המשחקים ה"מבטיחים" של 2007 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המשחקים ה"מבטיחים" של 2007

ranran

Recommended Posts

מה אתם אומרים על המשחקים ב2007

לפי מה שהבנתי השינוי הראשי יהיה סביבה הריסה וזזה לגמרי..

המשחק שאני חושב יהיה ההבטחה הגדולה זה CRYSIS

אחריו לדעתי יהיה גם משהו גדול הוא COMPANY OF HEROeS

(אם אתם לא מכירים כאן יש תמונות וכל מיני דברים http://planetcoh.gamespy.com/)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש רק משחק אחד שעשוי להיות מעניין והוא ספור

משחק נסף שעשוי לצאת טוב (אבל איבדתי את האמון במפתחים שלו זה Mass Effect

כל השאר, הם התקדמות רגילה, לא מצפה לאף משחק במיוחד (חוץ מהיילו 3, אבל זה טוב נו.. כי זה היילו, המשחק פשוט יוצר הילת הייפ סביבו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה אוהב טום קלנסי אתה חייב לנסות מטל גיר סוליד

שדרך אגב אמור להיות אחד המשחקים הטובים שייצאו לPS3

אם משהו ראה תטריילר של MGS4 פשוט חיה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי (ממה שאני יודע עכשיו) הם:

Battlefield 2142

call of tuty 3/4

Crysis

CryTek

UT 2007

4(הוא יהיה עם גרפיקה טבה, לא עם גרפיקה ירודה כמו בקודמים)

NFS: carbon (לאוהבי משחקי המכוניות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי אחד המשחקים היותר מבטיחים שיצאו ב2007 זה הייה ALAN WAKE מהיוצרים של MAX PAYNE, יש לו גרפיקה ממש שולטת ועלילה ממש מרתקת כמו סרט אימה משהו עצבני...

התמונות הן מ- 360

מקווה אבל שהגרפיקה תהייה אותו דבר פחות או יותר.

תקראו זה מהאתר FREAK.ORG.IL

חברת Remedy הפינית, אשר הביאה לנו את השוטר הסגנוני והמושקע Max Payne, עובדת על Alan Wake - משחק פעולה רחב ממדים שאפתני וסגנוני גם הוא. הפעם, עם משחקיות המשלבת שוטר עם אלמנטים של Silent Hill ו-, אנו משחקים את אלן - סופר אימה אמריקאי צעיר אשר מתחיל לסבול מנדודי שינה קשים לאחר שארוסתו נעלמת. בעצת הפסיכולוג הצמוד שלו הוא נודד לעיירה קטנה ומבודדת בוושינגטון, בצפון ארצות הברית על מנת לקבל יעוץ אישי מפסיכולוגית צעירה שם... אשר מתגלה כזהה לחלוטין לארוסתו. אלן מתחיל לסבול מסיוטים... והמציאות מתערבבת עם החלומות, והעולם מתפרק סביבו.

Alan Wake הוא משחק פעולה פסיכולוגי, עם אלמנטים קשים של אימה - משחק של השרדות, של שימוש יצירתי בסביבה, של הבנת העלילה ומציאת דרכים להתגבר על היריב. היצורים המסויטים המחפשים את אלן יוצאים אך ורק בלילה - הם ההפך מהאור, כוחו של אלן, והדרך היחידה להרוג את המפלצות. המשחק מבטיח לא מעט תפניות עלילתיות מרתקות, ובוודאי נזכה לתככים, פארנויות, תיאוריות קונספירציה והרבה מאוד מחקרים לתוך הנפש והעל-טבעי. הכל יתרחש סביב העיירה הקטנה, עם הדמויות הסגנוניות בתוכה, אשר יתקשרו איתכם ויפעלו בצורה דינמית.

המשחק מרהיב ביופיו, פתוח וחופשי. קילומטרים על קילומטרים נוצרו בתיאור מדוקדק, ואלן יוכל לטייל באזור הזה בחופשיות במשחקיות המשלבת גם נהיגה ומשימות צדדיות, וכמובן הרבה מאוד דברים שניתן לגלות. עם מנוע פיזיקלי מושקע ומנוע מיוחד לתאורה ואפקטים של מזג אוויר, זה משחק שמרגיש חי ונושם בצורה שאף משחק עוד לא עשה לפניו. כאשר השמש עולה באיטיות על פני השמיים היא יוצרת זריחות מדהימות, וכל התאורה במשחק - כולל מקור התאורה מהשמש, הירח והכוכבים, משתנה ומטילה צללים באופן דינמי, כולל דיוק ריאליסטי להפליא בצבעים. משחק חכם, חי ונושם, אשר יעסיק אתכם שעות רבות ויכניס אותכם לתעלומה סביב אלן וויק.

screen4.jpg

Alan_Wake_013.jpg

alanwakee3-2006-pic5.jpg

179621_full.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בראש ובראשונה זה ברור ש --- CRYSIS אין מה לעשות משחק שהולך להיות אחד החזקים ...

אחרי זה לפי דעתי בן זונה של משחק באמת כמו שמישהו אמר פה .. SP-DOUBLE AGENT

CHAOS THEORY היה בן זונה של דבר קניתי את האורגינל עברתי נהניתי לאללה .. !!!!

ואחרי זה S.T.A.L.K.E.R גם הולך להיות משו משו חזק ..

זהו לפי דעתי המשחקים הכי רציניים שצריכים לצאת אם גרפיקה ואם כל מה שצריך מסביב .. !!

:xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין שרוב המשחקים שהביאו כאן הם FPS למיניהם(למעט Spore), אז נכון יצאו כמה עם גרפיקה מדהימה אבל לא יודע אם חוץ מזה יהיה כל כך מה לחדש.

דווקא משחק שאני ממש מחכה לו הוא Supreme Commander, לא יודע אם הוא מתכוון לחדש יותר מדי, הוא פשוט לוקח משחק אסטרטגיה רגיל והופך אותו למימדים מפלצתיים, שדה קרב פשוט עצום, זה אמור להיות חדשני ומעניין, מקווה שיצדיק את ההייפ.

כמובן אני מחכה לSC החדש, קרייסיס וכל שאר המשחקים עם ההייפ הגדול, אבל אני חושב שבגדול זאת תהיה שנה הרבה יותר מבטיחה דווקא לקונסולות.(ואם השעה לא היתה כזו הייתי מפרט גם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...