גוש שלום - חלאות המין האנושי. - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גוש שלום - חלאות המין האנושי.

MishaK

Recommended Posts

אבל לפיתוח תשתית דרוש כסף.

מאיפה יגיע הכסף הזה? הם ידרשו אותו משיראל כמובן. כמובן שתהיה תמיכה בינלאומית וכו' וכו' ואתה יודע מה -> בוא נהיה נאיביים ונאמר שאת כל הכסף ארה"ב תספק. עם השלטון הנוכחי כולנו יודעים לאן הכסף הזה בסופו של דבר יגיע (שוויץ, המרצפות של המוקטעה וארגוני טרור).

אתה יודע מה -> קם שלטון חדש לפי ממשל בוש*, שלטון "תקין". קמים תשתיות. מתיישבים עוד מיליון(?) פלשתינאים. מאיפה תביא להם מים? מאיפה תחבר את שני הגדות? ויש עוד מלא איפהים :P

* - הקמת שלטון חדש = הסרת השלטון הקיים. השלטון הקיים (ערפאת) לא יסיר את עצמו.... ללא עזרה בכל מקרה.............

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 116
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מאיפה יגיע הכסף הזה? הם ידרשו אותו משיראל כמובן. כמובן שתהיה תמיכה בינלאומית וכו' וכו' ואתה יודע מה -> בוא נהיה נאיביים ונאמר שאת כל הכסף ארה"ב תספק. עם השלטון הנוכחי כולנו יודעים לאן הכסף הזה בסופו של דבר יגיע (שוויץ, המרצפות של המוקטעה וארגוני טרור).

אתה יודע מה -> קם שלטון חדש לפי ממשל בוש*, שלטון "תקין". קמים תשתיות. מתיישבים עוד מיליון(?) פלשתינאים. מאיפה תביא להם מים? מאיפה תחבר את שני הגדות? ויש עוד מלא איפהים :P

* - הקמת שלטון חדש = הסרת השלטון הקיים. השלטון הקיים (ערפאת) לא יסיר את עצמו.... ללא עזרה בכל מקרה.............

הכסף? מצדי שיגיע מסין, זה לא צריך לעניין אותי, זה לא צריך להיות עניינה של בכלל. הם ביקשו את יש"ע, הם קיבלו את יש"ע, עכשיו שישתקו.

אגב, מים, לרבין הייתה תוכנית לבניית תעלה שתוביל מים מהים התיכון (דרך מתקן התפלה) לישראל ולפלשתינאים, להפריח את השממה - פשוטו כמשמעו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1- הכסף? מצדי שיגיע מסין, זה לא צריך לעניין אותי, זה לא צריך להיות עניינה של בכלל. הם ביקשו את יש"ע, הם קיבלו את יש"ע, עכשיו שישתקו.

2- אגב, מים, לרבין הייתה תוכנית לבניית תעלה שתוביל מים מהים התיכון (דרך מתקן התפלה) לישראל ולפלשתינאים, להפריח את השממה - פשוטו כמשמעו.

1- זה אמור סופר-לעניין אותך כי הרעיון שלך ממקודם מבוסס על תשתיות.

2- כמה שאני מעריך את הבן אדם:

א. הוא לא מהנדס. תשאיר את זה לאגף התשתיות. (אני מתכוון, אנחנו לא יודעים אם בקנה מידה כזה זה באמת פרקטי. אני בטוח שגם הוא לא באמת ידע, אלא זה היה רק טיוטה של רעיון - תקן אותי אם אני טועה)

ב. כסף? מישהו אמר כסף? מישהו אמר המווון כסף? יובש? מישהו אמר יובש? מישהו אמר משהו על זה שגם ככה לישראל יש בעיית מים חמורה כשהיא צריכה לספק מים רק לעצמה (ולכפר לבנוני. ולירדן.)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת דן חושב שיהיה שלום אחרי שניתן את השטחים ;D

יכול להיות שאני נאיבי (למען האמת זה מאוד ייתכן), אבל אני פשוט לא רואה שום סיבה שהם ימשיכו להלחם בנו אחרי שניתן להם את מה שהם רוצים.

הם רוצים להשמיד את היהודים ומשתמשים במדינה עצמאית בתור תירוץ? אז אחרי שתהיה להם מדינה, כבר לא יהיו להם תירוצים, העולם יראה את הפנים האמיתיות שלהם.

ההודעה שלי בדף הקודם מראה מה יכול לקרות במקרה הגרוע ביותר, אבל למה אי אפשר להיות אופטימיים? למה אי אפשר פשוט לתת להם את השטחים וזהו, לא יהיה שלום אז שום דבר לא השתנה, אנחנו תמיד יכולים לחזור.

יהיה שלום, אז יופי.

תירוצים או לא, הם ימשיכו להלחם כי הם רוצים את זכות השיבה וכל מדינת . (ואל תנסו אפילו לומר שלא, אנחנו יודעים את זה והם יודעים את זה)

לעולם לא היה אכפת ולא יהיה אכפת מהפלסטינאים , ולא מהפנים האמיתיות שלהם. לאירופאים אכפת מהשקט של המוסלמים במדינות שלהם- כלומר שהישראלים יוותרו על כמה שיותר שטח, כמה שיותר מהר.

אם ניתן להם את השטחים ולא יהיה שלום אז המלחמה תהיה על תל-אביב ורמת גן, העורף יהיה בחזית. ואנחנו לא נוכל להתקיף בחזרה, כי אם נתקיף אירופה תצעק שאנחנו מפירים את הריבונות הפלסטינית, ומדינות ערב יתקפו אותנו.

