QUAKE 4 או F.E.A.R או Half-Life 2? - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

QUAKE 4 או F.E.A.R או Half-Life 2?

davidcohen

איזה משחק יותר טוב?  

1312 הצבעות

1. 1. איזה משחק יותר טוב?

Recommended Posts

אוקיי אז אולי לא שמת לב למילים ואותיות

"המשחק עד הנקודה של המפלצות היה מהיר קצבי"

מאז והלאה המשחק הדרדר , והיו שלבים משעממים

התדרדר???

אחרי SAND TRAPS יש כמה פרקים שהם בערך השלבים הכי טובים שהיו במשחק פעולה אי פעם!!! [sANDTRAPS זה שני פרקים אחרי פרק ה"אימה"-WE DONT GO TRHOUGH RAVENHOLM]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

התדרדר???

אחרי SAND TRAPS יש כמה פרקים שהם בערך השלבים הכי טובים שהיו במשחק פעולה אי פעם!!! [sANDTRAPS זה שני פרקים אחרי פרק ה"אימה"-WE DONT GO TRHOUGH RAVENHOLM]

כנראה שאף אחד לא הבין את מה שאמרתי , מה שאני אמרתי מההתחלה

זה שלא אהבתי את השינוי באווירה לאותו שלב ! מה עשית מכל המשחק משעמם ?!

השלב של ravenholm הוא איטי לעומת הקצב המהיר של המשחק שהיה לפניו ! זהו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא שיחקת בHL הראשון... ואם אתה לא מכור של HL - אז אתה מן הסתם לא רואה את הציניות בשלב הזה...

כל הקטע עם father greggory...

יש עוד קטע לקראת סוף השלב ברגע שאתה נפרד ממנו....הוא צוחק צחוק מפחיד - זה הציניות - זה חלק מהגאונות של valve

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה באמת שלב הזוי ומצחיק...,מעין ספינאוף לכל סדרת משחקי HL....אני אישית שנאתי את השלב,אבל בפעם השניה ששיחקתי בו ממש נהניתי...

עכשיו אני ניטרלי לגביו-זה שלב שממש שונה מאווירת כל המשחק,מעין חלון שבו יש למשחק אופי אחר,וזה דווקא נחמד...בייחוד שאחרי שאתה יוצא מרייבנהולם אתה ישר "נזרק" בחזרה למציאות של HL2....מעין קונטרס ממש יפה [בייחוד המיקום אחרי רייבנהולם-פסי הרכבת ההרוסים,עם הצלפים ובשעת זריחה...ככה שהכל מרגיש כמו איזה אזור דמדומים]

היה נסיון לשחזר קונטרס דומה בHL2:EPISODE1 אחרי כל הפרק של LOW LIFE שאתה נמצא מתחת לאדמה באזורים חשוכים לחלוטין ומלאים בזומבים וזוועות אחרות-מיד אחריו אתה עולה במעלית בחזרה למעלה,אל הלחימה בעיר...אבל בניגוד לHL2 שבו מיד אחרי שאתה רואה את קצה המנהרה עם האור ואתה מרגיש מעין "הקלה" שאתה סוף סוף עוזב את המקום המחורבן,רק כדי לגלות שהגעת בחזרה למציאות המבאסת של המשחק,בHL2: E1 אתה כבר מרגיש מחובר למציאות של המשחק מתחת לאדמה,והחזרה אל האור לא עושה את אותו האימפקט כמו במשחק הראשון....מה גם שכל חלקי הלחימה בעיר היו די מאכזבים [בייחוד ביחס לפרקים כמו FOLLOW FREEMAN מHL2...]...אווירת הנזק בעיר היא לא מספיק דומיננטית והלחימה מרגישה מוטשת מדי [אם כי יכול להיות שזה מה שהם רצו לעשות,אבל זה לא קלע להם במיוחד]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא שיחקת בHL הראשון... ואם אתה לא מכור של HL - אז אתה מן הסתם לא רואה את הציניות בשלב הזה...

כל הקטע עם father greggory...

