האם ההיסטוריה חוזרת? האם תקרית כפר-כנא חזרה שנית? - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ההיסטוריה חוזרת? האם תקרית כפר-כנא חזרה שנית?

rk666

Recommended Posts

רק קראתי בוואלה ש"גוש שלום" מבקשים חקירה בינלאומית בנוגע לאירועים בכפר-כנא..כאילו מה הקטע ?! מה חסר להם בחיים ? למה שלא יבקשו חקירה בינלאומית נגד חיזבאללה ומה שהם עושים ? למה לא שוללים לאנשים כאלה ולח"כ ערבים שכל היום מגנים ומדברים נגד אזרחות ?

http://news.walla.co.il/?w=//949736

כי אין צורך לעשות חקירה נגד חיזבללה ::)

הוא אמר missile

נראה לי מישהו צריך ללמד אותו את ההבדל בין הדברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 148
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לכל השמאלנים יפי הנפש אשר מבכים את מותם של חפים מפשע ומאשימים את צה"ל בכך שטעה...:

ובקיצור, למי שמתעצל ללחוץ על הלינק ולקרוא, חיזבאללה עובד על כולנו! עובד על העולם! והכי חמור, מקריב ורוצח בעצמו אזרחים לבנונים!! אחחח....כל הערבים האלה שקרנים! אלו הם שכנינו הנהדרים שאיתם יש לנו עסק!

כל הכבוד לצה"ל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אין צורך לעשות חקירה נגד חיזבללה ::)

בהתחלה רציתי לרשום נאום תוכחה שיסביר לך למה אתה טועה

אבל אז נזכרתי שאתה ההוא שהציע מקודם להכניס חי"ר ללבנון כי התפקיד שלהם להיהרג, אז חבל לי על הזמן איתך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומדהים עד כמה אתה לא :kopfpatsch:

אוי אגו אגו...

אני מקווה שאתה מרגיש גבר עכשיו

ונועם מי אמר לך בכלל שאני שמאלני? איפה אמרתי את דעותיי? לא שאני מכחיש

אבל התגובה שלי לא קשורה לדעה פוליטית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדהים איך אדם כמו americium מנהל ראשי

americium באמת מדהים.. הוא מנסח דעות של הרבה אנשים בצורה חדה, וחושב בצורה בהירה בלי שיקולים והשפעות של התקשורת הישראלית השמאלנית ושל הסביבה והכפייה השמאלנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי אגו אגו...

אני מקווה שאתה מרגיש גבר עכשיו

ונועם מי אמר לך בכלל שאני שמאלני? איפה אמרתי את דעותיי? לא שאני מכחיש

אבל התגובה שלי לא קשורה לדעה פוליטית

אגו? אני בין האנשים הכי פחות אגואיסטים שיש פה, רק הדגמתי לך כמה התגובה שלך טיפשית.

אני לא צריך את הפורום הזה כדי להרגיש "גבר" (כמה אינפנטילי וחסר ביטחון). מי שצריך דבר כזה הוא פתטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

americium באמת מדהים.. הוא מנסח דעות של הרבה אנשים בצורה חדה, וחושב בצורה בהירה בלי שיקולים והשפעות של התקשורת הישראלית השמאלנית ושל הסביבה והכפייה השמאלנית.

איזה תקשורת שמאלנית ואיזה כפייה שמאלנית

תפסיקו לבלבל את המוח

זה אסון מכל בחינה מוסרית ואם לכם לא אכפת בגלל שזה ערבים אז אתם אנשים נוראים

אני לא בא להציע פתרונות

ישראל נפלה לפח של החיזבאללה וזה עושה שירות רע לנו ולא סתם כולם מגנים את הפצצה...זה לא משנה מה היה שם

ומה אתם באים ורושמים שטויות ואומרים כל השמאלנים בלה בלה

צאו מהסרט שלכם,אני מודע לכך שרוב האנשים פה הם לפני ובלי הרבה מושג

צהל טעה וזה מה שקורה במלחמה

אין מה לעשות

אבל אנשים שבאים כמו מר מנהל הפטריוט הגדול שנמצא עכשיו בלבנון עם הפלוגה שלו

שהוא עוד שנייה עושה שבועת דם לצהל

מתעלם מהמציאות ואומר כל הכבוד לצהל

אז ואללה כל הכבוד לצהל...לא משנה מה.... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תספר את זה ל900 אלף פליטים שיש בלבנון...

ועכשיו בטח תתחיל לדבר על זה שהם עוזרים ובלה בלה

אין להם מה לעשות הם אנשים חלשים ומסכנים

יש גבול מסויים

וזה ממש נוח להיות בצד החזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תספר את זה ל900 אלף פליטים שיש בלבנון...

קצת קשה להגיע אליהם כשהכבישים פקוקים במליון פליטים משלנו...

