רזולוציה במסך רגיל לעומת מסך רחב.. - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רזולוציה במסך רגיל לעומת מסך רחב..

pergola

Recommended Posts

כשעבדתי שנים על 19" CRT סופר איכותי (G90F+) על רזולוציה של 1600*1200, והפלא ופלא, המספר שלי גדל ל3.5 אחרי שהוא היה יציב שנים. האופטימטריסט שלי אישר שכיווץ העדשה למאמץ לקריאה של עצמים קטנים זה הגורם מספר אחת לעליה במספר אחרי התייצבות גודל גלגל העין אחרי גיל 20.

האם זה גם נכון לגבי מסך 17 LCD, ברזולוציה 1200*1024? כי במסך 19 רואים יותר טוב את הרזולוציה הזאת? האם המספר יכול לעלות ברזולוציה הזאת עם מסך 17?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כל תמונה שווה אלף מילים וDr noob צדק ורואים מצויין!!!!!!!

אני חייב לציין שמה שעשית לפי התמונות ניראה ממש פצצה והיה שווה את הכסף עכשיו נשאר לי רק השאלה איך המסך במשחקים..

1. dr noob לגבי מה שאמרת שמאוד חשוב הרמקולים בטלוויזיה למה הם כאלה חשובים?!

אם יש לי נגיד מערכת Z5500 אני לא יכול לשמוע דרכם טלוויזיה?! או צריך חיבור מיוחד לזה?

2.פתרת לי עכשיו תבעיה של איך רואים באינטרנט ובסרטים הבעיה שלי זה איך רואים במשחקים והאם ה8MS לא נמוך מדי אני לא רוצה שיהיה לי מריחות במסך שאני משחק אני ישחק תמיד על הרזולציה הכי גבוהה(1366X768) עם כל הפילטרים וכל האיכויות על הכי גבוה אני הולך לקנות כרטיס מסך פצצה..

אז האם למשחק כבד שיהיה ברזלוציה הזאת ובגרפיקה הזאת לא יהיה מריחות? וההוא יראה טוב? ממש חשוב לי שלא יהיה מריחות.. ושיראו טוב במשחקים

3.בשביל חיבור לממיר וYES איזה חיבור בטלוויזיה אני צריך?!

4.אם אתה יכול לשחק במשחק מסויים שיש לך על המחשב ולתת אז תמונה של איך ניראה המסך אני ממש אשמח לראות שבמשחקים רואים גם פצצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תמונה שווה אלף מילים וDr noob צדק ורואים מצויין!!!!!!!

אני חייב לציין שמה שעשית לפי התמונות ניראה ממש פצצה והיה שווה את הכסף עכשיו נשאר לי רק השאלה איך המסך במשחקים..

1. dr noob לגבי מה שאמרת שמאוד חשוב הרמקולים בטלוויזיה למה הם כאלה חשובים?!

אם יש לי נגיד מערכת רמקולים Z5500 אני לא יכול לשמוע דרכם טלוויזיה?! או צריך חיבור מיוחד לזה?

2.פתרת לי עכשיו תבעיה של איך רואים באינטרנט ובסרטים הבעיה שלי זה איך רואים במשחקים והאם ה8MS לא נמוך מדי אני לא רוצה שיהיה לי מריחות במסך שאני משחק אני ישחק תמיד על הרזולציה הכי גבוהה(1366X768) עם כל הפילטרים וכל האיכויות על הכי גבוה אני הולך לקנות כרטיס מסך פצצה..

אז האם למשחק כבד שיהיה ברזלוציה הזאת ובגרפיקה הזאת לא יהיה מריחות? וההוא יראה טוב? ממש חשוב לי שלא יהיה מריחות.. ושיראו טוב במשחקים

3.בשביל חיבור לממיר וYES איזה חיבור בטלוויזיה אני צריך?!

