דפש מוד !!! ההופעה עוד יומיים... מי בא? - עזבו. - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דפש מוד !!! ההופעה עוד יומיים... מי בא? - עזבו.

-Del Piero-

Recommended Posts

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יותר מצער שליברפול לא באה לארץ.

מי אלו כבר דפש מוד? מילא זה היה רד צ'ילי פפרס

לכל אחד יש את הזכות לאהוב את מי שהוא רוצה. מבחינתך דפש מוד זה כלום, מבחינתי רד צ'ילי פפרס.

ואני לא רוצה להגיד לך מה מעניינת לי ליברפול. סה"ך משחק כדורגל :nixweiss: ואני אוהב כדורגל.

איך אתה משווה בכלל בין משחק פשוט ממוקדמות ליגת האלופות[שים לב, זה אפילו לא ליגת האלופות], לבין הופעה חד פעמית של להקה אדירה, עם מיליוני מעריצים ברחבי העולם, ואלפים בארץ...?

דפש מוד זה משהו שכנראה לא יקרה יותר בארץ. או בכלל, לך תדע.. ליברפול זה מועדון שישאר לעוד שנים רבות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוה קראתי כמה המהתגובות כמה על כדורגל פי

טיפשי מוד " ממש תואם תנסו לקרוא את הדפש עם I במקום E בערך זה ממש דומה

כולם טועים זה בסדר

יאלה הם בטח יבוא מתי שהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין כמה מגיבים פה. כ"כ רצו לבוא להופעה, ואחרי שבוטלה קוראים לחברי הלהקה "דפוקים" ו-"מטומטמים"? אין לכם טיפת כבוד?

אין לנו טיפת כבוד?

רק בגלל שיש לנו כבוד אנחנו מקללים אותם

אומן שמבריז ללא סיבה ובכך מבזה מדינה שלמה,ועוד מילא מבריז,אבל מבריז יומיים לפני ההופעה,אחרי שהוא הבטיח לבוא,ועוד מתרץ את זה בכך שה"צוות הטכני מתעקש לא לבוא",תעשו טובה,אפילו בכיתה א' היו לי תירוצים בוגרים ומוצלחים יותר.

הם אלו שאין להם כבוד,הם אולי אומנים טובים,אבל בתור אנשים-הם הזבל של המיץ של הזבל,והם הוכיחו את זה יפה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק,השתמשתי במילה עדינה מדי.

אבל יש לי כבר 2 אזהרות,עדיף שאני לא אתחיל לפתוח את הפה ;D

ורק בשביל הדרך אגב-כדאי שאני אראה לך כמה הדפש מוד האלה הם לא איכפתיים

שמת לב לאיזה תאריך הם דפקו את ההופעה במקור?כן,נכון-לט' באב,יום אבל לאומי בישראל.

התאריך שנקבע היה בטעות [כי לא שמו לב לתאריך בגלל שהוא נרשם בלועזית],אבל כשביקשו מדפש מוד לדחות את ההופעה ביום אחד קדימה,או להקדים אותה ביום-הם בשום פנים ואופן לא הסכימו,וזאת למרות שהם התכוונו להשאר בישראל 3 ימים [!!!].

אז מה אפשר לראות פה?שהם לא שמים ז*ן על היהודים,לא שמים ז*ן על הדת שלנו,לא שמים ז*ת על המועדים שלנו וכל מה שאיכפת להם זה מהלו"ז בילויים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק,השתמשתי במילה עדינה מדי.

אבל יש לי כבר 2 אזהרות,עדיף שאני לא אתחיל לפתוח את הפה ;D

ורק בשביל הדרך אגב-כדאי שאני אראה לך כמה הדפש מוד האלה הם לא איכפתיים

שמת לב לאיזה תאריך הם דפקו את ההופעה במקור?כן,נכון-לט' באב,יום אבל לאומי בישראל.

התאריך שנקבע היה בטעות [כי לא שמו לב לתאריך בגלל שהוא נרשם בלועזית],אבל כשביקשו מדפש מוד לדחות את ההופעה ביום אחד קדימה,או להקדים אותה ביום-הם בשום פנים ואופן לא הסכימו,וזאת למרות שהם התכוונו להשאר בישראל 3 ימים [!!!].

אז מה אפשר לראות פה?שהם לא שמים ז*ן על היהודים,לא שמים ז*ן על הדת שלנו,לא שמים ז*ת על המועדים שלנו וכל מה שאיכפת להם זה מהלו"ז בילויים שלהם.

אם אתה רוצה להיות כל כך נודניק אז עקרונית התאריך הוא כבר י באב ואם היו מעבירים את ההופעה יום קדימה אז היא באמת תצא בט באב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...