אבל אתה נאור, אתה איש העולם הגדול

זה לא אמור להדאיג אותך כי אתה בצד החזק, ובצד החזק בעיות מסתדרות מעצמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד נח להיות בצד החזק, שמשום מה אנחנו לא רגילים להיות בו.

להם יש 900 אלף פליטים? וכמה יש פה?

יש מסדרון הומניטרי, נכון שזה טיפה בים. הם היו צריכים לחשוב על זה לפני שהפכו את מפלגת האל לצבא המהולל שלהם ולתת לו חסות בביתם.

לבנון היא מדינה עם שני צבאות, של לבנון וחיזבאללה, את זה הם לא רצו לשנות מסיבות לא מובנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה תקשורת שמאלנית ואיזה כפייה שמאלנית אני אגיד לך איזה כפייה שמאלנית. כשבבצפר נותנים לי ריתוק על זה שאני לא מסכים להקריא טקסט על רבין נוסח "רבין היה אדם טוב, כולנו מסכימים עם מה שעשה, הוא הביא רק טוב לעם", ומצד שני התקשורת נותנת גיבוי לתנועות שמאל שמפגינות בתל אביב נגד המלחמה

תפסיקו לבלבל את המוח הלוואי והיה לך מוח שהייתי יכול לבלבל

זה אסון מכל בחינה מוסרית ואם לכם לא אכפת בגלל שזה ערבים אז אתם אנשים נוראים אתה יודע מה? אין לך מושג כמה אכפת לי. אני מאוד רגיש לסבל של אחרים, ברצינות, ואני כמו רוב האנשים פה הייתי רוצה לראות מלחמה במינימום נפגעים. אבל מה? ניתנה להם התראה או לא? הם סיפקו מחסה לטרוסיסטים או לא?

אם הברירה בידי- להוריד את הבניין, עם ההשלכות, או לתת להם לשגר רקטות שעלולות לפגוע בעיר שלי- הייתי מוריד את הבניין בלי להסס.

אני לא בא להציע פתרונות

ישראל נפלה לפח של החיזבאללה וזה עושה שירות רע לנו ולא סתם כולם מגנים את הפצצה...זה לא משנה מה היה שם אני אגיד לך מה היה שם. מחסן . לכן הפיצוץ היה כל כך אדיר

ומה אתם באים ורושמים שטויות ואומרים כל השמאלנים בלה בלה

צאו מהסרט שלכם,אני מודע לכך שרוב האנשים פה הם לפני ובלי הרבה מושג

צהל טעה וזה מה שקורה במלחמה

אין מה לעשות

אבל אנשים שבאים כמו מר מנהל הפטריוט הגדול שנמצא עכשיו בלבנון עם הפלוגה שלו

שהוא עוד שנייה עושה שבועת דם לצהל

מתעלם מהמציאות ואומר כל הכבוד לצהל כל הכבוד לצה"ל באמת. צה"ל הוא הצבא שלך, לטוב ולרע. אתה יכול למתוח ביקורת, אבל לידיעתך להפגין ו/או להחליש את ידי הצבא בזמן מלחמה הוא פלילי.

אז ואללה כל הכבוד לצהל...לא משנה מה.... ::)נכון. כי צה"ל הוא הצבא שלי, ואני יודע שהוא מוחזק ממילא חזק בביצים על ידי אולמרט שחושש מאוד מפגיעה מיותרת באזרחים....

ואל תגיד לי שיש פגיעה מכוונת. אם הייתה מנסה להוריד אזרחים, אז היו 60000 הרוגים, לא 600

תספר את זה ל900 אלף פליטים שיש בלבנון... תספר את זה לי ולמליון וחצי תושבים נוספים שכל היום יוצאים ונכנסים מהמקלט.

ועכשיו בטח תתחיל לדבר על זה שהם עוזרים ובלה בלה אישי הטוב, ניתנה להם התראה או לא? נכון?

מי שנשאר שם לא עשה את זה מתוך כוונה תמימה ::)

אין להם מה לעשות הם אנשים חלשים ומסכנים אההא. נכון. כל כך חלשים שיש להם עוצמת אש של 13000 רקטות שיכולות ליפול עליי בכל רגע. אבל אתה רגוע, כי בינתיים הם לא מגיעות אליך

יש גבול מסויים לסבלנות הישראלית. שש שנים הם משתינים עלינו ומנסים לחמם את הגזרה. שישלמו על זה. מי משלם? לבנון. שנתנה להם להתפתח. כמו שאם יש שני הוהר (לבנון) ויש להם צאצא מתבגר (נאמר העם הלבנוני אותו מייצגת חזבאללה), ובא גורם (סוריה ואיראן) ומדרדרים את הילד לסמים ואלימות, וההורה יודע ומעלים עין... האשמה היא גם על ההורה, נכון?

וזה ממש נוח להיות בצד החזק יאפ. צד חזק. 4.5 מליון יהודים VS מליארד ערבים. אני כבר מרגיש חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...