ת'רד של המלצות סימולטורי מטוסים - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד של המלצות סימולטורי מטוסים

Coca Cola

Recommended Posts

אני מבקש מכולם לא להגיב לו על מנת שלא ינעלו לי את הת'רד, תודה.

פיזיקה לא יודע אבל האוויוניקה טובה מאוד, יש לי פה את המקורי שקניתי ב50 ש"ח לפני כמה שנים, זה מגיע עם ספר של איזה 500 עמוד על כל התמרונים ושימוש במערכות האוויוניקה, מושקע מאוד.

כן יש לי manual רציני שלו חח הרבה חומר קריאה (אצלי זה דווקא 700 עמודים (PDF - אם תרצה תגיד לי) שזה טוב, זה כבר נותן מראה של משחק איכותי)

אגב, ראיתי שיש לו MP, אז אם אתה רוצה אפשר לשחק יחד, אני לא יודע איך זה שם, COOP או PVP אבל זה לא משנה =] יותר נחמד מאשר סתם סינגל :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחחח עברו שנים מאז שישבתי על המדריך וניסיתי את כל המערכות בסימולטור הזה, עכשיו אני פה בלי גויסטיק אז אין שום סיכוי לשחק בזה :-\, בכל מיקרה אני מציכ לך להתסכל בPDF כדי לראות את ההשקעה מערכות אוויוניקה, זה באמת מדהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חתיכת רוסי מטומטם

קודם למד איך להטיס ססנה 172 ואח"כ תתקדם

אף אחד בקורס טיס ישר הולך ללמוד להטיס F16...

רוסי טמבל .. רק מהחלום הטיפשי שלך... הדבר היחידי שתעשה בצבא זה להיות במג"ב עם שאר החברים שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חתיכת רוסי מטומטם

רוסי טמבל .. רק מהחלום הטיפשי שלך... הדבר היחידי שתעשה בצבא זה להיות במג"ב עם שאר החברים שלך

לך מכאן אתה לא רצוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח לול קישטהה :lol:

מזכיר לי קטע באריזה משפחתית שאומרים לסטיב:

go home go home go home!

והוא אומר

i dont have to take this,im going home.

יש לי ג'וייסטיק ישןן ישןןןן ויש לו איזה חיבור מוזר כמו של מסך

לאיפה לעזאזל אני מחבר את זה? O_O

שמעתי שהשליטה בסימולטור של מייקרוסופט פשוט קשה,האם זה באמת כך? כי אני לא שיחקתי בהרבה סימולטורים..ואם כן תמיד סיימתי בתוך האדמה \=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי גם גו'יסטיק חדש גם של לוג'יטק http://www.logitech.com/index.cfm/products/details/IL/EN,CRID=2221,CONTENTID=6954

ומכל המשחקים ששיחקתי הכי טוב היה LOCK ON אבל אם אתה ממש רוצה איך לללמוד לטוס רצוי שתעשה את האימונים ב- Flight Simulator 2004

וגם אני מת ליהיות טייס בחיל האויר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חתיכת רוסי מטומטם

גזענות לא אצלינו!

ביי ביי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח לול קישטהה :lol:

מזכיר לי קטע באריזה משפחתית שאומרים לסטיב:

go home go home go home!

והוא אומר

i dont have to take this,im going home.

שמעתי שהשליטה בסימולטור של מייקרוסופט פשוט קשה,האם זה באמת כך? כי אני לא שיחקתי בהרבה סימולטורים..ואם כן תמיד סיימתי בתוך האדמה \=

אני מניח שאתה מתכוון למחבר RS232, זה חיבור סריאלי ישן שכבר לא משתמשים בו היום (כמעט), אין לך ברירה, או לקנות מתאם RS232- שזה עולה בערך 100 שקל או לקנות ג'ויסטיק חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש אחד ישן מקורי של כוכב כחול...ויש לו אותו חיבור מוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נקרא game port, חיבור ישן מאוד, פעם הוא היה בכרטיסי קול מעפנים כאלו.

הFS של מייקרוסופט לטעמי הכי טוב, אבל עוד פעם, הוא רק למשוגעים לדבר (סימולטור אזרחי ללא שום אלמנט צבאי או משימות, בFSX צפוי להופיע דבר כזה), וכאלה שמוכנים לשבת שעות - ללמוד ולהנות אחר כך (אגב, לא חייבים ללמוד מהסימולטור עצמו, אם כי זה מומלץ, יש קהילות של מאות ואלפי משתמשים בארץ ועשרות אלפים אם לא יותר בעולם, כולל אלפי תוספים צד שלישי, שמעשירים את החוויה, בדיפולט הסימולטור ככה).

אגב, הוא דורש מחשב מפלצת - מעבד, וכרטיס מסך (עם כל התוספים של א"י, ויש המון, בהמראה מבן גוריון על X1900XT ו965EE הוא מגמגם על 25 FPS).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...