יש עוד קטע לקראת סוף השלב ברגע שאתה נפרד ממנו....הוא צוחק צחוק מפחיד - זה הציניות - זה חלק מהגאונות של valve

לא יודע לא שיחקתי ב hl הראשון ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע HL2 משחק חרא! בדיוק כמו הראשון אבל עם גרפיקה חרא! לך על FEAR כי יש לו באמת עלילה לשם שינוי, וגרפיקה טובה, ומשחקיות לא מחורבנת כמו של HL2.

בואנה מה אתה מגזים ? hl2 משחק מעולה , רק שלפי דעתי f.e.a.r יותר מעולה.

דרך אגב , מי מצביע ל quake 4?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע HL2 משחק חרא! בדיוק כמו הראשון אבל עם גרפיקה חרא! לך על FEAR כי יש לו באמת עלילה לשם שינוי, וגרפיקה טובה, ומשחקיות לא מחורבנת כמו של HL2.

אתה קורא לעצמך אחרי מה שאמרת עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את Q4 לא אהבתי.. אני לא אוהב משחקים אפלים כאלה.. ממש לא אהבתי..

FEAR לא יצא לי לשחק, ואני לא ממש אוהב משחקי אימה (טוב, תקראו לי פחדן :P)

HL, יצא לי לשח בדמו (השלב הראשון והשביעי, הזה עם RAVENHOLM, שלב מוזר משהו, לא הסתדר לי עם השניים וחצי פרקים הראשונים ששיחקתי בHL2 של אח שלי, ומחק אותם בינתיים), חשוך מידי, ואני לא אוהב משחקים שמתבצעים בחושך. אבל אם אתה צודקים, אז הוא בין היחידים שמתקיימים בחושך. בכל אופן, מאוד נהניתי לשחק בו ולצפות באח שלי משחק בו.

הבחירה שלי - HL2

dragonflare:

אין לי בעיה עם ששיחקו ולא אהבו את HL2, לכל אחד מותר לא לאהוב משחק.

אבל ככה להכפיש משחק גדול כמו HL2, ועוד לומר שאין לו עלילה, וגרפיקה מחורבנת (להזכירך, המשחק יצא ב2004 אז תשווה למשחקים של אז, ולא לשכוח שעד היום יש משחקים שמבוססים על סורס) זו באמת טיפשות, לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא אוהב לשחק במשחקים מפחידים כמו או CODNEMD ( או איך שלא יקראו לזה ).

אבל לא כל משחק שיש בו מפלצות הוא מפחיד, וגם אם הם מנסים להפחיד זה לא תמיד מצליח להם ( ליוצרים ), ןיש משחקים שהם בכלל לא אמורים להפחיד, ו- QUAKE 4 בכלל לא מפחיד, הוא מצחיק- להרוג מלא מפלצות מטומטמות עם נשקים יותר גדולים מהבית שלי :lol:

ו- HL2 זה משחק גדול, ולא כלכך מפחיד, אולי רק השלב בעיר הנטושה הזאת, אבל יש משחקים שהם כלכך טובים, שהם שווים שתשחק בהם גם אם הם קצת מפחידים או שיש בהם קטעים מפחידים.

ולדוגמא FEAR הוא משחד מפחיד מאוד, אבל המשחק עצמו ענק, ואם תשכחו רגע מהילדה המפחידה, הגרפיקה שלו ענקית, וגם המשחקיות עצמה פשוט מצוינת, אתה כאילו מרגיש את ההדף של כל כדור שאתה יורה, ואני לא יכולתי שלא לשחק במשחק מרוב שהוא ענק, בהתחלה הייתי צריך מישהו שיהיה איתי כשאני משחק :smile1: אבל אחרכך את זורם וזה משחק ענק!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי FEAR הוא ביכלל לא מפחיד וגם Condemned הם ביכלל לא משחקים מפחידים אבל הם מהנים מאוד וגרפיקה מדהימה

רוצים משחק מפחיד ? שחקו בCall of Cthulhu

ואני מבטיח שלא תוכלו לישון בלילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...