מה עדיף ? 2 רמקולים קדמיים או 5 קטנים של מחשב ? - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף ? 2 רמקולים קדמיים או 5 קטנים של מחשב ?

OR007

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה רוצה בכזה כסף הגיונים עם סנטר וסאב? :nono:...

תקנה את הוידאו דרעק אם אתה רוצה...

אין משהו קצת יותר זול ?...

ד"א נראה לך שהרמקולים האלה יתאימו גם למשחקים במחשב (אפילו שהם לא נועדו לכך...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זוג MX2 עולים קצת יותר מ2000... זוג של MX1, יהיו מצוינים כאן. אבל אם יש לך 850 + 1600, מה שנותן 2450 שקל אתה יכול לקנות זוג של MX3, או משהו אחר תוצרת KEF, או יצרן טוב אחר (אינפיניטי וכו..)

וזה בלי סנטר וסאב :(

אור, במחיר שאמרת, חשבתי שהתכוונת רק לקדמיים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זוג MX2 עולים קצת יותר מ2000... זוג של MX1, יהיו מצוינים כאן. אבל אם יש לך 850 + 1600, מה שנותן 2450 שקל אתה יכול לקנות זוג של MX3, או משהו אחר תוצרת KEF, או יצרן טוב אחר (אינפיניטי וכו..)

וזה בלי סנטר וסאב :(

אור, במחיר שאמרת, חשבתי שהתכוונת רק לקדמיים....

כן באמת רציתי לקנות רק קדמיים. אבל חשבתי על בעיית המקום שלי

אז התחלתי ללכת לכיוון סטלייטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי לקנות את ה-Z-560, הם מאוד חזקים, ונחשבים די איכותיים (בסטנדרט של למחשב).

בהנחה ואני אקנה במקומם זוג Tannoy MX2 עם מגבר זה יעלה לי קצת יותר, אבל לא יהיה לי יחסית הרבה באס, ולא הרבה עוצמה, וכמו כן אני מאבד את כל ה-Surround.

האם זה שווה את האיכות הנוספת? האם הטאנוי עד כדי כך טובים יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי קשר, Z560 אלו לא רמקולים טובים. (למחשב הם נשמעים טוב, כשאתה מחבר אותם למקור הגון, אתה תרצה לשרוף אותם, יש לך מילה שלי.)

הטאנוי, יחד עם מגבר סטריאו מינימאלי טובים פי כמה אלפים מכל למחשב שנוצר איי פעם. (לא כולל מוניטורים מוגברים לאולפן.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי קשר, Z560 אלו לא רמקולים טובים. (למחשב הם נשמעים טוב, כשאתה מחבר אותם למקור הגון, אתה תרצה לשרוף אותם, יש לך מילה שלי.)

הטאנוי, יחד עם מגבר סטריאו מינימאלי טובים פי כמה אלפים מכל למחשב שנוצר איי פעם. (לא כולל מוניטורים מוגברים לאולפן.)

על איזה טאנוי אתה מדבר (MX2 או MX3)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי של מחשב הוא צעצוע ליד אמיתי(לא כולל פירלס קודה וכו').

אני מסכים איתך אבל כשמדובר בחדר קטן למחשב יכולים להיות מאד תקציבים ולהשמע טוב מאוד

הם יכולים להישמע טוב אבל הם עדיין לא מתקרבים לרמקולים "אמיתיים", שישמעו טוב יותר גם בחדר קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובקטע של הנאה מהסאונד, לדעתכם אני יותר יהנה מזוג MX2 עם מגבר זיבלי, מאשר מערכת סוראונד Z-560 4.1, עם באס פי 10 יותר חזק (ל-MX2 אין בכלל באס נמוך), ועוצמה הרבה הרבה יותר גבוה, וכמו כן סראונד (חלקי לפחות, בלי סנטר)?

לדעתי הצליל של הטאנוי יהיה לוקה, הם דורשים סאבוופר, ובטח גם מגבר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובקטע של הנאה מהסאונד, לדעתכם אני יותר יהנה מזוג MX2 עם מגבר זיבלי, מאשר מערכת סוראונד Z-560 4.1, עם באס פי 10 יותר חזק (ל-MX2 אין בכלל באס נמוך), ועוצמה הרבה הרבה יותר גבוה, וכמו כן סראונד (חלקי לפחות, בלי סנטר)?

לדעתי הצליל של הטאנוי יהיה לוקה, הם דורשים סאבוופר, ובטח גם מגבר טוב.

לדעתי Z560 נותן תמורה טובה לכסף (כל המערכת עולה כמו מגבר טוב-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...