רוצה לשפר את המחשב - קצת! - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לשפר את המחשב - קצת!

wizzede2

Recommended Posts

אהלן

אני מעוניין לשפר במקצת את המהירות של המחשב שלי, אני לא הכי מרוצה מאיך שהוא פועל. יוצא שכל כמה שעות אני צריך להפעיל אותו מחדש כדי שהוא יריץ warcraft3 בצורה נורמאלית, וזה לא מתאים לי.

על פי הידע הבסיסי שלי, קניית אמורה לשפר את המהירות והפעולה שלו. כיצד אני מברר את הסוג שיש לי? הייתי מעוניין להוסיף אליו עוד 256, יש כרטיסי בסביבות ה-200 שקל?

תודה, עדן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קראתי את ה-FAQ בתקווה למצוא תשובה, אך לא מצאתי המלצה על זיכרונות.

בכל מקרה, הורדתי את התוכנה everest ורשום ב-SPD שיש לי שני כרטיסי זיכרון:

והנה תמונה:

http://imgsrv.pic4u.co.il/54fed45f5f591f0e10479eabf0a63020030000.aspx

רק כדי להיות בטוח- האם אכן הוא מה שאני צריך? האם ישפר את תיפקוד המחשב?

משחקים עובדים לי סה"כ בסדר בהתחלה, אך לאחר שימוש של כמה שעות הם מתחילים לקרטע וחייבים להפעיל מחדש... האם יש קשר לכרטיס מסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי התמונה אתה צריך זיכרון מסוג במהירות של 200mhz (אגב יכול להיות שאני טועה, התמונה קצת לא ברורה). אבל לפני זה אתה גם צריך לדעת אם יש לך בכלל מקום בלוח האם לעוד שבב . שאלה נוספת היא מה התקציב שלך. או לכמה פיסי אתה שואף להגיע.

לגבי השאלה השניה שלך, (האם הזיכרון מעלה את רמת העבודה הכללית במחשב) התשובה היא כן מוחלט. הזיכרון מעלה את רמת העבודה הכללית במחשב שלך. כלומר מעלה את רמת הביצועים (מכאן אתה יכול להסיק גם שמשחקי מחשב יעבדו לך יותר טוב). אבל אם אתה gamer ויותר חשוב לך פן המשחיקים אז אני הייתי ממליץ לך להשקיע יותר בכרטיס מסך חדש, במקום שבב חדש.

מקווה שעזרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תוכל בבקשה להוריד את התמונה למחשב ולעשות זום אין לפרטים כדי לדעת בדיוק מה אני צריך, אודה לך מאוד. עד כה עזרת לי, בהחלט :)

אני של משחק אחד - warcraft3', ולמזלי המשחק לא דורש מי יודע מה מחשב חזק. השאלה היא, האם הכרטיס הגרפי קשור לקרטועים של המשחק, והאם קניית חדש תתקן אותם, או שכרטיס מסך חזק יותר רק יאפשר לי לשחק על הגדרות גבוהות יותר, דבר שכלל אינו חשוב לי.

התקציב הוא 200-250 שקל, מקווה שזה מספיק לזיכרון נורמאלי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

200 זה אפקטיבית DDR400

צריכים דגם של לוח אם

דגם :

intel pentioum 4 506, 2666 MHz (20 X 133)

זה נכון? :)

או בעצם זה:

MSI PM8M@-v ( ms-7071)

יש משהו שאולי קשור:

memory bus properties:

ddr sd ram

64 bit

real clock: 200 MHZ ( DDR)

effective clock 400 MHZ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הוא צריך זיכרון במהירות של 400mhz?.

ולגבי השאלה שלך (עדן), אמרת שהתקציב שלך נע בין 200 ל-250. ניחוש לא פרוע התושבת שלך היא AGP אז...........לא יודע מה אפשר להמליץ זה סכום קצת קטן מידי. אולי X300 או 6200. תנסה להגדיל קצת את הסכום, כי לפי דעתי אם אתה גם אם זה רק למשחק אחד, לא כדי ליקנות כרטיס מסך בתקציב כזה נמוך. זה כמו ליזרוק כסף לפח. תנסה לעגל אותו ל-300 אולי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הוא צריך זיכרון במהירות של 400mhz?.

ולגבי השאלה שלך (עדן), אמרת שהתקציב שלך נע בין 200 ל-250. ניחוש לא פרוע התושבת שלך היא AGP אז...........לא יודע מה אפשר להמליץ זה סכום קצת קטן מידי. אולי X300 או 6200. תנסה להגדיל קצת את הסכום, כי לפי דעתי אם אתה גם אם זה רק למשחק אחד, לא כדי ליקנות כרטיס מסך בתקציב כזה נמוך. זה כמו ליזרוק כסף לפח. תנסה לעגל אותו ל-300 אולי.

אבל אני לא מעונין בכרטיס מסך, אלא בזיכרון! והבנתי שזיכרון נחמד נע בין המחירים האלה (200).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...