המשחק הכי טוב ששיחקתם בו בחודשיים-שלושה האחרונים... - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המשחק הכי טוב ששיחקתם בו בחודשיים-שלושה האחרונים...

avi2014

Recommended Posts

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם אני משתעמם ממשחקים כמו , כי אין שם כמעט פולה כי אתה נלחם כמו באסטרטגיה.

אבל ב-OBLIVION זה שונה, אתה נלחם כמו שצריך, וכל לחיצה על העכבר זה מכה אחת ואתה יכול לעשות קומבואים כאלה ( אבל בקטנה ), ויש את כל הכישופי וזה, בקיצור משחק שולט, ושווה לשחק, אבל צריך להשקיע בו, ולהבין אנגלית, המשחק עצמו ממש ממש ארוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם השתעממת מDIABLO אז אל תיגע בOBLIVION

תחשוב עם דיאבלו,אבל עם עולם שלם פתוח,אפשרות לעשות בערך מה שבא לך,להצטייד במליארדי חפצים,לפתח מלא סקילים אפשריים [כולל סקילים שלא כשורים ללחימה-כמו התגנבות,אלכמיה,תקשורת וכו'] וחוסר לינאריות מוחלט [בDIABLO הקווסטים היו קבועים מראש-פה אתה יכול לקבל בכל הרפתקאותיך מאות קווסטים...חוץ מאלה שקשורים לעלילה הראשית]...הסיבה שאמרתי שאם השתעממת מDIABLO אתה תשתעמם מOBLIVION היא שאובליביון הוא הרבה יותר איטי מדיאבלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם השתעממת מDIABLO אז אל תיגע בOBLIVION

תחשוב עם דיאבלו,אבל עם עולם שלם פתוח,אפשרות לעשות בערך מה שבא לך,להצטייד במליארדי חפצים,לפתח מלא סקילים אפשריים [כולל סקילים שלא כשורים ללחימה-כמו התגנבות,אלכמיה,תקשורת וכו'] וחוסר לינאריות מוחלט [בDIABLO הקווסטים היו קבועים מראש-פה אתה יכול לקבל בכל הרפתקאותיך מאות קווסטים...חוץ מאלה שקשורים לעלילה הראשית]...הסיבה שאמרתי שאם השתעממת מDIABLO אתה תשתעמם מOBLIVION היא שאובליביון הוא הרבה יותר איטי מדיאבלו...

שטויות, זה לא קשור אחד לשני, OBLIVION שונה מדיאבלו בכמה דברים מכריעים, כמו הגוף וצורת הלחימה והכשפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני הייתי הולך על oblivion הוא פשוט עצוווווווווווווווווווווווווווום. אחרי הרבה זמן שכבר לא ידעתי מה לעשות (צברתי 50 משימות ולא עשיתי את רובם)

והשתעממתי התחלתי להיות cheater- זה הדבר הכי כיפי שאפשר לעשות..... :D יש לי את כול הכשפים/יכולות ואם עכשיו משהו יבוא אליי עם 500000 כוח בחרב שלו הוא עדיין לא יוכל לפגוע בי. :la: (אף פעם באמת לא הבנתי למה הסמיילי הזה נועד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני הייתי הולך על oblivion הוא פשוט עצוווווווווווווווווווווווווווום. אחרי הרבה זמן שכבר לא ידעתי מה לעשות (צברתי 50 משימות ולא עשיתי את רובם)

והשתעממתי התחלתי להיות cheater- זה הדבר הכי כיפי שאפשר לעשות..... :D יש לי את כול הכשפים/יכולות ואם עכשיו משהו יבוא אליי עם 500000 כוח בחרב שלו הוא עדיין לא יוכל לפגוע בי. :la: (אף פעם באמת לא הבנתי למה הסמיילי הזה נועד)

זה מעפאן צ'יטים וזה הורס הכול, כי אחד העקרונות העיקריים ביותר במשחק הם ההתקדמות,ואתה הרסתה את זה לעצמך וחבל.

נ.ב

הסמיילי הזה, זה כמו שהחייזרים עשובמת לצעוק 3 כשהם הציצועם הסכין מתחת לדלת לתחתוניםשלהבלונדינית, מראה על חירמון או משהו כזה, אבל זה ציני כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...