שאלה פילוסופית עמוקה - כיצד ניברא העולם? - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה פילוסופית עמוקה - כיצד ניברא העולם?

wons

Recommended Posts

אני לא מאמין הדיון הגיע ל11 עמודים לא חשבתי שהוא יגיע כל כך רחוק

קודם כל אלוהים לא קיים וזה טיפשי להאמין במשהו לא מוחשי שהמציאו לפני הרבה זמן כשרוב האנשים היו איכרים טיפשים שלא ידעו כלום

אז המציאו את הדת והאלוהים וכל האמונה בגן עדן ובגיהנום והכנסיה מרוויחה עד היום מהקונספירציה הזאת בעיקרון כל הקטע של הברית הישנה והחדשה זה סיפור ממש מעניין שכתבו כמה אנשים עם דימיון יותר מדי מפותח הסיבה שלא צריך להתווכח עם האנשים שמאמינים באלוהים היא מפני שהם מאמינים בו ולא משנה מה תעשה גם אם תוכיח שאין אלוהים ב100% הם עדיין יאמינו בו אני הבנתי את זה לפני הרבה זמן ועכשיו אני כבר לא מתווכח עם הטמבלים הדתיים האלה שמאמינים בכח עליון שמעבר להבנתם כדי שתהיה סיבה מסויימת לחיים העלובים שלהם ולמה הם פה טוב אני שמח שהדיון נגמר רק רציתי לכתוב עוד משהו ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 124
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מאמין הדיון הגיע ל11 עמודים לא חשבתי שהוא יגיע כל כך רחוק

קודם כל אלוהים לא קיים וזה טיפשי להאמין במשהו לא מוחשי שהמציאו לפני הרבה זמן כשרוב האנשים היו איכרים טיפשים שלא ידעו כלום

אז המציאו את הדת והאלוהים וכל האמונה בגן עדן ובגיהנום והכנסיה מרוויחה עד היום מהקונספירציה הזאת בעיקרון כל הקטע של הברית הישנה והחדשה זה סיפור ממש מעניין שכתבו כמה אנשים עם דימיון יותר מדי מפותח הסיבה שלא צריך להתווכח עם האנשים שמאמינים באלוהים היא מפני שהם מאמינים בו ולא משנה מה תעשה גם אם תוכיח שאין אלוהים ב100% הם עדיין יאמינו בו אני הבנתי את זה לפני הרבה זמן ועכשיו אני כבר לא מתווכח עם הטמבלים הדתיים האלה שמאמינים בכח עליון שמעבר להבנתם כדי שתהיה סיבה מסויימת לחיים העלובים שלהם ולמה הם פה טוב אני שמח שהדיון נגמר רק רציתי לכתוב עוד משהו ;D

אם הוא היה מוחשי ,אז לא היה לך זכות בחירה.

תחשוב על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, נו, אני מודה... הכוכבים זה עבודה שלי- דאחקה שהרצתי על גלילאו... אחר כך החלטתי להשאיר את זה בשביל היופי. אגב, לא הרבה יודיעם את זה אבל הכוכבים באמת נורא קטנים- כמעט בגודל שאתם רואים אותם... בגלל זה גם אף פעם לא תצליחו לנחות עליהם 8)

ולמי שתוהה, את הירח בראתי כי הייתי צריך את הגאות באחד ההפלגות שלי... אחר כך הפכתי אותו למגרש גולף.. אין לכם מושג כמה רחוק אפשר לחבוט שם :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יצר את זה ??!@$@#^%#$^#

אף אחד לא יצר את זה זה נוצר מעצמו ואתה באמת לא יכול להבין את זה כי אתה לא מדען ואתה לא חוקר את הטבע ומנסה ללמוד איך קרו הדברים

אהה ומישהו כתב פה שהקופים התפתחו מהאדם :kopfpatsch:

מה אתה צוחק ?!?!?!?!

