940BW (סמסונג) מול L1970HR (אל.ג'י.) - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

940BW (סמסונג) מול L1970HR (אל.ג'י.)

סער_שי

Recommended Posts

ובכן?

מצד אחד אני רוצה מסך רחב. מצד שני מאוד אכפת לי מזמן התגובה. מצד אחד המליצו לי בחום על ה-, מצד שני כולם מתלהבים מהסמסונג.

לפי הנתונים היבשים - יותר טוב. 2MS במקום 4 של , בנוסף לניגודיות המדהימה - 1:1600 שאם אני לא טועה לסמסונג יש חצי. מצד שני אני מאוד חושק במסך רחב.

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה חשוב לך כל כך מסך רחב וזמן תגובה? זה קצת מתנגד אחד לשני, מסך רחב- בד"כ לצפייה בסרטים בפורמט 16:9 על כל המסך, זמן תגובה מינימלי- משחקים (אבל מסך רחב פחות מומלץ למשחקים...).

אני אישית בעל 1970HR ואני ממש אוהב אותו! אין גוסטינג בכלל במשחקים. האיכות מעולה גם בצפייה בסרטים, גם בעריכת ותלת-מימד, גם במשחקים וגם בגלישה באינטרנט ובקריאת טקסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתנגד? למה? אני צריך את המסך גם למשחקים, גם לסרטים וגם לגרפיקה. זמן התגובה חשוב לי כי אני מבחין מאוד בזה. יש לי MAG עם 8MS וזה פשוט בלתי נסבל, אז אני לא רוצה שוב פעם להתאכזב.

לפי מה שהבנתי ההבדל בין המסכים הוא 200 שקל ולא 500. זה גם משהו, אגב.

לגבי המסך הרחב - אני יודע שבמשחקים זה יהיה קצת בעייתי אבל פחות אכפת לי. הוא פשוט יותר מגניב, אין לי דרך אחרת לנסח את זה. הוא יהיה לי מצויין לסרטים, וגם למשחקי קונסולה שאני אחבר אליו בעתיד.

אני שמח שאתה מרוצה מה-. כולם מאוד מתלהבים ממנו ואני כמעט משוכנע שאני אקח אותו. אבל אני עדיין מתלבט אז אם למישהו יש מה להוסיף או איך לשנות את דעתי - הוא מוזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הMS המוצהר לא בהכרח נכון.לי יש 12MS ואין מריחות בכלל.

בקשר להתלבטות,ה מתחיל ב2000,ה ב1600 ככה שזה 400 שקל הבדל ולא 200.

אם אתה חובב ויש לך כרטיס מסך חזק שיתמוך בזרלוציות גבוהות,לך על הרחב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתנגד? למה? אני צריך את המסך גם למשחקים, גם לסרטים וגם לגרפיקה. זמן התגובה חשוב לי כי אני מבחין מאוד בזה. יש לי MAG עם 8MS וזה פשוט בלתי נסבל, אז אני לא רוצה שוב פעם להתאכזב.

לפי מה שהבנתי ההבדל בין המסכים הוא 200 שקל ולא 500. זה גם משהו, אגב.

לגבי המסך הרחב - אני יודע שבמשחקים זה יהיה קצת בעייתי אבל פחות אכפת לי. הוא פשוט יותר מגניב, אין לי דרך אחרת לנסח את זה. הוא יהיה לי מצויין לסרטים, וגם למשחקי קונסולה שאני אחבר אליו בעתיד.

אני שמח שאתה מרוצה מה-. כולם מאוד מתלהבים ממנו ואני כמעט משוכנע שאני אקח אותו. אבל אני עדיין מתלבט אז אם למישהו יש מה להוסיף או איך לשנות את דעתי - הוא מוזמן.

מה בעייתי במשחקים במסך רחב? ולא מספיק 4MS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדגם הזה ב-1,600? איפה? וואלה, לא רע בכלל. והוא 4MS, נכון? למישהו יש אותו ויכול להעיד שאין מריחות?

כן, אני יכול להבחין בהבדלים וזה מטריף אותי. אני יודע שלא כל 8MS הוא אותו דבר כי חברות מודדות אחרת. בגלל זה אני כאן ואני שואל מה דעתכם. אם ההפרש הוא 400 ש"ח אז אולי בכל זאת כדאי לי את הסמסונג. אני רק מקווה, שוב, שבאמת אין מריחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר.המסכים שונים זה מזה.אמרתי לך שהרחב מתאים מאוד לסרטים ומשחקים ואת זה כל אחד יגיד לך.בנוסף,יש הפרש של מינימום 400 שקלים ביניהם ככה שגם פה אין מה להשוות.תיקח מסך שדומה במחיר ל ותשווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...