריך להבין שצריך לשנות גישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שזו לא תהיה פעולה "מושלמת" אבל השאלה היא האם זאת הפעולה הנכונה לעשות ?

לא יכול להיות בשום מדינה נורמלית ואפילו במדינה לא נורמלית כמו ששליש מהמדינה יטווח למעלה מחודש !!! והממשלה תפחד להתעמט עם ארגון טרור חזק אשר יהיה, מה אנחנו לבנון ?

אבל מה אפשר להגיד ? אחרי ש"התרגלנו" שעיר מטווחת על בסיס קבוע אז גם את זה אפשר לבלוע

כל הסכם בלי השבת החטופים הוא הסכם רע וכישלון לממשלה , לפחות זה יהיה הצלחה מוחשית ובלטי מעורערת בניגוד לטיבו ויכולתו של כוח בין לאומי צרפתי לדוגמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו, אנחנו לא יודעים מה עושים מאחורי הקלעים בקשר לחטופים... באמת נראה לכם שיזלזלו בדבר כזה?

ישראל תשחרר אסירים לבנונים בתמורה ל2 החטופים אבל בטח רוצים לעשות זאת בפרופיל נמוך... כי הרי היינו יכולים לעשות את זה מהתחלה בלי כל כך הרבה הרוגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כוס ראבק יומיים אני מנסה להכנס לפורום ....בקיצור מי מאמין להפסקת אש הזאת, המיזדיין של נסראאלה אתמול קרע אותנו עם 15 אזעקות ובכל אזעקה בין 5 ל10 נפילות, ואיפה אני? בדיוק במרכז קרית ים אתמול ספגה כאילו אין מחר והשיא שחבר שלי נסע ברחוב נשמעה אזעקה עצר בצד התחיל לרוץ נחת הטיל 5 מטר ממנו הוא עף איזה 5 מטר הוא ועוד אישה והוא ספג כדורית אחת לבית השחי והאישה ךידו קיבלה איזה 10 ביד ,יצאו מזה בנס מזל שביינם לבין מקום הנפילה הפריד כמעט לגמרי קיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...