עריכה : טוב אם מישהו רוצה להאמין באלוהים "מי שהתחיל את הכל " תנסו לחשוב בהיגיון ולהאמין בחלקיק המיקרוסקופי שהתחיל את החיים על פני כדור הארץ אהה אתה עשית את הירח מצוייןןןןן זה מקום מעולה לתיירות אני אוהב לבקר שם ;]

זה לא קרה "סתם " אבל להאמין שישות בדיונית בראה את הכל זה פשוט להראות עד כמה אתה טיפש שחי בתקופה לפני 500 שנה או יותר לא משנה

היקום נוצר לפני הרבה זמן ואתה לא יודע ולא תידע איך או למה כן יש תאוריה "המפץ הגדול" שהיא מאוד הגיונית אבל אתה לא יכול להוכיח אותה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יצר את זה ??!@$@#^%#$^#

אף אחד לא יצר את זה זה נוצר מעצמו ואתה באמת לא יכול להבין את זה כי אתה לא מדען ואתה לא חוקר את הטבע ומנסה ללמוד איך קרו הדברים

אהה ומישהו כתב פה שהקופים התפתחו מהאדם :kopfpatsch:

מה אתה צוחק ?!?!?!?!

עריכה : טוב אם מישהו רוצה להאמין באלוהים "מי שהתחיל את הכל " תנסו לחשוב בהיגיון ולהאמין בחלקיק המיקרוסקופי שהתחיל את החיים על פני כדור הארץ אהה אתה עשית את הירח מצוייןןןןן זה מקום מעולה לתיירות אני אוהב לבקר שם ;]

זה לא קרה "סתם " אבל להאמין שישות בדיונית בראה את הכל זה פשוט להראות עד כמה אתה טיפש שחי בתקופה לפני 500 שנה או יותר לא משנה

היקום נוצר לפני הרבה זמן ואתה לא יודע ולא תידע איך או למה כן יש תאוריה "המפץ הגדול" שהיא מאוד הגיונית אבל אתה לא יכול להוכיח אותה

שוב פעם שכחת את התרופות? על מה אתה מדבר?????????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אני אחרי אימון רגליים עייף רוצה לישון כואב לי כל הגוף ואני לא יכול ללכת :(

ומה שהכי גרוע זה שאני נכנס לפורום רואה שעדיין מדברים בתרד הדפוק אז קראתי הכל והייתי חייב להגיב לנסות להשפיע לטובה על מאמיני האלוהים המפגרים האלה אבל אני לא חושב שאני אצליח...

ד"א שמתי לב שפתחו עוד דיון טיפשי כזה "יש אלוהים ?" אני הולך להגיב גם שם :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין האמונה הדתית העיוורת לעולם המדעי:

קודם כל, ההבדל בין "תאוריית הבריאה" (אמתלה חדשה להציג את האמונה הדתית כמשהו מדעי) לבין תורת האבולוציה הוא שתורת האבולוציה מסתדרת עד היום עם הרבה עובדות בשטח ומגובה בנתונים. כל מה שתאוריית הבריאה טוענת היא ש"תורת האבולוציה לא שלמה - כלומר יש בה עדיין חורים, ולכן היא לא נכונה. ולכן בהכרח תאוריית הבריאה נכונה" - ואני לא צריך להסביר למה הטיעון הזה כל כך מטומטם. אבל אין עוד אף נתון שסותר את תורת האבולוציה (כל מה שגילו עד היום, החל מהיווצרות חיים מחומצות אמינו ועד להתפתחות האדם מהקוף - תואם לחלוטין את האבולוציה).

בנוסף, תאוריית המפץ הגדול היא גישה מדעית טהורה - כלומר הופכת בעיות מורכבות (כיצד נוצרו בני האדם) לבעיות פשוטות יותר שיהיה יותר קל לענות עליהן (כיצד נוצר המפץ הגדול - פה אנחנו כבר מתעסקים רק בפיסיקה של החומר ולא ביולוגיה מורכבת של תאים של בני האדם). לעומת זאת הגישה הדתית דוגלת ב"האדם נוצר ע"י משהו גדול ממנו" - מה שמסבך את הבעיה, כי אם היה משהו יותר מורכב מבני האדם שיצר אותם, אז הגענו לבעיה יותר מסובכת - כיצד נוצר המשהו היותר מורכב הזה. לכן הגישה הדתית היא חסרת ביסוס, מאחר והיא רק מסבכת את השאלות במקום לפשט אותן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם הגענו למסקנה שאמא שך משעשעת זקנים בבית אבות, אז?

