ערביי ישראל: לגמור על נסראללה (מטח רקטות כבד על חיפה היה היום,3 הרוגים) - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ערביי ישראל: לגמור על נסראללה (מטח רקטות כבד על חיפה היה היום,3 הרוגים)

Rhx

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה צריך יותר מזה בשביל למחוק את כל הערים שמהן נורות הקטיושות?! תגידו מה צריך יותר?!

להיכנס בהם פעם אחת כמו שצריך וזהו! אני לא מבין בשביל מה אנחנו צריכים לשמוע על דברים כאלה כל פעם מחדש!

אזור שממנו יודעים שנורות קטיושות צריך התראה של שלושה ימים לפני - "חבר'ה אנחנו הולכים למחוק לכם את הכפר הזה מעל פני האדמה, אם אתם רוצים לחיות תעופו משם כיבינימאט!" ואחרי שלושה ימים פשוט להעלים את המקום!!!

אם היינו פועלים ככה מההתחלה הם לא היו מגיעים אפילו לחיפה! פשוט טמטום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין, הטילים שנופלים על חיפה מגיעים מצור, עוד מעט חודש, למה לעזאזל לא משטיחים את צור??? עם כל הכבוד לקריית שמונה וליישובים אחרים חיפה היא עיר ענקית ואסטרטגית.... מה הולך פה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון!, זה בלתי נסבל החרא הזה כבר.

מצור כל הפגזים על חיפה באים למה באמת צה'ל לא הורס הכול בלי רחמים?

רק שיפגיזו את תחנת הכוח בחדרה או את תל אביב וימותו מאות אנשים יעשו משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. קריית שמונה חוטפת פי אלף ממה שחיפה.

2. יש הרבה פצועים כי בחיפה שאננים, אני רואה מהחלון אנשים באזעקות שמתחיל לפני שאני נכנס לחדר מוגן פשוט ממשיכים במה שהם עושים, מכוניות ממשיכות לסוע כאילו כלום.

3. בעיר בתחתית והדר אין מקלטים ואלו שכונות "עניות" יותר וזה משפיע על הנפגעיעם וההרוגים.

באמת אתה גועל נפש, חיפה עיר של דו קיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אתה פשוט אפס, אז מה אם זה נפל בשכונה ערבית? זה אומר שאתה צריך לשמוח? מה הם לא בני אדם?

גועל-נפש..

שמע שמע שמע בקיצור אני שם זין עלייך ולא אכפת לי שישההו אותי ימעפן אחד שמלאני מסריח מה אתה מבין ביכלל אתה היית בצבא? אתה חי עם ערבים יא מטומטם

הלוואי כל הערבים בעולם ימותו הייתי עושה עלייהם שואה כמו אטלר...

אתה כל כך עצבנת אותי שהידיים שלי רועדות... אני כל כך שונא אנשים כמוך

כמו רבין טוב שהשב"כ רצח אותו בדם קר. שמאלי הלוואי שהיו שמים אותך בידיים שלהם קצת היית מבין מה זה שנאה שיש להם ליהודים

וווואייאייויאיאי אתה לא יודע מה עשית לי עכשיו בגוף יאללה אתה לא מבין אפילו עדיף שתסתום את הפה שלך טיפש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...