ת'רד של המלצות סימולטורי מטוסים - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד של המלצות סימולטורי מטוסים

Coca Cola

Recommended Posts

(אם המנהל ירצה לנעוץ את הת'רד אני אשמח לערוך את ההודעה הראשית כך שזה יהיה יותר פורמלי ויעסוק במשחקים עצמם ופחות בי)

אז כך, רכשתי את המוצר הבא:

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=33_175_176_1445&products_id=10298

(אני כן הרצתי חיפוש)

בינתיים הגעתי למשחקים(איכותיים כמובן, אני לא רוצה משחק אידיוטי כמו airdogfighter, אני רוצה לשחק בג'ויסטיק) הנל:

אזרחי:

Microsoft Flight Simulator

באוקטובר השנה אמור לצאת Flight Simulator X (זה גם יהיה אזרחי? )

קרבי:

Falcon 4.0 (הגרפיקה אגב לא משהו, איך הפיזיקה? הבנתי שהיא ממש טובה, מישהו יכול לאמת מניסיון? )

Microsoft Combat Flight Simulator 3 The Battle For Europe

Pacific Fighters

Lock On: Modern Air Combat

*הערה חשובה - על מנת להגיע לרמה טובה בסימולטורים יש להתמיד, להשקיע להתאמן ורק כך ניתן להגיע לתוצאות*

פעם היה לי F-16 aggressor מקורי, זה משחק משנת 1999, הוא נחשב לאיכותי? (היה לי סטיק "ג'נרי" dexxa משהו כזה)

יש עוד המלצות לאזרחי \ קרבי?

ואני מאוד רוצה קרבי איכותי.. (אני רוצה להתאמן עד לבחינות הגיבוש לטייסים..(כן אני רוצה להיות טייס :P )

הם עוברים גם בסימולטור ממש קטלני.. :) הסימולטור הזה דומה לכדור שבסדרה "7 ימים" (שהוא חוזר 7 ימים בזמן))

טוב אני רואה טחנתי לכם את המוח די הרבה, מקווה שישאר לכם כח לענות לי :)

תודה, רומן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לגבי הקרביים, כל מה שהבאת נחשבים לסימולטורים טובים.

הFS של MS הוא סימולטור אזרחי.

קח בחשבון שאם אתה לא מכור לדבר ולא בא לך לשבת ולהשקיע שעות וימים הוא לא בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, יצא משחק חדש - Air Conflict הוא צריך להיות קרבי, השאלה שלי האם זה משחק רציני או ארקיידי כמו דוגפייטר?

עברתי מזמן את הגיל של לשחק בNFS \ דוגפייטר, אני אוהב סימולטורים איכותיים ולא ארקיידים :P אז אני מקווה שהשאלה פה מובנת חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאק, בדיוק לפני יומים שיחקתי באיזה משחק בחנות גימינג פה בג'וסטיקים האלו (הייתי דיי גרוע חחח..) אני חייב רק לציין שהג'וסטיקים האלו הם הכי נוחים וטובים שיש בתחום פשוט רמה כל כך כייף לשחק איתם :D

תתחדש על הג'וסטיקים :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה :P ;D

טימור, אולי אני אחזור לBF2, אבל רק בשביל לנסות את מזלי על המטוסים עם הסט החדש הזה 8)

-------

עריכה:

שיחקת ממש בדגם הזה? :P

------

עריכה 2:

זה לא הסט הכי טוב שיש, יש ל thrustmaster דגם בשם couger שהוא קופי ידיות של F16, הוא גם עשוי ממתכת! הבעיה שבארץ זה עולה 3200 (WTF?!?! ) בחול המחיר יותר נורמלי - 220 יורו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה :P ;D

טימור, אולי אני אחזור לBF2, אבל רק בשביל לנסות את מזלי על המטוסים עם הסט החדש הזה 8)

-------

עריכה:

שיחקת ממש בדגם הזה? :P

------

עריכה 2:

זה לא הסט הכי טוב שיש, יש ל thrustmaster דגם בשם couger שהוא קופי ידיות של F16, הוא גם עשוי ממתכת! הבעיה שבארץ זה עולה 3200 (WTF?!?! ) בחול המחיר יותר נורמלי - 220 יורו.

לא שיחקתי במתכנתי שיחקתי כמעט בטוח בזה כי אני זוכר ת'מקש FIRE כמו פה:

http://www.trustedreviews.com/images/article/page/3078full.jpg

וכמו שידעו לי נתנאל משחק גם בג'וסטיקים איכותים במטוסים בגלל זה הזבל הזה טוב (נתנאל - בלאק הוק...)

