יש אלוהים? - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש אלוהים?

SweeT_EviL

יש אלוהים?  

1299 הצבעות

1. 1. יש אלוהים?

Recommended Posts

יש לך את AC/DC איזה אות אתה עוד צריך? :hat:

האמונה שהמוסלמים מאמינים בגיאהד היא עוצמתית כל כך עד שהם מוכנים לאבד את חייהם- כמה שזה לא נכון לדעתי וזה דבר רע זה בכל זאת עוצמתי

זה מעבר לתפיסת האדם להכיר בדבר שאין לו התחלה אמצע וסוף - על זה אני מניח

עם כל הכבד 5 אחוז מהמוח שלנו מנוצל - דמיין לך מה הייתה יכול לעשות עם 95? דמיין מעבד שהכוח שלו הוא 100 במחשב אחד הוא יכול להגיע רק ל 5 אחוז מה100 ובמחשב שני הוא יכול לנצל הכול.. אין פה פער מחשבתי עצום? פער שאתה אפילו לא יכול לתאר

א. זה 10%

ב. יש את העניין של השולי. 90% האלו כנראה לא שווים ביחד ל-10%.

ג. אז מה אם זה עוצמתי? ממתי עוצמה היא הערך העליון שאותו יש לקדש? והסברתי לך למה זה עוצמתי - כי אתה נפעם מהנאמנות הבלתי מתפשרת. זה עוצמתי, אבל זה לא חכם.

ד. מה הקשר להתחלה, אמצע וסוף? ומאין לך שיש דבר שאין לו התחלה, אמצע או סוף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא מאמין בה' אבל מאמין קצת בקארמה :D

האמת גם אני קצת.אם תעשה דברים רעים תקבל רע אם תעשה טובים תקבל טוב...וזה לא בהכרח על ידי איזו ישות אלוהית שולטת..פשוט

אנשים ייסתכלו עלייך באור שונה אם תהיה פעיל באגודנ למן חיות נטושות או רוצח סידרתי,ויתנהגו אלייך בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפורום הזה מלא ברוסים\נוצרים\גויים שלא יודעים כלום על הדת והסטוריה של וסתם מדברים שטויות, קרו מספיק ניסים.

יהודי-יהודי תמיד ידע שיש למעלה אלוקים, גויים לא יכולים להבין את זה רק עם עם סגולה!

ולא אני לא דתי אני פשוט מאמין בו, וכל המדע והתאוריות שלהם- שום דבר לא מוכח= בולשיט

אין לנו על מי לסמוך רק על אבינו שבשמיים

כמו ששישה מיליון יהודים סמכו עליו.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. זה 10%

ב. יש את העניין של השולי. 90% האלו כנראה לא שווים ביחד ל-10%.

ג. אז מה אם זה עוצמתי? ממתי עוצמה היא הערך העליון שאותו יש לקדש? והסברתי לך למה זה עוצמתי - כי אתה נפעם מהנאמנות הבלתי מתפשרת. זה עוצמתי, אבל זה לא חכם.

ד. מה הקשר להתחלה, אמצע וסוף? ומאין לך שיש דבר שאין לו התחלה, אמצע או סוף?

ממתי אמרתי שעוצמה זה ערך עליון? רק אמרתי שאמונה היא עוצמה ורק באתי להראות עד כמה אמונה יכולה לשלוט בבני האדם - לא אמרתי שזה חכם.

ומאין לך לדעת שאין כזה דבר? השכל האנושי לא יכול להבין את העולם שאנו חיים בו - את משמעות העולם ואת יעודו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן זה נכון

אבל יש גם את הקבוצות של הפושעים שמיתיחסים אחד לשני כחברים לרב :hat:

תהיו אנשים טובים ולא טובים שצריך

כל הרעיון ביהדות לפחות הוא ואהבת את חברך כמוך.תהיו טובים אל אנשים אחרים,המורה שלי דתייה והיא אמרה שעל חטאים דתיםם הוא סולח אבל על חברתיים לא( לאדע היא דוסה אז אני מאמין לה :P)אבל היא דווקא חכמה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממתי אמרתי שעוצמה זה ערך עליון? רק אמרתי שאמונה היא עוצמה ורק באתי להראות עד כמה אמונה יכולה לשלוט בבני האדם - לא אמרתי שזה חכם.

ומאין לך לדעת שאין כזה דבר? השכל האנושי לא יכול להבין את העולם שאנו חיים בו - את משמעות העולם ואת יעודו

קראתי את זה בין השורות, נדמה שאתה מעריץ את העוצמה. אפשר לעשות מניפולציות לאנשים לא רק על בסיס של אמונה דתית. אבל כל דבר מבוסס על אמונה, זה לא חוכמה להגיד את זה. גם להאמין שהפורום הזה קיים זאת אמונה.

שוב - אתה אומר שהשכל האנושי לא יכול להבין את העולם וכו'.. - מי אמר לך את זה? אתה יוצא מהנחה חסרת ביסוס.

