"נלחם על הבית, מנצח ובכל זאת מפסיד את הבית" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"נלחם על הבית, מנצח ובכל זאת מפסיד את הבית"

psycho59

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3285345,00.html

אני לא יודע מה אתכם אבל לי הם נראים הכי צודקים שיש. זה לא הגיוני שאני ילחם על הבית ינצח ובכל זאת יפסיד את הבית. ועוד ע"י מי? חברים שלי יבואו לפנות אותי מהבית אחרי שלחמו איתי ושמרו איתי על אותו בית?

פשוט לא הגיוני אולמרט החליק על השכל ואם הוא רוצה ניצחון במלחמה הזאת כדאי לו לחזור בו ומיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בלי שום קשר להסכמה או אי הסכמה עם תוכנית ההתנתקות, אולמרט יצא ממש מטומטם, אלא אם הוא בכוונה תחילה ניסה לערער את האחידות בשורות צה"ל, מסיבות עלומות... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה אנשים קופצים עלי אחרי שאני אומר\ כותב את זה? :-\

וזה הייה טיפשי מצידו לדבר על זה גם לפני הבחירות- בזמן שמהריסות גוש קטיף יורים קסאמים לשדרות... אבל, למה שלא נעשה את אותה טעות כמה וכמה פעמים? מה זה מפריע לו שאזרחים נהרגים בגלל זה?

והערה קטנה לגבי YNET, שימו לב שזה בראש ובראשונה "מתנחלים", לא חיילים שהתייצבו להילחם למען המדינה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה אנשים קופצים עלי אחרי שאני אומר\ כותב את זה? :-\

וזה הייה טיפשי מצידו לדבר על זה גם לפני הבחירות- בזמן שמהריסות גוש קטיף יורים קסאמים לשדרות... אבל, למה שלא נעשה את אותה טעות כמה וכמה פעמים? מה זה מפריע לו שאזרחים נהרגים בגלל זה?

והערה קטנה לגבי YNET, שימו לב שזה בראש ובראשונה "מתנחלים", לא חיילים שהתייצבו להילחם למען המדינה...

עזוב YNET כבר ממזמן נמאס מהם, אצלם יש ימני קיצוני אבל אין שמאל קיצוני. אצלם יש אנשי חיזבאללה ולוחמי חמאס אבל אין לוחמי טרור.

בכלל אז שירו פגז אל החוף ומשפחה נהרגה כמה רעש הם עשו "המשפחה חסרת הישע חפת מפשע של הילדה המסכנה שלא יכלה לעשות כלום נרצחה ע"י ספינה של צה"ל" בלה בלה בלה. שמאלנים.

ואולמרט לא רק שזה לא נכון לומר את זה בזמן מלחמה אלה גם ביום השנה להתנתקות. מצא לו זמן האולמרט הזה- אין לו מחלמה להתעסק בה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שאני לא מבין על מה המהומה

בלי להכנס עכשיו לתמיכה/התנגדות בהתכנסות

אתם זוכרים שהמצע שלו היה מבוסס על התוכנית הזאת?

אני מסכים שהעיתוי "לא מושלם"

אבל מהתגובות שלכם ניתן להבין שמדובר בהפתעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא נבחר עם המצע הזה אחרי ההתנתקות

ללמוד מטעויות אפשר בכמה דרכים

אפשר פשוט לא לבצע את ההתכנסות

מצד שני אפשר גם להגיב בחומרה על כל פעולה (כמו שהבטיחו ולא קיימו בפעם הקודמת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...