עזרה דחופה, צריך לחלץ מידע מכונן קשיח עניין קריטי!! - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה דחופה, צריך לחלץ מידע מכונן קשיח עניין קריטי!!

IDAN AMRAM

Recommended Posts

שלום לכולם, אני צריך עזרה דחופה...

יש לי כלשהו שהמחשב שלו שבק חיים (הכונן תקין) על הכונן הזה יש חומר קריטי שאני חייב לחלץ

ניסיתי לחבר את הכונן למחשב שלי אבל אין לי גישה אליו.. אני יודע שבדרך כלל צריך לפרמט כונן לפני שהמחשב יכול להשתמש בו אבל נתקעתי בלי אפשרות כזו

אני חייב לחלץ את מה שכתוב שם או אפילו חלק מהחומר שם...

אני מוכן לקבל כל עצה... אני ממש תקוע... יש על הכונן מסד נתונים שחייב להינצל... יש דרך לעקוף את החסימה של המחשב ולחבר את הכונן רק כדי לשלוף את החומר לכונן השני אצלי?

תודה מראש!! (כבר אמרתי שזה דחוף וקריטי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחברים לחיבור פנוי

ובודקים בביוס אם הוא הופיע,

אם לא מוודאים שהג'מפרים מסודרים נכון, יענו מאסטר וסלייב,

אם הוא מופיע בביוס ולא בוינדוס, תכנס לניהול המחשב, ניהול דיסקים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סידרתי את הג'מפרים כמו שצריך.... וכשהווינדוס עולה אני פותח את המחשב שלי ואני רואה את הכונן אבל שאני מנסה להיכנס אליו הוא רושם שאין גישה...

אני יודע שהכונן תקין.. כי אין סיבה שלא... המחשב שהיה מחובר לו בהתחלה הפסיק להיות בשימוש בגלל שהייתה לו בעיה מאוד מוזרה בביוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לרעשים בHD אי אפשר לתקן, זאת תקלה פיזית בכונן.

בקשר לבעיה שלך, נראה כמו HDD תקין אבל עם מאסטר בוט פגום או משו...

כלומר פירמוט יציל אותו

אבל אל תפרמט, חכה למישהו שאולי יוכל לעזור לך יותר ממני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לעזור לך ...

1) אתה חייב לוהריד ONE ...מנדריווה אבל!

2) אם יש דרך לגשת לכונן אזה רוב הסיכוי שזה אפשרי דרך זה!

3) כל פעם שדפקתי את המחשב (זה קורה פעמים ב חודש) אני היצלחתי להחזיר את כל המידע (גם אם יש BAD SECTOR)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

זה כבר התחלה של משהו.... אבל בוא ניכנס יותר לעומק... אני צריך להוריד את מערכת ההפעלה one ודרך שם לנסות לפתוח את הכונן? (אני לא כל כך מתמצא בלינוקס)

אם לא תהיה לי ברירה אני אעשה את זה... אבל אם מישהו מכיר שיטה יותר קלה אני אשמח לשמוע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...