רזולוציה במסך רגיל לעומת מסך רחב.. - עמוד 7 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רזולוציה במסך רגיל לעומת מסך רחב..

pergola

Recommended Posts

XHX כפי שאמרתי בת'ראד הקודם ששאלת ה -1900XT יחזיק לך את המסך בצורה מושלמת .....!!!!!

תקרא ביקורות עליו בחו"ל של גיימרים אם פה אף אחד לא עונה לך בצורה שמשכנעת אותך....

אני על ה 30" עם 1900XT וזה פשוט חלום...(וזה אחרי שהתייעצתי עם אנשים ב HARDFORUM שיש להם בדיוק את אותם הרכיבים :X1900XT וה )

אז אני אומר לך ,לך על זה אתה ממש לא תצטער כי המחיר שלו בארץ דיי סביר...

רק תדאג לקבל איתו אחריות של 3 שנים כמו שDELL מספקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ההבדל הוא שעם המסך שלך אפשר לשחק בנאטיבית ברזולוציה של 1280*800 בלי לאבד טיפה מהחדות ובלי לעשות UPSCALING - כי כל 4 פיקסלים מתפקדים כאחד.

כמו שנמסיס אמר - למשחקים, חבל על הכסף עם ה2407. למה הוא יוריד רזולוציה כדי לשמור על החדות? ל960*600?

לכל שאר הדברים - הוא מושלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XHX כפי שאמרתי בת'ראד הקודם ששאלת ה -1900XT יחזיק לך את המסך בצורה מושלמת .....!!!!!

תקרא ביקורות עליו בחו"ל של גיימרים אם פה אף אחד לא עונה לך בצורה שמשכנעת אותך....

אני על ה 30" עם 1900XT וזה פשוט חלום...(וזה אחרי שהתייעצתי עם אנשים ב HARDFORUM שיש להם בדיוק את אותם הרכיבים :X1900XT וה )

אז אני אומר לך ,לך על זה אתה ממש לא תצטער כי המחיר שלו בארץ דיי סביר...

רק תדאג לקבל איתו אחריות של 3 שנים כמו שDELL מספקים.

כמה עולה המסך שלך בארץ ?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא אידאלי, לא. מצד שני שום דבר לא אידאלי. יש TRADE OFF בכל קניה. במקרה הזה, הרזולוציה הנאטיבית גבוהה מדי למשחקים- איך שלא תסתכלו על זה.

מה שמצחיק פה זה שבאופן כללי - אני חושב שהDELL מגניב ביותר, ושגם מי שמשחק ולא אכפת לא מUPSCALING יהנה ממנו.

XHX אתה יכול להנות מהDELL בגדול. תתחדש.

זה לא אומר שטלויזיות LCD זה פתרון רע - במיוחד אם המסך עלה 1600 שקל פחות, כמו שלי. למשחקים אני עדיין חושב שזה יהיה עדיף (כי לשחק ברזולוציה נמוכה יותר שהיא הנאטיבית ולהפעיל את כל הפילטרים על הכי גבוהה יכול להיות יותר מהנה בהרבה מלשחק ללא פילטרים בכלל על רזולוציה מטורפת שעדיין לא מגיעה לנאטיבית), יש לזה יתרונות אחרים כמו חיבור ישיר לשידורי ורמקולים מובנים, והחסרון העיקרי הוא שטח עבודה בווינדוס שיש אנשים שהוא לא יספיק להם.

וזה האמת מה שהכעיס אותי יותר מהכל, חוסר הידע של חלק מהמגיבים פה, כי אין חכם כבעל ניסיון.

המסך של FERDY G לא נמכר בארץ. לצער כולנו יש לציין. הוא פותר את הבעיה העיקרית של ה2407.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתה מציע לעשות ללכת על X6800+LCD 19" למרות שזה לא שווה, או ללכת על ה- LCD 26" שכולם אומרים שזה לא כל כך מתאים ושזה לא טוב...! או ללכת על הדל שעכשיו אתם אומרים שלא מתאים למשחקים כי הרזולוציה הטיבעית שלו גבוהה מידי!!!

חברה נראה לי אני משתגע!!! מכל הסיפור הזה הבנתי שאין מסך טוב בעולם (מה הכל לא טוב?!)!!

בבקשה תעזרו לי !!!!!!!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מסך מושלם, אין שום דבר מושלם. המסך של FERDY מושלם, אבל הוא עולה 9000 שקל ביבוא אישי בלבד. אז הוא קצת פחות מושלם.

הDELL 2407 יותר מותאם ליישומי מחשב, לווא דווקא למשחקים.

טלויזיה היא מוצר יותר וורסטילי, אבל הרזולוציה שלה היא נמוכה יותר מה שמכריח אותך לשבת במרחק מינימלי מהמסך.

מסך 19" עם מעבד מוגזם זאת אופציה נוראית. תוך שנתיים המעבד הזה לא שווה את הסיליקון שהוא מודפס עליו.

תעשה את השיקולים שלך, אנחנו הצגנו בפניך את האופציות, היתרונות והחסרונות. אף אחד לא יכול להחליט בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדל יתאים למשחקים לא פחות מאשר ה-LCD TV 26" אשר יש ל-Dr. Noob.

העניין הוא שאם במילא תשחק ברזולוציה נמוכה כי כרטיס המסך שלך לא מסוגל ליותר, והשימוש העיקרי שלך הוא משחקים, חבל לשלם עוד 1,500 שקל עבור ה- כאשר ה-LCD הפשוט יותר יעשה את אותה עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדל יתאים למשחקים לא פחות מאשר ה-LCD TV 26" אשר יש ל-Dr. Noob.

