מחירי מעבדי pentium D והמלצה בקשר לכישת מעבד - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחירי מעבדי pentium D והמלצה בקשר לכישת מעבד

lharpaz

Recommended Posts

שלום,

אני עורך כרגע בירור ראשוני (לקראת רכישת מחשב בעוד חודש בערך).

ברור שהקונרו הוא הבחירה המועדפת, אך בגלל שמחירי לוחות האם שלו גבוהים מאוד חשבתי אולי על Pentium D בעל ביצועים דומים יחסית, בהנחה שבגלל הקונרו מחירי הפנטיום D ירדו ושאפשר להשיג לוח אם טוב עם כרטיס מסך מובנה סביר במחיר טוב.

אבל, להפתעתי ראיתי שמחירי המעבדים דומים יחסית למחיר ה- Intel Core 2 Duo 6300 - 1.86 GHz (ועומד על 1240 ש"ח)

פה: http://www.zigzag2000.co.il/catalog/index.php?cPath=21_301&sort=2a&page=2

אפשר לראות משהו שממש לא ברור לי:

פנטיום D 920 ו-940 עולים אותו הדבר (1,200 ש"ח), ה-930 עולה קצת פחות, וה-945 עולה עוד קצת פחות (1,100 ש"ח).

האם אני מפספס פה משהו או שהתמחור הזה הוא לא הגיוני בעליל??

בהתאם למחירים האלה - איזה מעבד כדאי לרכוש, בהתחשב כמובן גם במחירי לוחות האם.

אולי בכלל כדאי ללכת על מעבד 3800+ כי הוא עולה קצת פחות מ-1,000 ש"ח ?

המעבד לא יעבור OC.

אנא ציינו אם ההבדלים ביניהם משמעותיים או זניחים, כי אם הם קטנים אז למחיר יש חשיבות רבה יותר (כל אחד מהמעבדים הנ"ל הוא יותר ממספיק למחשב המדובר משום שמדובר במחשב לעבודה משרדית בעיקר, ולכן האפשרות של סמפרון עדיין קיימת, למרות שנראה לי שווה להשקיע את המחיר כדי שמחשב יהיה שמיש זמן רב יותר).

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל תלוי בתקציב שלך וגם פרט לא פחות חשוב, בשימושים שלך במחשב.

בימים האחרונים לא עקבתי אחרי השוק של , יתכן ותהיה ירידה משמעותית למעבדי ה PD, אך אני לא בטוח.

אבל בהנחה שאם המחירים ישארו כמו שהם עכשיו, בלי שום היסוס הרבה יותר משתלם יהיה לקחת Conroe.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לחדד נקודה מסויימת - מכיוון שמדובר במחשב חדש אז ההפרש במחיר הוא למעשה ההפרש במחיר המעבד + ההפרש במחיר לוח אם נורמלי.

לכן נראה לי שהמחירים צריכים להיות לטובת PD או ביותר מ-300 ש"ח.

בגדול השימושים יהיו בעיקר יישומי ומעט , ולכן אמרתי שכל מעבד יספק, אבל אני מעדיף משהו חזק יותר כדי שהמחשב יסחב טוב איזה 3-4 שנים גם עם מערכות ההפעלה הבאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...