עריכה:

אם אני זוכר נכון הוא עולה בסיביות ה100 - 120 דולר קנדים שזה כפול 4....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה דעתך האישית הכנה והמלאה על הסט ששיחקת בו?

+

אני יודע מי זה נתאנל (לדעתי הוא סתם couch potato מטומטם)

+

הוא זונת מטוסים

+

מתי אתה חוזר אני צריך לדבר איתך..

עוד חצי שעה אני זז לשדה התעופה, ואז אני יום אחד בפראג ואחרי זה אני טס לארץ :D כה, הוא זונת :x וכעיקרון לא שיחקתי בהרבה ג'וסטיקים כאלו, יותר נכון זה היחיד ששיחקתי וזה פשוט מדהים :D אם יש לך גם כיסא מתאים אתה מרגיש כמו במטוס :D

הרגשה מטורפת :D כעיקרון לאוהבי הטויסות וכל מי שרוצה או חולם להיות טייס זה תהנוג אמיתי....

נ.ב. תחזור לBF2.....=] חח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה תהנה לך בפראג.. תתחבר משם חח

מתי אתה מגיע לארץ??

חוץ ממדהים יש לך עוד תיאור או אממ דעה על הג'ויסטיק? איכות שלו וכדומה (אני קראתי ביקורות זה לא קניה עיוורת פשוט אני רוצה גם אחד שבטוח אין לו אינטרס לספר שטויות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין הג'ויסטיק לא הגיע (אמור להגיע ביום ראשון-שני :P )

המשחק הזה כבר מותקן אצלי עם פאטצ' אבל עם המקלדת ועכבר אי אפשר להזיז את המטוס שם חח

בכל אופן נכנסתי כדי לראות את הגרפיקה, די גרועה, נסבלת אפשר להגיד, אם הפיזיקה תהיה טובה אז אני אוכל להתעלם מהגרפיקה, אבל זאת אני אוכל לבדוק רק כאשר יגיע הג'ויסטיק :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיזיקה לא יודע אבל האוויוניקה טובה מאוד, יש לי פה את המקורי שקניתי ב50 ש"ח לפני כמה שנים, זה מגיע עם ספר של איזה 500 עמוד על כל התמרונים ושימוש במערכות האוויוניקה, מושקע מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(אם המנהל ירצה לנעוץ את הת'רד אני אשמח לערוך את ההודעה הראשית כך שזה יהיה יותר פורמלי ויעסוק במשחקים עצמם ופחות בי)

אז כך, רכשתי את המוצר הבא:

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=33_175_176_1445&products_id=10298

(אני כן הרצתי חיפוש)

בינתיים הגעתי למשחקים(איכותיים כמובן, אני לא רוצה משחק אידיוטי כמו airdogfighter, אני רוצה לשחק בג'ויסטיק) הנל:

אזרחי:

Microsoft Flight Simulator

באוקטובר השנה אמור לצאת Flight Simulator X (זה גם יהיה אזרחי? )

קרבי:

Falcon 4.0 (הגרפיקה אגב לא משהו, איך הפיזיקה? הבנתי שהיא ממש טובה, מישהו יכול לאמת מניסיון? )

Microsoft Combat Flight Simulator 3 The Battle For Europe

Pacific Fighters

Lock On: Modern Air Combat

פעם היה לי F-16 aggressor מקורי, זה משחק משנת 1999, הוא נחשב לאיכותי? (היה לי סטיק "ג'נרי" dexxa משהו כזה)

יש עוד המלצות לאזרחי \ קרבי?

ואני מאוד רוצה קרבי איכותי.. (אני רוצה להתאמן עד לבחינות הגיבוש לטייסים..(כן אני רוצה להיות טייס :P )

הם עוברים גם בסימולטור ממש קטלני.. :) הסימולטור הזה דומה לכדור שבסדרה "7 ימים" (שהוא חוזר 7 ימים בזמן))

טוב אני רואה טחנתי לכם את המוח די הרבה, מקווה שישאר לכם כח לענות לי :)

תודה, רומן.

תמשיך לשבת מול המחשב שלך ולשחק במטוסים ווירטואלים... רחוק אתה לא תגיד..

חוץ מזה שלפי רמת הכתיבה שלך הקשר היחיד שיהיה לך עם טיס זה להטיס עפיפונים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...