העניין הוא שאם במילא תשחק ברזולוציה נמוכה כי כרטיס המסך שלך לא מסוגל ליותר, והשימוש העיקרי שלך הוא משחקים, חבל לשלם עוד 1,500 שקל עבור ה- כאשר ה-LCD הפשוט יותר יעשה את אותה עבודה.

דבר ראשון יש לי 1900XT ואני חושב שהוא חזק מספיק..!

דבר שני מה זה הLCD הפשוט?? אתה מתכוון ל19" רגיל?

____

ההבדל הוא שעם המסך שלך אפשר לשחק בנאטיבית ברזולוציה של 1280*800 בלי לאבד טיפה מהחדות ובלי לעשות UPSCALING - כי כל 4 פיקסלים מתפקדים כאחד

____

ל2407 אין את האפשרות הזאת אתה בטוח 100%???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרזולוציה של ה3007 היא 2560*1600 - 1280*800 זה בדיוק חצי - כל 4 פיקסלים מתפקדים כאחד, בלי מריחה, וזה אפשרי רק בו.

אי אפשר לעשות את זה עם ה2407. זאת אומרת אפשר, על רזולוציה מעאפנה - חצי מ1920*1200 זה 960*600 :P זה פשוט לא זה.

כמו שאמר לך נמסיס, קשה מאוד לכל כרטיס מסך להחזיק רזולוציות כאלה, גם לX1900XT, בטח שלאורך זמן. X1900XT יכול להתאמץ ולהחזיק כל משחק היום ב1920*1200 אני בטוח - סביר להניח שבלי פילטרים, אבל עוד שנה בטוח לא.

לעומת זאת, ב1366*768, הוא יוכל לעשות את זה להרבה יותר זמן - אפילו עוד שנתיים+ (בהערכה גסה וניחוש מושכל), והיום תוכל להריץ AA X8, AF X16, , וכל הממתקים לעניים ברזולוציה הזאת.

כשהוא אמר מסך פשוט יותר - אני מקווה שהוא התכוון לטלויזיה (הוא אמר 1500 שקל פחות - שזה מחיר טלויזיה).

כל זה בתנאי ואתה לא צריך את שטח העבודה על הדסקטופ כמובן - ושיש לך אפשרות לשבת 60 ס"מ *לפחות* מהמסך, ועדיף קצת יותר. אם אתה צריך שטח עבודה כזה גדול, לעיצוב גרפיקה נגיד - אין ספק שה2407 יהיה יותר שימושי. אם אתה יושב בחדר של מטר על מטר ואין לך מקום לתלות על הקיר - שוב, הדל עדיף.

אבל כמו שאמרתי, לטלויזיה יתרונות אחרים (טיונר! רמקולים! יותר כניסות! שלט! PIP! קלות בתליה על קיר! ***מחיר***! וכו' וכו')...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם אני רוצה להוריד את הרמקולים מהטלוויזיה ואני לא רוצה אותם זה אפשרי?

אבל מה הבעיה לשחק על 1680 אמרתם שזה אפשרי וזה נראה טוב מאוד נשחק על רזולוציה כזאת

וזה יחזיק לשנה ואפילו מעל שנה וחצי בלי פילטרים וגם תמיד התלבטתי אם לקנות מסךCRT או LCD רק בגלל הרזולוציה שאין

בLCD 1600X1200 ועכשיו קיבלתי מסך LCD עם 1600 אז מה אני מתלונן זה יהיה מספיק חזק ליותר משנה וחצי לדעתי בלי פילטרים

ועוד שנה וחצי כבר יהיה לי עוד כסףף.. ומקסימום אני יוריד לmediom בדברים ופחות וישאיר על 1680 חוצמיזה שעד היום לא שיחקתי עם פילטרים

אז העיקר שיעבוד לי על הרזולוציה חוצמיזה שזה או רזולוציה גבוהה או פילטרים נגיד אז רזולוציה גבווהה גם מוסיף לאיכות.

וגם 2 פילטרים מוסיפים לאיכות ואני אצטרך לבחור אחד מהם(או 2 פילטרים או רזולוציה יותר גבוהה) ובמילא עד היום שיחקתי בלי פילטרים

והרזולוציה הגבוהה גם משנה הרבה לאיכות ויהיה משחקים שאני יוכל לשים 2 פילטרים או 1 ככה שיש יתרונות לפה ויתרונות לפה

ותמיד רציתי LCD עם 1600 ככה שלדעתי זה מסך מצויין אבל בכלל אני צריך את התודה לד"ר שהציע לי את הרעיון הזה

אז תודה אחי :xyxthumbs: ניראה לי שאני ילך על הLCD 24 אינטש זה יהיה משהו איכותי ביותר

אם למי שקנה את המסך ישים לב לבעיות ברזולוציה 1680 שיגיד כי אז זה כבר ממש בעיה.. אם לא אז זה הבחירה שלי..

במילא לא רציתי מובנים ואממ הטלוויזיה עולה אותו הדבר רק שאתה השגת במכרז ולא ניראה לי שאפשר להוריד את הרמקולים המובנים ולתלות

וזה גם רזולוציה יותר נמוכה ומסך יותר גדול אז ניראה לי שאני ילך על הDELL שהוא מצויין וגם המסך שלך הטלוויזיה ואל תקשיב לאנשים פה זה באמת פצצה ותמשיך להציע את זה לאנשים התמונות שוות אלף מילים :xyxthumbs:ותודה ממש ממש על כל העזרה לכולכם אבל מין הסתם יהיה לי מחר עוד שאלות חח

אם יהיה לי עוד ספיקות אני אשאל.. תודהההההההה :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs::smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...