מספר שאלות לגביי ה-PowerMac G4 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מספר שאלות לגביי ה-PowerMac G4

mandark

Recommended Posts

רציתי לשאול האם הדגם הזול מבין השלושה המוצעים ע"י ידע כולל את הדברים הבאים:

- כרטיס רשת

- כרטיס עם in\out

- רמקולים

אם הדגם אינו כולל את הפריטים הללו אשמח לקבל מחירים לגביהם.

בתודה מראש,

איל כהן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל כרטיסי הרשת של המק הם OB, הם כולם מגיעים עם כרטיסי מסך טובים, ורמקולים יעלו לך עוד קצת. (לצערי ידע לא מאפשרת, בניגוד לאפל, התאמה אישית של המפרט, דואל 1G, עם סופר דרייב, צורב ועוד קצת ... יאמי.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לשאול האם הדגם הזול מבין השלושה המוצעים ע"י ידע כולל את הדברים הבאים:

- כרטיס רשת

מובנה על כל . בדגמים היותר יקרים יש תמיכה ב-10/100/1000 (לא שיש הרבה תועלת ב-gigabit ethernet).

- כרטיס עם in\out

ה-Video In מתבצע דרך FireWire, לא דרך SVHS כמו שאתה מכיר מרוב כרטיסי המסך ב- שכוללים כניסת ווידאו.

- רמקולים

ה-G4 מגיע עם פצפון וחשוף שמובנה בקידמת המארז ורק מחכה שאיזה ילד ינקב אותו עם האצבע.

הוא אמנם עולה על הרמקול הפנימי שיש במארז ממוצע, אבל זה המקסימום שאפשר להגיד עליו.

עדיף לחבר את המק למגבר ורמקולים חיצוניים, ואין שום סיבה לקנות דווקא משהו מידע. כל מערכת סטריאו תתאים.

אם הדגם אינו כולל את הפריטים הללו אשמח לקבל מחירים לגביהם.

נסחפת לגמרי... זה פורום באתר חומרה.

HWzone עדיין לא דילרים של , אבל אם יהיה איזשהו שינוי אני בטוח שיעשו לך מחיר טוב ;)

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תתפוס אותי במילה, אבל כמדומני יש לו הגנת סיליקון כזאת או אחרת. אני חברתי את המק שלי למגבר ישן ורמקולים ישנים ששכבו אצלי, וזה נשמע מצוין. (הרי רוב קוני הפאואר יכולים להרשות לעצמם מגבר פשוט וזוג ... לא?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...