מי אמר שלעולם יש משמעות? מי אמר שלעולם יש יעוד? נניח שיש - מי אמר שלא נוכל להבין אותו? לך כמה מאות שנים אחורה, בהן השכל האנושי היה זהה גנטית בדיוק לשכל של היום (כי לאבולציה לוקח עשרות אלפי שנים בשביל לחולל שינויים) - אנשים היו בטוחים שהשכל האנושי לא יכול לדעת למה ואיך יורד גשם. אנשים גם היו בטוחים שהם לא יוכלו להבין ממה מורכב העולם או איך אפשר ללכת על הירח. אז זה שאנחנו לא יודעים עכשיו לא אומר כלום לגבי ידיעותינו בעתיד, וודאי לא שולל אותן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הרעיון ביהדות לפחות הוא ואהבת את חברך כמוך.תהיו טובים אל אנשים אחרים,המורה שלי דתייה והיא אמרה שעל חטאים דתיםם הוא סולח אבל על חברתיים לא( לאדע היא דוסה אז אני מאמין לה :P)אבל היא דווקא חכמה...

המורה שלך חוצפה ויהירה כלפי האל אם היא מאמינה שהיא יכולה לקבוע לאלוהים על מה הוא צריך לסלוח ועל מה שלא. ונגיד שהיא אומרת זאת בהתבסס על התנ"ך - אין מניעה שאלוהים לא שינה את דעתו מאז, ולכן קביעה שלה עכשיו בנוגע למעשי אלוהים היא חצופה כלפיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.

אני לא אמרתי שזה יקרה בימינו חיינו, אז "נחיה ונראה" לא רלוונטי עבורנו.

אתה רואה זה הבעיה שלך...

"למה?"

למה אתה חי? למה יש עולם? למה יש מוות? למה יש התחלה? למה יש סוף לכל דבר? מי בכלל צריך אותך ספציפית או אותי?

למהה? מעבר להבנתך.. ולעולם הוא יהיה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רואה זה הבעיה שלך...

"למה?"

למה אתה חי? למה יש עולם? למה יש מוות? למה יש התחלה? למה יש סוף לכל דבר? מי בכלל צריך אותך ספציפית או אותי?

למהה? מעבר להבנתך.. ולעולם הוא יהיה

א. מי אמר שיש תשובה לשאלות האלו? קבל עוד שאלה ברוח הזאת: למה סנטה קלאוס לא קיים?

ב. מי אמר שלעולם זה יהיה מעבר להבנתי? אל תחיה ברצועת זמן הקטנה שלנו. תלמד מהעבר. היום אתה אומר שלשאלות האלו אין תשובות, פעם אנשים אמרו על שאלות כמו "למה מחלות הורגות?" שלעולם לא נדע את התשובה. ואדם שנולד ב-742 נגיד ומת ב-801 לעולם לא ידע את התשובה והיה בטוח שלעולם אף אחד לא ידע. מה אתה יודע, הוא טעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התשובה של היעוד שלך לא קושרה בך הוא במדע המתקיים בטבע

היא יותר קשורה לרוח האדם - לנשמה..

האם קיימת נשמה? [דווקא לזה מצאתי פיתרון מסובך - ברגע שישתילו לבן אדם מוח של בן אדם אחר בהצלחה, נוכל לדעת עם קיימת נשמה או לא]

לשאלות כאלו לא תמצא פיתרון כי הם מנותקות מהעולם הפיזי והם שאלות של המישור הרוחני - שאלות שהדתות בעולמנו מנסות לענות עליהם ולתת כיוון לכל אחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התשובה של היעוד שלך לא קושרה בך הוא במדע המתקיים בטבע

היא יותר קשורה לרוח האדם - לנשמה..

האם קיימת נשמה? [דווקא לזה מצאתי פיתרון מסובך - ברגע שישתילו לבן אדם מוח של בן אדם אחר בהצלחה, נוכל לדעת עם קיימת נשמה או לא]

לשאלות כאלו לא תמצא פיתרון כי הם מנותקות מהעולם הפיזי והם שאלות של המישור הרוחני - שאלות שהדתות בעולמנו מנסות לענות עליהם ולתת כיוון לכל אחד

אוקיי, מי אמר לך שלא נוכל להבין את רוח האדם בעתיד באמצעות המדע? ז"א, שנוכל לשלוט על המחשבות של אחרים באמצעים טכנולוגיים, שתוכל לגרום לחשוב כפי שאתה רוצה ע"י שליטה על מוחו (להפוך בשניה מוסלמי אדוק ליהודי חרדי, כולל באמצעות השתלת זיכרונות כוזבים), שתוכל להעלות או להוריד את האינטלגנציה של אדם כרצונך. האין זה יפגע מהותית ברוח האדם? בנשמה? אם יהיה אפשר לשנות את הנשמה והרוח כרצוננו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אומר שלא נוכל לשלוט במחשבות זה דבר שכבר כמעט הגיעו אליו - אם הצליחו לגרום ליד רובוטית לנוע בעזרת מוחו של בן אדם בעתיד יוכלו לעשות את ההפוך והיד הרובוטית תשלוט באדם.

ולשאלת השאלות מה יש אחרי המוות? את זה המדע יכול לגלות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...