האם מסך הLCD של סוני S51 יכול להתחבר ל-PowerMac G4? - עמוד 3 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם מסך הLCD של סוני S51 יכול להתחבר ל-PowerMac G4?

mandark

Recommended Posts

המשל שלך לא נכון. כי זה לא נעלים. שומר על ערכו, עובדה, המחירון של מחשב G4, 550 מה"צ עומד על כ900 דולר.

פרוג צודק, היו דברים מעולם, ואני מתנצל.

הוא לא מתאים לרזלוציות שונות. הוא עובד ב1280*1024. נקודה. ברזולוציות אחרות הוא נראה קטסטרופה, כמעט.

ההבדל בין הPowerMac לe/iMac, הוא רק המעבד. לפאואר , יש עוד אחד. לעומת זאת, הeMac, נותן לך קצת פחות מעבד, אבל מסך, וחסכון עצום. שידרוגיות? כרטיס מסך ומעבד. (כרטיסי המסך לא זמינים כרגע. אבל לדעתי האישית זה ישתנה), תענה לי על שאלה לא צינית, ולא מלגלגת. עבדת פעם עם מק? אתה מכיר אותו מלבד תמונות? אתה באמת עובד בכזו רמה בפוטושופ שמצריכה שני מעבדים? אתה באמת מוכן לבזבז על LCD, לעומת CRT בכמעט חצי מהמחיר, שנותן לך הרבה הרבה יותר?

ההבדל בין הeMac לiMac, הוא מאוד פשוט. מסך וזהו. לשניהם מסך מעולה, אצל האיימק הוא LCD, אצל האימק הוא CRT. סוף פסוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עבדתי עם Power Book בן חמש\שש שנים. מאוד נהנתי לעבוד עליו והתאהבתי במערכת ההפעלה. אני לא מקצוען בפוטושופ אבל אני משתמש בתוכנה כל הזמן ואני מגדיר את עצמי כבינוני בה, אני שולט בה היטב. אני לא יודע אם אני באמת צריך שני אבל המחשב הזה יהיה אצלי מספר שנים ואני חושב שבעתיד אני אזדקק לשני המעבדים. ו, אני באמת מוכן "לבזבז" או יותר נכון להשקיע במסך LCD טוב.

ד"א קניתי הבוקר את המק עם המסך שציינתי מספר הודעות אחורה.

תודה רבה רבה על העזרה, למרות שבסוף הלכתי עם מה שחשבתי מלכתחילה ולא עם מה שאמרו לי..

אני מבטיח לכתוב כשהמק יגיע ביקורת מקיפה עליו.

איל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם אני באמת צריך שני אבל המחשב הזה יהיה אצלי מספר שנים ואני חושב שבעתיד אני אזדקק לשני המעבדים. ו, אני באמת מוכן "לבזבז" או יותר נכון להשקיע במסך LCD טוב.

כל זמן שלא מפריע לך שלמסך LCD יש בעצם רק רזולוציה אחת, ולא מפריע לך שהוא קטן יותר, ולא מפריע לך שהוא לא מתאים למשחקים, ולא מפריע לך שעשויים להיות בו מספר פיקסלים מתים ...כל זמן שזה המצב, אני בטוח שתהנה לעבוד איתו ;)

ריבוי זה כמעט תמיד פתרון לא מצלח למשתמשי דסקטופ. השיפור כמעט אף פעם לא מתקרב למה שתאורתית אפשרי (בעיקר בגלל אימפלמנטציות לא מוצלחות של multithreading בתוכנות עצמן, אבל גם מסיבות אחרות).

המקרה של מאוד מזכיר את 3dfx וה-v5 כפול המעבדים. בשני המקרים מדובר בחברות שהגיעו לשוקת שבורה (מבחינת יכולת טכנולוגית) ולא הייתה להן ברירה אלא להוסיף מעבד ולקוות שהלקוחות "ייקנו" את הבלוף.

SMP נראה יפה על הנייר (ויש מצבים שגם בשטח) אבל בד"כ השיפור בביצועים קטן למדי, ומעבד בודד מהיר יותר מספק פתרון כולל טוב בהרבה.

ד"א קניתי הבוקר את המק עם המסך שציינתי מספר הודעות אחורה.

תתחדש! אני בטוח שתהנה ממנו מאוד (בתנאי שתשאיר גם את ה- שלך, אחרת יהיה לך קשה מאוד להמשיך להשתתף כאן ולבצע דברים בסיסיים אחרים...)

אני מבטיח לכתוב כשהמק יגיע ביקורת מקיפה עליו.

זאת סיבה נוספת להשאיר את ה-...

אגב, אולי תפנה לאחר ממנהלי האתר עם הביקורת? אם היא תהיה מפורטת ומעניינת מספיק, יהיה כדאי לפרסם אותה באתר במקום בפורום.

ואל תשכח לצרף תמונות מסך נחמדות, בפעם האחרונה שעשיתי זאת התוצאה נראתה יותר כהקנטה כלפי אפל ו- zealots מאשר כתצוגת תכלית של ממש (כמה טיפוסי בשבילי ;)).

יהיה נחמד מאוד אם תנסה לעשות remake מוצלח יותר לתמונת המסך בתגובה #1 בדיון ההוא (HWzone בתוך תחת Aqua).

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...