אתם רואים מה הבעיה במאמינים היהודים, הרב זה ערסים שמשחקים אותה מאמינים בקדוש ברוך הוא שהכל בעזרתו והכל מלמעלה אבל קצת מתעצבנים שוחוכים את עשרת הדברות- לא תקלל, ומשפטים כמו "אל תלבין את פני חבריך ברבים" אבל אתם, העיקר לשחק אותה מאמינים ואפילו תפילת 18 אתם לא יודעים מה זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק על זה אני מדבר ברובם הם מהעדות המזרחיות שם עדיין לא כל כך קיבלו את החילוניות והקידמה של שנות האלפיים והם עדיין מאמינים בראש סתום באלוהים שבכלל לא קיים לא משנה מה אני לא אעשה הם עדין יאמינו בו וזה מה שאני הכי לא סובל אצלם כי אני מנסה ומנסה להסביר להם שיקשיבו אבל לו לא מעניין אותם הם עקשנים מדי :pissed:

איך נוצרו החיות והעצים תחפש בגוגל אין לי כח לעשות את זה בשבילך יש לך את ויקיפדיה שם יש תשובות טובות בעיקרון תחפש מאמרים של מדענים שחקרו את הנושא לעומק והגיעו למסקנות הגיוניות אם אני לא טועה הצמחייה התפתחה עוד לפני החיים הראשונים על כדור הארץ וכך נוצרה האטמוספירה ומה שמתחת השיכבה שבה חיים התפתחו מפני שיש חמצן לנשום ומים וכו' חיות לא שונה מהאדם התפתחו מאורגניזמים שונים חלק עברו מהים ליבשה והסתגלו לחיים וחלק ההפיך מהיבשה לים משהו כזה it ! ;]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק על זה אני מדבר ברובם הם מהעדות המזרחיות שם עדיין לא כל כך קיבלו את החילוניות והקידמה של שנות האלפיים והם עדיין מאמינים בראש סתום באלוהים שבכלל לא קיים לא משנה מה אני לא אעשה הם עדין יאמינו בו וזה מה שאני הכי לא סובל אצלם כי אני מנסה ומנסה להסביר להם שיקשיבו אבל לו לא מעניין אותם הם עקשנים מדי :pissed:

איך נוצרו החיות והעצים תחפש בגוגל אין לי כח לעשות את זה בשבילך יש לך את ויקיפדיה שם יש תשובות טובות בעיקרון תחפש מאמרים של מדענים שחקרו את הנושא לעומק והגיעו למסקנות הגיוניות אם אני לא טועה הצמחייה התפתחה עוד לפני החיים הראשונים על כדור הארץ וכך נוצרה האטמוספירה ומה שמתחת השיכבה שבה חיים התפתחו מפני שיש חמצן לנשום ומים וכו' חיות לא שונה מהאדם התפתחו מאורגניזמים שונים חלק עברו מהים ליבשה והסתגלו לחיים וחלק ההפיך מהיבשה לים משהו כזה it ! ;]

במקרה אתה מצדיק אחד מעדות המזרח שלפי איך שאתה מדבר אתה נעלה עלינו עדות המזרח הקטנים ורפשים, עפר אדם.

אני מדבר על זה שאני לא יודע מי אתה ומאיפה באת מצידי שתבוא מפון מערב מזרח דרום אבל תתחיל להירגע כי הודעות גזעניות כאלה לא עוזרות ולא קשורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני יודע זה פשוט שיש לי ניסיון רע עם מזרחים לא כולם שוב יש הרבה מאוד מזרחים שהם סבבה יש לי גם 4 חברים מזרחים אבל בעיקרון רוב המזרחים שנתקלתי בהם היו פשוט גועל נפש אבל במקרה של הדת זה דווקא סטטיסטית נכון להגיד את זה מפני שרוב האנשים שמאמינים באלוהים ואני לא מדבר על דתיים אלא כל שאר האזרחים החילוניים שלא מבינים מי ומה זה פשוט מאמינים בו כי הם חייבים אחרי הכל הם יהודים הם ברובם מעדות המזרח

כבר התנצלתי פעם אחת ואין לי בעיה להגיד סליחה שוב כי באמת יצאתי גזען מגעיל וזה דבר שאני לא רוצה להיות אני מדבר דוגרי רק מבחינה סטטיסטית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...