Project AquaLight - [23-2-2007] page 89 - FINISHED!!! - עמוד 45 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project AquaLight - [23-2-2007] page 89 - FINISHED!!!

ShowstoppeR

מה הציון שלכם לפרוייקט הזה עד עכשיו?  

1729 הצבעות

1. 1. מה הציון שלכם לפרוייקט הזה עד עכשיו?

Recommended Posts

• תגובות 943
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תודה לכל המגיבים

איכותי.

מתי של המארז מורכב? :P

בשלבי ההרכבה הסופיים... שזה עוד דיי הרבה זמן

ומה שלא הבנתי בקשר לכלוב זה מה עשית איתו כדי שלא יראו אותו

מה לא ברור?? :s07: עשיתי כיסוי שישב בתוך המארז ויכסה את כל איזור הכלוב של הכוננים וגם את כלוב ה HDD. בכיסוי עשיתי חורים ובצד התחתון שלו (זה שלפני הכלוב HDD) עשיתי פתח עם דלת על מסילות שיהיה גישה נוחה לכו=וננים ובמצב סגור לא ידעו בכלל שיש שם דלת. מקווה שהבנת עכשיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא ברור?? :s07: עשיתי כיסוי שישב בתוך המארז ויכסה את כל איזור הכלוב של הכוננים וגם את כלוב ה HDD. בכיסוי עשיתי חורים ובצד התחתון שלו (זה שלפני הכלוב HDD) עשיתי פתח עם דלת על מסילות שיהיה גישה נוחה לכו=וננים ובמצב סגור לא ידעו בכלל שיש שם דלת. מקווה שהבנת עכשיו

יש מצב שאתה נותן מבפנים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי, אני לא מאמין שפיספסתי את החלק הזה בפרויקט שלך :kopfpatsch:

רגע, אז לא עשית שום דבר בשביל להסתיר את הכלוב של הכוננים מקדימה, כלומר שלא יראו את הכלוב של הכוננים דרך הרשת של המאוורר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי, אני לא מאמין שפיספסתי את החלק הזה בפרויקט שלך :kopfpatsch:

רגע, אז לא עשית שום דבר בשביל להסתיר את הכלוב של הכוננים מקדימה, כלומר שלא יראו את הכלוב של הכוננים דרך הרשת של המאוורר?

ומה גורם לך לשוב שמישהו יראה את זה דרך הרשת, והמאוורר שיהיה שם...?!? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך מה לדאוג, לא אמורים לראות את הכלוב.

עדכון קצרצר ולא ממש קשור למוד עצמו. אני מניח שיש פה כמה אנשים עם לוחות אם של DFI וכולם מודעים לבעיית קירור הציפסט שיש להם. יכול להיות מאוד רועש. כיוון שהקירור שלי מת כבר מזמן החלטתי לקנות אחד חדש ב . אחרי קצת חיפושים מצאתי קירור שקיבל ביקורות טובות מאוד והוגדר כגוף קירור מומלץ להחלפת הקירור המקורי בלוחות DFI. הקירור עלה לי בערך 10$ ב כולל משלוח ושלשום קיבלתי אותו.

כמובן מיד עם הקבלה פתחתי אותו וגיליתי שעל משטח המגע יש שריטות עמוקות מהעיבוד במפעל. כמובן שלא יכולתי להתעלם מזה והעברתי אותו שיוף מים החל ב נייר 360 ועד נייר 2000 ובסופו של דבר גם פוליש

הגוף באריזה

img1824zv9.jpg

ככה זה הגיע מהמפעל. רואים את השריטות?

img1825nb8.jpg

img1826zp9.jpg

אחרי שיוף עם נייר 360

img1827sx1.jpg

אחרי 500

img1828rv0.jpg

בסוף התהליך אחרי שיוף עם נייר 600, 800, 1200, 1500 ו 2000 ופוליש

img1829ke2.jpg

img1830ve9.jpg

הקירור כבר הותקן בלוח והוא הוריד לי 10 מעלות (34 לאומת 44 עם הקירור המקורי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...