QUAKE 4 או F.E.A.R או Half-Life 2? - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

QUAKE 4 או F.E.A.R או Half-Life 2?

davidcohen

איזה משחק יותר טוב?  

1312 הצבעות

1. 1. איזה משחק יותר טוב?

Recommended Posts

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני הצבעתי ב- FEAR, אבלעכשיו כשאני חושב על זה, HL2 משחק ענק, ואני לא יודעעלמה להמליץ לך.

ב-FEAR הגרפיקה הרבה יותר טובה, ואתה נלחם נגד שיבוטים שנראים כמו חיילים רגילים, ויש את הילדה שמפחידה אותך בכל מני חלקים במשחק.

ב-HL2, אתה נלחם נגד חיילים, ונגד מפלצות כאלה, יש ב- HL2 כל מני שטויות שאין ב-FEAR כמו רכבים הרבה יותר נשקים ודברים מגניבים וחמודים.

זה תלוי בך, FEAR זהמשחק יותר רציני בלי יותר מדי שטויות, ו- HL2 זה יותר משחק, איך אני אסביר את זה... כיפי כזה ולא רציני מדי ( אני יודע שהרבה יחשבו שאני מדבר שטויות, אבל כי זה קשה להסביר את זה, אם הבנתה אז אחלה, אם לא, אז לא נורא )?

f.e.a.r נוטה יותר למתח ואימה

hl2 נוטה יותר לתחושת ההרפתקה (למרות שהקטע ב ravenholm - אנערף - הי די מלחיץ ... טוב לא כזה)

שתיהם מצוינים אבל לפי דעתי f.e.a.r יותר טוב מ hl2 לא בהרבה

נגיד f.e.a.r - 9.6 , hl2 - 9.4

לא משהו רציני , שתיהם מצוינים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

f.e.a.r נוטה יותר למתח ואימה

hl2 נוטה יותר לתחושת ההרפתקה (למרות שהקטע ב ravenholm - אנערף - הי די מלחיץ ... טוב לא כזה)

שתיהם מצוינים אבל לפי דעתי f.e.a.r יותר טוב מ hl2 לא בהרבה

נגיד f.e.a.r - 9.6 , hl2 - 9.4

לא משהו רציני , שתיהם מצוינים

זה בדיוק הקטע השנוא עליי ב-HL2, הקטע עם המפלצות. זה לא כיף, עדיף שהוא היה נשאר הכל חוץ מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק הקטע השנוא עליי ב-HL2, הקטע עם המפלצות. זה לא כיף, עדיף שהוא היה נשאר הכל חוץ מזה.

גם אני לא כל כך אהבתי אותו , למרות שהיה די כיף לחתוך את הזומבים לשתיים עם הסכין הזה ברובה הגרוויטציה (נו אתם יודעים!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אהבתי את האווירה של הקטע

כאילו המשחק עד הנקודה של המפלצות היה מהיר קצבי , פיצוצים יריות , מסוקים בלאגנים

ואז אתה מגיע לאיזה קטע שהכל עם אווירה מצמררת ו"ואה ואה ואה" ברקע , הכל די איטי ואני אוהב את זה בד"כ!

אתה יודע מה זה לא שלא אהבתי את האווירה , לא אהבתי את השינוי הדרסטי של האווירה.

אבל אני חייב להוסיף שהדמות של הנזיר המטורף הייתה בין הטובות שראיתי בכל המשחקים אי פעם ! חזק ביותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואז אתה מגיע לאיזה קטע שהכל עם אווירה מצמררת ו"ואה ואה ואה" ברקע , הכל די איטי ואני אוהב את זה בד"כ!

אבל אני חייב להוסיף שהדמות של הנזיר המטורף הייתה בין הטובות שראיתי בכל המשחקים אי פעם ! חזק ביותר

זה באמת לא היה מושלם, ובאמת האוירה והאיטיות כמו שאתה מתאר את זה היתה פחות טובה, אבל זה לפחות גיוון והביא משהו חדש ומנע מהמשחק להיות משעמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אוהב משחקים של פחד, שמנסים להוריד לך את הלב לתחתונים כל 5 שניות.

בגלל זה הפסקתי בתחילת ה-EPISODE1 כי אני פשוט לא סובל את החרא הזה.

איזה אימה????

רק חלק קצר מאוד בEPISODE 1 יש בו אימה....אחי אתה מפספס בגדול - תמשיך לשחק מחכה לך קרב מדהים עם סטריידר....זה שווה את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה?

אתה המשכת מעבר לפרק הזה?

כי זה הפרק היחידי שמשנה אווירה בצורה כ"כ דראסטית...אחר כך יש את HIGHWAY 17 שזה פרק משעמם טילים,ואח"כ יש את SAND TRAPS שממשיך בקצב איטי משלו,ומשם המשחק נהיה פשוט מטורף וכל העסק "מתדרדר" [לטובה,כמובן-מבחינת משחקיות] למלחמה כוללת בתוך CITY 17 במהלכה כל העיר נחרבת....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה?

אתה המשכת מעבר לפרק הזה?

כי זה הפרק היחידי שמשנה אווירה בצורה כ"כ דראסטית...אחר כך יש את HIGHWAY 17 שזה פרק משעמם טילים,ואח"כ יש את SAND TRAPS שממשיך בקצב איטי משלו,ומשם המשחק נהיה פשוט מטורף וכל העסק "מתדרדר" [לטובה,כמובן-מבחינת משחקיות] למלחמה כוללת בתוך CITY 17 במהלכה כל העיר נחרבת....

אוקיי אז אולי לא שמת לב למילים ואותיות

"המשחק עד הנקודה של המפלצות היה מהיר קצבי"

מאז והלאה המשחק הדרדר , והיו שלבים משעממים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל השלבים אחרי FOLLOW FREEMAN ( כולל) הם פשוט השלבים הכי טובים ששיחקתי בכל FPS כלשהו אי פעם

צודק, פשוט מאסטרפיס.

איזה אימה????

רק חלק קצר מאוד בEPISODE 1 יש בו אימה....אחי אתה מפספס בגדול - תמשיך לשחק מחכה לך קרב מדהים עם סטריידר....זה שווה את זה

אותי זה מפחיד, נותן לי תחושה שאני פשוט רוצה לסגור את המשחק.

אולי למישהו יש Save מסויים, אפילו של 100%, אני עדיין יוכל להתחיל אחרי המפלצות המעצבנות הללו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...