4.אם אתה יכול לשחק במשחק מסויים שיש לך על המחשב ולתת אז תמונה של איך ניראה המסך אני ממש אשמח לראות שבמשחקים רואים גם פצצה

1) אם יש לך רסיבר או משהו לחבר אליו את הרמקולים - ואליו לחבר את המחשב והממיר בנפרד - זה יכול להיות לא רע.

2) יראה מצויין.

3) SCART

4) מצטער אין לי זמן, וגם תמונות סטטיות לא יעזרו לך, אתה תצטרך . בכל מקרה, תסמוך עלי שלמרות הכרטיס המעאפן שיש לי (9600XT) פאר קריי וHL2 - שהם היחידים שבדקתי - נראו מדהים ברזולוציה הנאטיבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אני סומך עליך ב100 אחוז לגבי המשחקים שיראו מצויין

---1) אם יש לך רסיבר או משהו לחבר אליו את הרמקולים - ואליו לחבר את המחשב והממיר בנפרד - זה יכול להיות לא רע.

1. ואם אין לי רסיבר.. מה אני עושה?

2. אמרת בהתחלה בהתחלה פעם שהבעיה היחידה שלא רואים בטלווזיה שידורים של ערוצים טוב בגלל שהם לא תומכים המסך רחב אבל יש גם אפשרות בטלווזיזה לשנות ל4:3 אם אני ישנה לזה אני יראה טוב??

3. איך אני ידע שהMS מספיק.. לך היה כרטיס מסך לא הכי טוב אבל בכרטיס מסך טוב שאני ירצה לשים על 2 פילטרים ועל הרזלוציה הכי גבוההה בזה ועל האכויות הכי טובות זה לא ימרח לי?? איך אני יכול לדעת בטוח שזה לא ימרח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) תלוי ברמקולים. אולי יש שתי כניסות לרמקולים האלה, אני לא יודע.

אולי אתה יכול לחבר את הממיר למחשב בLINE IN ולהפעיל את הרמקולים דרך המחשב - אבל זה מסורבל.

בכל מקרה, שידור אודיו של הוא גרוע, ורמקולים מובנים בכל מספיקים לצורך זה.

2) זה לא משנה כלום, כי השידורים הם ברזולוציה מאוד נמוכה. זה ישתפר קצת ולא יהיה עיוות, אבל יהיו לך שני פסים שחורים מכוערים בצדדים של המסך.

3) הכרטיס מסך שלי היה מספיק טוב להריץ את המשחקים האלה ברזולוציה הנאטיבית, והם נראו מצויין, ללא פילטרים. טובים יותר יוכלו להריץ משחקים מתקדמים יותר כמו FEAR או OBLIVION עם פילטרים באותה רזולוציה. בכל אופן איכות התמונה שהכרטיס מפיק לא אמורה להיות מושפעת מהמסך (קצוות מקוטעים JAGGED EDGES ישארו אם המסך איכותי או לא), וזמן תגובה של מסך בטח שלא מושפע מפילטרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טלויזיה כבודה במקומה מונח, לסלון בו יש תאורה חזקה בדרך כלל הבהירות המוגזמת של תהיה דבר מבורך.

כמו כן לרוב לא משתמשים ברמקולים של הטלויזיה אלא המערכת נפרדת.הרזולוציה של טלויוזית LCD מונעת מהם

להראות SDTV בצורה טובה בייחוד בהשוואה לפלזמות בעלות רזולוציה נמוכה בהרבה.

בתוכן HD טלוזיוית LCD יראו שיפור ניכר. בתור מסך מחשב הם פשוט גרועות, הרזולוציה יותר מידי נמוכה.