ואז המצב יהיה הרבה יותר גרוע מעכשיו שהמצב הוא לא מוגדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא אמור לעניין אותי בכלל, כי הרעיון שלי מבוסס על קידום תשתיות אבל למה שאנחנו נממן את זה? יש מספיק מדינות שיסכימו (ערב הסעודית, מצרים, ארה"ב...).

לגבי התעלה, אני לא רואה את הבעיה בזה, זה כמו המוביל הארצי אבל קטן יותר + סוף סוף יהיה בארץ מתקן להתפלת מי ים = מקומות עבודה חדשים.

כסף? מה הבעיה? במקום להשקיע מאות מיליוני שקלים באבטחת התנחלויות מבודדות אי שם על גבעה קטנה, אפשר יהיה להקים מתקן להתפלת מי ים, כמות הכסף שהולכת מדי שנה לכל מה שקשור בשטחים היא פשוט עצומה, אני חושב שברגע שההוצאות האלו ייעלמו (או יצטמצמו בצורה ניכרת) לישראל תהיה גם אפשרות להקים מתקן שכזה.

חוץ מזה, עצם השיפור במצב הבטחוני ישפר את מצבנו הכלכלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא אמור לעניין אותי בכלל, כי הרעיון שלי מבוסס על קידום תשתיות אבל למה שאנחנו נממן את זה? יש מספיק מדינות שיסכימו (ערב הסעודית, מצרים, ארה"ב...).

לגבי התעלה, אני לא רואה את הבעיה בזה, זה כמו המוביל הארצי אבל קטן יותר + סוף סוף יהיה בארץ מתקן להתפלת מי ים = מקומות עבודה חדשים.

כסף? מה הבעיה? במקום להשקיע מאות מיליוני שקלים באבטחת התנחלויות מבודדות אי שם על גבעה קטנה, אפשר יהיה להקים מתקן להתפלת מי ים, כמות הכסף שהולכת מדי שנה לכל מה שקשור בשטחים היא פשוט עצומה, אני חושב שברגע שההוצאות האלו ייעלמו (או יצטמצמו בצורה ניכרת) לישראל תהיה גם אפשרות להקים מתקן שכזה.

חוץ מזה, עצם השיפור במצב הבטחוני ישפר את מצבנו הכלכלי...

בוא נראה איזה תשתיות צריך: מים, חשמל. אלה המרכזיים.

עד שיהיה להם תשתיות כאלה נחש מי יצטרך לספק להם אותם.

ולמה זה מעניין אותך? כי אם לא יהיה להם תשתיות אז הרעיון שלך נופל והם כן יבכו לעוד שטח או כמה הישראלים לא מוסריים כי הם מונעים צרכים הומניטריים בסיסיים.

לגבי המרכז התפלה - אין לך מידע ענייני אם זה באמת מספיק לשני מדינות בסדר גודל של ופלשתין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד שיהיה להם תשתיות כאלה נחש מי יצטרך לספק להם אותם.

זה לא ממש משנה, בכל מקרה אנחנו כבר עכשיו מספקים להם את הכל, חשמל מים גז, מה לא?

אני בכלל חושב שיש לנתק להם את הכל, נראה אותם מסתדרים ללא מים או חשמל במשך כמה חודשים :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה הישראלים לא מוסריים כי הם מונעים צרכים הומניטריים בסיסיים.

מונעים? ממש ממש לא. פשוט לא מתערבים. רוצים חשמל? שיקימו תחנות כוח. רוצים מים? שישאבו. רוצים אוכל? שיגדלו. רוצים כסף? שיגלו נפט ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Grey, אתה יוצא מנקודת הנחה שהעם הפלשתיני ייקח נשק בידיים ויצא להלחם בישראל גם אחרי שתקום להם מדינה ריבונית ויהיה שלום.

הם יכולים לרצות את כל ישראל והם יכולים לרצות את זכות השיבה, נו אז מה? אני רוצה 9700, אחד מכל חברה.

הם יכולים לרצות עד מחר, ברגע שיש הסכם מחייב, כל תוקפנות מצדם מצדיקה תגובה חריפה מצדנו.

גם האירופאים לא יגידו כלום, כי הם לא טפשים.

אגב, איפה העורף עכשיו אם לא בחזית? פיגועי ההתאבדות זה לא בתל אביב? זה לא בחיפה? זה לא בירושלים? זה לא בעורף?

אגב, ווינגי, מי אתה חושב מספק עכשיו חשמל לפלשתינאים? נכון, .

כנ"ל לגבי המים.

אם לא יהיו להם תשתיות, זו ממש לא הבעיה שלנו, זו הבעיה שלהם - יש להם מדינה עצמאית, שידאגו לעצמם, זה כל העניין בריבונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעיין, לפני איזה עמוד הזכרת שרבין לא היה מהנדס.. נכון, הוא לא היה, אבל החלום שלו היה להיות מהנדס-מים, הנושא עניין אותו מאוד ואני בטוח שהוא נפגש עם מומחים רבים בקשר לזה. בכ"א, אתה יכול להיות בטוח שהוא לא המציא את כל התכנית לבדו אלא נפגש עם אנשי מקצוע רבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעיין, לפני איזה עמוד הזכרת שרבין לא היה מהנדס.. נכון, הוא לא היה, אבל החלום שלו היה להיות מהנדס-מים, הנושא עניין אותו מאוד ואני בטוח שהוא נפגש עם מומחים רבים בקשר לזה. בכ"א, אתה יכול להיות בטוח שהוא לא המציא את כל התכנית לבדו אלא נפגש עם אנשי מקצוע רבים.

השאלה היא אם התוכנית הייתה ברמת החשיבה בלבד או כתוכנית מפורטת על הנייר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...