מסך בגודל 26" רק בעל 1360X768, מעט מידי פיקסלים. זו הסיבה שיש טלויוזית ויש מסכי מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי התמונות של Dr noob טלווזיה בתור מסך מחשב זה ניראה מצויין אבל לפי מה שאתה אומר עם הרמקולים והאיכות והכל אז כבר עדיף לי לקנות מסך מחשב

הבעיה שלי זה איך אני אסתדר עם רזולוציה 1900 כל הווינדוס והכתב יהיה קטן לא?! איך אני יוכל לקרוא משהו בכזה קטן והרי אי אפשר לשנות רזולוציה טבעית כי יהיה מריחות אז מה אני יעשה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי התמונות של Dr noob טלווזיה בתור מסך מחשב זה ניראה מצויין אבל לפי מה שאתה אומר עם הרמקולים והאיכות והכל אז כבר עדיף לי לקנות מסך מחשב

הבעיה שלי זה איך אני אסתדר עם רזולוציה 1900 כל הווינדוס והכתב יהיה קטן לא?! איך אני יוכל לקרוא משהו בכזה קטן והרי אי אפשר לשנות רזולוציה טבעית כי יהיה מריחות אז מה אני יעשה?!

כמו שכבר כתבתי בתחילה ניתן לשנות את גודל הגופן מבלי לשנות את הרזולוציה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.אם אני משנה את גודל הגופן אני יוכל גם לראות את האייקונים נורמלי גם את הכתב באינטרנט וכדומה נורמלי ולא קטן מדי??

2.האם זה ישנה לי גם את הכתב במשחקים למשל במשחקי שרושמים אחד לשני אני יראה את זה ממש בקטן ולא יבין מה רושמים?

או שבגלל ששינתי את הגופן זה יראה גדול ואני יוכל לקרוא מה שרשום?

3.האם אני יהיה חייב במשחקים לשחק על הרזולוציה 1900 במסך LCD כי אחרת הרי יהיו מריחות עם אני יוריד את הרזולוציה הטבעית לא?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שחשוב זה גודל הפיקסל של המסך, הוא הולך להשפיע עד כמה הטקסט יהיה קטן.

אם תשווה שני מסכים עם גודל פיקסל זהה אך אחד מהם "24 והשני"19 ושניהם ברזולוציה הטבעית שלהם, גודל הטקסט יהיה זהה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.אם אני משנה את גודל הגופן אני יוכל גם לראות את האייקונים נורמלי גם את הכתב באינטרנט וכדומה נורמלי ולא קטן מדי??

2.האם זה ישנה לי גם את הכתב במשחקים למשל במשחקי שרושמים אחד לשני אני יראה את זה ממש בקטן ולא יבין מה רושמים?

או שבגלל ששינתי את הגופן זה יראה גדול ואני יוכל לקרוא מה שרשום?

3.האם אני יהיה חייב במשחקים לשחק על הרזולוציה 1900 במסך LCD כי אחרת הרי יהיו מריחות עם אני יוריד את הרזולוציה הטבעית לא?!

1. ניתן לשלוט גם על גודל האיקונים וגם על גודל הגופן כל אחד לחוד.

2. לא במשחקים זה לא ישפיע.

3. כאמור ב2.

ובסה"כ אם אתה סקרן ורוצה לראות איך זה עובד ונראה תעשה את זה עכשיו במסך שלך ותראה אם זה מוצא חן בעיניך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.---ניתן לשלוט גם על גודל האיקונים וגם על גודל הגופן כל אחד לחוד.

אוקיי וגם שורת ההתחל למטה במסך וכל האייקונים למטה ובתוך למשל המחשב שלי הכל אני יכול לשנות שיראה נורמלי בלי לשנות רזולוציה?!

2.רזולוציה 1900X1000 זה כמו 1600X1200?? כי אם זה מעל אני אצטרך בשביל משחקים טובים כל חצי שנה להחליף כרטיס מסך..

סך הכל זה בערך אותו רזולוציה?! (בערך)

3.אמרתם שזה תלוי בגודל הפיקסל אם אני אומר לכם איזה גודל המסך איזה רזולוציה אני שם ואיזה גודל פיקסל תוכלו להגיד לי אם זה יהיה קטן מדי או נורמלי??

ואיפה אני בכלל מגלה מה הגודל פיקסל של המסך? איפה זה רשום??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...